DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Hlasitost pri hrani hudebnich her

Moje hlasitost vs. hlasitost hry
Jdu slyset vic nez hra (S'Tsung style)
30%
 30%  [ 4 ]
Hra rve vic nez ja (Xsoft style)
46%
 46%  [ 6 ]
Sebe neslysim (sluchatka style)
7%
 7%  [ 1 ]
Je mi to celkem jedno
15%
 15%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 13

Hlasitost pri hrani hudebnich her
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jak moc jste slyet v porvnani s reprackem ze hry? Jako jestli predupete DDRko, jestli prervete Singstara nebo premlatite BeatManiu.. ?

(s dovolenim jsem si odhlasoval Xsoft style)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No tak vzhledem k tomu co jsem si mohl vyzkouset u Rubbinnexxe, tak kdyz ja a sts hrajeme beatmanii, tak neni vubec nic slyset (pomalu ani ta hudba ne), co se tyce hrani treba ITG, ta bych rekl ze jsem na tom podobne jako Rub (jsem proste trochu slyset). Jinak podle me neni Sts slyset skoro vubec:) = naslapuje jako kocka:)

hlasova jsem stsung style


Naposledy upravil Cloud dne út, 1.srpen 2006, 23:40, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
rekla bych, ze v porovnani s ostatnima lidma moc nedupu. ale zase asi musim byt slyset vic jak hudba. hm hm...kazdopadne u rubba ten sound system je dost vykonej a i normalni hlasitost mi dela problemy.

hlasovala jsem stsung style
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
na pad se snazim doslapovat co nejlehceji, jak to jde. A celkem se to i dari... dokud neprijde nejaky tezsi song. Kupr. pri mem prvnim pokusu o Csikos Post se kamaradovi sousedi zacali rozhlizet z oken, kde ze je ten AT-AT.

Kazdopadne i kdyz to pri nekterych skladbach neni nejlepsi napa, pro soukrome parby sluchatka vedou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Hlasitost pri hrani hudebnich her
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)