DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ITG Theme Mod by 1001101
Jdi na stránku 1, 2  Další
ITG Theme Mod by 1001101
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Provedl jsem mirne upravy In The Groove theme tak, aby vice odpovidal klasickemu DDR:
- hodnoceni: AAAA,AAA,AA,A,B,C,D,Fail
- judge: Marvelous, Perfect, Great, Good, Boo, Miss
- hold judge: OK, NG
- obtiznosti: Beginner, Light, Standard, Heavy, Challenge, Edit
- texty a barvy (napr. Heavy na zelenou)
- par malych estetickych uprav

Jedine, co je potreba udelat je stahnout nasledujici zip a rozbalit do slozky s themem In The Groove...
Protoze nemam rad natlapkani modifikatoru na padu (delam to jenom omylem), tak jsem to v themu vypl... Pokud byste chteli tuto vlastnost zpatky, prejmenujte "codes - metrics.ini" na "metrics.ini"...

http://shinobu-chan.wz.cz/temp/itgmod.zip
Docasne na mych strankach, nez najdu nejaky mirror...

Ukazkovy screenshot:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak ja to teda zkusim, i kdyz uz jsem zvykly na ITG klasicke? jedine co na te uprave povazuju za pozitifni je to vypnuti natlapkavani modifikatoru Very Happy ale beru to, treba se mi to bude libit Wink diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Parada ... konecne itg theme s normalnim hodnocenim, GJ binarku Smile Akorat bych z toho udelal smzip kterej se akorat hodi do Packages ... kdyztak ti ho muzu poslat ... mam rad ve vecech poradek Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Dobre, posli... Ja jsem doted nemel ani poneti o nejakych Packages... Mam ten adresar uplne prazdny... Neco si o tom budu muset zjistit ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Bee_Boo: Pokud si chces jenom vypnout natlapkavani modifikatoru, tak ty najdes v metrics.ini v sekci [CodeDetector]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pack (smzip) z toho muzu udelat. Je to zalezitost 2 minut. Jen v nem uvadejte odkazy na minule autory, jako totiz pak haklivi, kdyz to tam neni.
Btw, z jake verze ITG skinu jsi vychazel, 339Z ??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Z verze 399Y... Ja vubec nevim, jak funguji smzipy (vim, ze je to zazipovane a ze to Stepmania umi pomoci toho instalatoru rozzipovat, ale vic nic), tak kdybys byl tak hodny a udelal to, bylo by to fajn ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hotovo. Sice je mi divny, ze mi pri hre sviti dole Event mod, ale dobre. No 8MB kdyz jedu busem na GPRS budu uploadovat dlouho, takze navod:

ten WindowsTitle zmen na
WindowTitle=CZ In The Groove DDR Mod

vytvor slozku v tehemesech CZ_ITG
a tohle tam zkopiruj .. proste aby to byl komplet skin se vsim vsudy (dodrtuj tyhle nazvy). V Program je prg. zvany SMpackage. Ten spust a vyber si v themesech tenhle archiv a dej Export (as one).

Do komentare dej neco jako .. CZ IRG modifikace na zpusob DDR a linky na forum plus tvojejmeno.

Vytvoreny smzip (na plose) po zalohovani originalu otestuj a nasledne i nekam uploadni.
Tot vse
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Tak uz to mam vytvorene, ale nevim, kam to mam uploadnout... Zabira to prilis mnoho mista...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Ted jsem se vsiml jedne chyby... Ve vyhodnoceni nejsou predelane judgementy na Marvelous, atd...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Tak jsem patral po te verzi 399Z a narazil jsem na theme In The Groove 2, ktery je mnohem lepsi ^_^ Pustil jsem se zase do poDDRkovavani a tohle je prozatimni vysledek:

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Nadhera Shocked Nechces nekam tu novou verzi uploadnout ? Pro betatest Smile Jinak koukam ze Xsoft uz vysvetlil jak se dela se smzipama ... ja akorat nevim o zadnym takovym programku pro Linux :f ja akorat udelam vzdycky zip se strukturou jakou chci a prejmenuju na .smzip a jde to taky ale bez features
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Tak uz to mam i v smzipu... Zabira to ale 10MB a ty nevim, kam uploadnout...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Hod to treba na yousendit.com ... nez najdes neco trvalejsiho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
SMZIP je klasickej ZIPak s urcitou strukturou a INI souborem v rootu, takze kdyz si v Linuchu sosnes a rozbalis smzip a prepises cesty tak se to bude ve finale tvarit i jako funkcni smzip.

@binarek: hod to na www.yousendit.com a posli sem (nebo me) link a ja to tam ve ctvrtek hodim. Btw, o te 993Z verzi jsem se zminoval, pekna vid? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ITG Theme Mod by 1001101
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)