DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Kendo
Kendo
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Arrow http://www.kacubo.cz

Rozhodla jsem se, že začnu dělat kendo, ale nějka se mi do toho nechce jít samotné... šel by do toho někdo se mnou??? ^_-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Ja taky planuju Kendo, ale kamarad z otaku klubu mi doporucil, abych chodil semhle: http://mujweb.atlas.cz/www/sandomon/index.html
Nejsem si uplne jisty, jestli to budu se skolou (a japonstinou) zvladat, ale aspon bych to zkusil...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Binarek: Mno, jeden můj kamarád tam chodí a už je docela pokročilý, no nestěžuje si. Kdyžtak se ho pak můžu zeptat na detaily =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
omg ,binár v tom brnění
-tak na to si počkám Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Ertai napsal:
omg ,binár v tom brnění
-tak na to si počkám Very Happy


ROFL!!!^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Brneni snad neni tak uplne treba, ne?... Myslim, ze jsem cetl, ze je mozne trenovat i bez neho... Akorat ne se zivym protivnikem...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
IMHO, jedenapulrucni mec ma mnohem bohatsi techniku nez kendo (vsichni kendiste necht toto pokladaji za provokaci).
Pokud by nekdo chtel, mohu doporucit skolu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Mater DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 13.11.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Citovat
Trin napsal:
IMHO, jedenapulrucni mec ma mnohem bohatsi techniku nez kendo (vsichni kendiste necht toto pokladaji za provokaci).
Pokud by nekdo chtel, mohu doporucit skolu.


konečně někdo hájící evropskou školu šermu, ale myslím, že kombinace dvou zbraní je zajímavější než jeden-a-půle....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaterOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kendo
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)