DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Japonstina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Japonstina
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Xsoft edit:
Japonstine jsme udelali vlastni cas na foru, sve clicky proto smerujte sem
Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewforum.php?f=17

- - - -

http://www.japan.cz/index.php?L=0&id=16&backPID=16&tt_news=114

Tak kdo jde se mnou Surprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
No clovece, vis ze o tom dlouho uvazuju?... Mozna i jo.. jeste si to necham projit hlavou.

Dej mi vedet, kdy se pujdes zapsat, asi se pripojim ^^


Naposledy upravil xg dne po, 22.srpen 2005, 22:16, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
uvazuju uz od minulyho roku.. puvodne jsme chteli zacit s Rin, ale ja se nemohl rozhoupat ^^; takze ted asi uz jo ^____^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Jsem na tom zcela uplne podobne ^__* (to je tik, ne mrknuti)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
azarro napsal:
uvazuju uz od minulyho roku.. puvodne jsme chteli zacit s Rin, ale ja se nemohl rozhoupat ^^; takze ted asi uz jo ^____^


Tos řekl přesněWink

Molík: Jo, hlásím se tam (na doporučení Jarníka~-^) Ale když tam budete taky, tím líp^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Beeeeee ja chci takyyyy :/ ale do prahy jaksi jezdit nemuzu, nevite o necem slusnem v brne (slusnem cenove Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nechame ti sesity na opsani :wink:

No, ale nasla sem korespondencni dalkovy kurz ..... Twisted Evil

tady je ten sileny odkaz

http://www.jazykovky.cz/index.php?j2p%5Bjazyk%5D=18&j2p%5BSubmit%5D=Najdi%21&j2p%5Bhledej%5D=1&j2m=hledanikurzu&j2p%5Btyp%5D=4&j2p%5Bod%5D=
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
hm...tak az budete v nejake advanced skupine ukazete mi take vase zapisky a spol? At si take uziju trochu japonstiny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
takze ja jdu na 100% a mozna rovnou i na ktu konverzaci, kdyz bude cas.. ^_^
ale potrebuju se domluvit jaky den chcete chodit.. mam celkem nabity rozvrh x_x muzu v podstate jen streda a ctvrtek
jinak k zapisu se dostanu nejdriv 5.9. (jsem na stupidnim kurzu od CVUT o.O )

tak dejte pzl vedet asap ^__^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
azarro napsal:
takze ja jdu na 100% a mozna rovnou i na ktu konverzaci, kdyz bude cas.. ^_^
ale potrebuju se domluvit jaky den chcete chodit.. mam celkem nabity rozvrh x_x muzu v podstate jen streda a ctvrtek
jinak k zapisu se dostanu nejdriv 5.9. (jsem na stupidnim kurzu od CVUT o.O )

tak dejte pzl vedet asap ^__^


me je to fuk kdy.. snad mozna ne ty uterky Surprised)

ale imho to vypisou jen na jeden den v tydnu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Gilhad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.08.2005
Příspěvky: 11
Citovat
Ja budu chodit v utery odpoledne na tyhle kurzy:
http://denisa.vostry.cz/vecerni_kurzy_japonstiny.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GilhadOdeslat soukromou zprávu
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Tak ja bych mohl asi az od rijna... Snad to pujde nejak zaridit... A taky by se musel nejak vyresit zapis, na kterem nebudu moct byt osobne... Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze lidi, 5teho (to je pondeli) se jdeme zapsat ... nejaky navrh v kolik ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
molik napsal:
Takze lidi, 5teho (to je pondeli) se jdeme zapsat ... nejaky navrh v kolik ?


No nějak odpoledne, protože to už je škola.. Sice netuším jak budu mít rozvrh, ale dřív jak ve dvě nemůžu. Počítám že bych tam mohla být tak od půl třetí, jinak je mi to asi jedno..

A k tomu kdy - kdy budou kurzy se dohodne až na první hodině podle časových možností studentů. Já můžu prakticky kdykoliv odpoledne, ale přecijen si s tím počkám až budu vědět rozvrh. Navíc na první hodině nebudu><

Jinak se hlásím i na tu konverzaci, co vy?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Molík: Já tam bohužel nemůžu, ale ty budeš určitě tak strašlivě hodná a budeš mi dávat doúčko, viď :wink: Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Japonstina
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)