DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak moc rusite sousedy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
U me byli 80ti let lide ... no ne ze bz si to primo zkusili, a nezavrhli to a maji pro to pochopeni (coz nekoho muze prekvapit)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Panelak, 3. patro... koberec... hardpad

zatim si nikdo nestezoval ani nemlatil na topeni Surprised)
je dost mozny, ze pokoj podemnou je i prazdnej.. ale imho to slyset moc neni.. skacu prevazne po spickach bez bot.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Praha Prosek

Panelák 5.patro

Byli u mě jenom jednou, a to v jedenáct večer, a protože u sousedů byl doktor:), jinak mám naprosto tolerantní sousedy. (softpad bez foamu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Já pad nemám, celkem o něm uvažuju, ale mám velký, opravdu velký problém s podlahou. Nemyslím, že by to bylo tolik o kraválu, ale spíš o tom, že máme v baráku příšerně prochozené stropy a i sebemenší dupanec pocitíte tak, že se otřásají skla v knihovně Sad
Otci jsem navrhla, že v rámci přestavby pokoje mi může zpevnit podlahu a rovnou zabudovat ťapky...neprošlo to.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
hard zapuštěnej přímo v podlaze? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Enigma DDR portal
Anonymní

Citovat
Přemýšleli jste někdy, jak odhlučnit pad?
Uvedu příklad. Bubeníci používají k odhlučnění místnosti plata od vajíček nebo desky takového tvaru k tomu určené.
=> Přemýšlím, asi to bude lameřina, jestli by se něco takového nedalo zaoperovat do padu. Nevýhoda ovšem bude, že takto odhlučněný pad bude tlustší právě o tu odhlučňovací vrstvu. Stejně dobře by se dala složit i samostatná odhlučňovací podložka pod stávající pady. Myslím si, že by stál tento experiment za to, proč dělat v baráku zemětřesení. Dále je otázka, jak moc třeba bude náročná montáž.
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Spravne jsi to napsal... na odhlucneni mistnosti. Tj. kdyz to das na/pod pad, tak si nepomuzes.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
A navic, kdyz clovek nedupe tak neni ani nejake odhlucneni treba ... Razz
Jinak napad to neni zly, jenze, potreboval bys neco co utlumi silu kterou dupnes na pad tak aby nevznikaly vibrace, tzn potrebujes nejakou vrstvu ktera absorbuje tu energii, asi nejakym prohnutim, tohle je resene u softu tou karimatkou castecne, ale neco podobneho si nedokazu na hardpadu predstavit bez toho, aby se ti cely pad nehoupal, pokud by jsi to teda nacpal komplet pod pad.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
u nas mame ve starem baraku rakosove stropy... takze ja mam pod padem par rucniku a dek... cca 5 cm ... moc se to nehoupe i kdyz trochu jo a hluk a vibrace to tlumi pomerne dostatecne...
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Ja bydlim v prizemi takze sousedi v pohode mamka taky skace a tata vetsinou akorat prijde zavrit dvere Smile jinak i se softem se trese skrin a stul za mnou ale da se to ustat...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
od pristiho tydne se presova me skakani do sklepa :evil:

nekdy dodám popis naseho sousedam,plešatého policajta Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
hm tak dneska sem byl tedy opravdu skakat nasi panelakove mandlovně Very Happy
po dlouhy dobe sem mel moznost si poradne zahopsat
mozna dodam do jinyho topicu fotky pac to vypada fakt skvele... :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak dnes na me poprve zazvonil soused. Je pravda, ze je to jen kratka doba, co mam hard, ale predtim jsem hrala na softech bez te vyplne a problem zjevne nemeli. Tvaril se v pohode, jenze je potiz, ze ma neurcitou pracovni dobu, takze...se to tezko domlouva.
Problem neni ani tak hluk, jako spis ty vibrace, tak uz jsem rikala.
No holt nebudu hrat heavy a nacpu si pod pad nejakou deku...a uvidime.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Centime napsal:
Tak dnes na me poprve zazvonil soused. Je pravda, ze je to jen kratka doba, co mam hard, ale predtim jsem hrala na softech bez te vyplne a problem zjevne nemeli. Tvaril se v pohode, jenze je potiz, ze ma neurcitou pracovni dobu, takze...se to tezko domlouva.
Problem neni ani tak hluk, jako spis ty vibrace, tak uz jsem rikala.
No holt nebudu hrat heavy a nacpu si pod pad nejakou deku...a uvidime.
Me se osvedcil molitan ze softpadu ... je velkej tak akorat a tlumi dobre Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
WerK napsal:
Centime napsal:
Tak dnes na me poprve zazvonil soused. Je pravda, ze je to jen kratka doba, co mam hard, ale predtim jsem hrala na softech bez te vyplne a problem zjevne nemeli. Tvaril se v pohode, jenze je potiz, ze ma neurcitou pracovni dobu, takze...se to tezko domlouva.
Problem neni ani tak hluk, jako spis ty vibrace, tak uz jsem rikala.
No holt nebudu hrat heavy a nacpu si pod pad nejakou deku...a uvidime.
Me se osvedcil molitan ze softpadu ... je velkej tak akorat a tlumi dobre Smile


No skoro zadny rozdil:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jak moc rusite sousedy?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)