DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jungle Book - Groove Party
Jungle Book - Groove Party
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Má někdo přehled, kde by se tahle hra s padem dala sehnat? Jen tak, že bych jí vyzkoušel. V bazarech / "lepších" inet obchodech stojí okolo 300,- Ale není problém narazit i na ceny okolo 1200. takže kdyby někdo věděl, kde jí mají .. dejte vedět. Díky.

PS: Pad sice nestojí za nic, ale když je k tomu zdarma, aspoň bude jeden do rezervy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dnes mi sestra zablokovala pocitac strihanim, tak jsem vzala pad, Groove Party a obsadila jsem Playstation 2. Po prvni skladbe na normal (jsem si rekla ze je to moc easy) Tak jsem to dala na experta a jeste stale je to easy.
Ale musim rict ze uz se tam neco zmenilo. Oproti normalu jsou tam pulky a skoky^_^
Jinak videa jsou docela vekne zvlaste ten had (at uz se jmenuje jak chce). Maugli lezouci nma strom je taky sila.
Nesmim zapomenout na tu 'uhylnou' reklamu. ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jinak nejvice se mi libi prvni dva songy. (ten prvni jak jsem vcera konvertovala tu silenou reklamu) a to druhy ze se to da i poslouchat (a je jedna z mala skladeb, kde i ja najdu nejaky rytmus...lol)

Berte tuto hru jako film, nebo jako hru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jungle Book - Groove Party
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)