DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Levne pady v Cesku?
Levne pady v Cesku?
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Tak, prave mi prestal fungovat druhy softpad od 4gamers. Kvalitka.
Na srazu mi tusim WerK tvrdil, ze koupil nejaky shitovy softpad (jako material pro hardpad) od Czech Computeru za asi 150Kc. Aspon myslim, ze rikal Czech Computer. Tam ale o nicem netusi. Nevite nekdo, kde sehnat rychlou a levnou nahradu (nez dorazi neco kvalitnejsiho od PlayAsie)?

Ja vim v Praze akorat o Gamesparadise.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
No to mi radsi nerikej, zrovna jsem si jeden pad od 4gamers poridil Very Happy jak dlouho ti vydrzel? Smile))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Update: vypada to, ze se mi pad podarilo laskavou domaci peci opet resuscitovat. Stacilo poradne proklepat, protahnout za rohy, a opakovat to asi desetkrat az dvacetkrat, a nakonec naskocil. Ale obavam se, ze bude mlit z posledniho - na nekolika mistech jsou v tom umelohmotnem povrchu malinke trhlinky - je prilis neohebny a opetovne skladani do prenosne formy asi uplne nerozchazi. Mam ho tyden, ale casto prenasim (do prace, abych se tam nenudil Wink.

Ale u prvniho mi rovnou pri rozbaleni uz nefungovala prava sipka. Kazdopadne bych asi nedoporucil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Deirh napsal:
Update: vypada to, ze se mi pad podarilo laskavou domaci peci opet resuscitovat. Stacilo poradne proklepat, protahnout za rohy, a opakovat to asi desetkrat az dvacetkrat, a nakonec naskocil. Ale obavam se, ze bude mlit z posledniho - na nekolika mistech jsou v tom umelohmotnem povrchu malinke trhlinky - je prilis neohebny a opetovne skladani do prenosne formy asi uplne nerozchazi. Mam ho tyden, ale casto prenasim (do prace, abych se tam nenudil Wink.

Ale u prvniho mi rovnou pri rozbaleni uz nefungovala prava sipka. Kazdopadne bych asi nedoporucil.


Kdyz ma clovek izolepu a dost velkou davku viry, dokaze cokoliv Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
To jste me uklidnili hosi Very Happy doufam, ze se na tom aspon dostatecne rozeskacu nez si objednam neco better z play-asie Smile))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Astro napsal:
To jste me uklidnili hosi Very Happy doufam, ze se na tom aspon dostatecne rozeskacu nez si objednam neco better z play-asie Smile))

neboj, pokud tomu nebudes moc ublizovat tak to pujde v poho
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Levne pady v Cesku?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)