DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Myslite si, ze vas DDR drzi ve forme?
Myslite si, ze vas DDR drzi ve forme?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Myslite si, ze vas DDR drzi ve forme? Myslite si, ze vase nektere zdravotni problemy se lepsi? nebo naopak? Co si myslite, ze by byla idelani denni davka hrani? Dalo vam to nejake nove "schopnosti?".


ad ja. Pokud se mi nepodari chytit druhy dech, tak me DDR/ITG pekne znici. A obcas se mi to stava, ze ten druhy dech proste nechytim. Z DDR a ITG me silene boli ruce. Kloubum DDR/ITG asi zrovna taky nepomaha, vzhledem k tomu, ze s nima mam problemy, ale zase nemuzu prestat hrat.
nici to oci a to celkem hnusne (vsechno v 3d...bleeee).
fyzicke zlepseni = ne
Na druhou stranu se pohybuju po zemi rychleji. treba v takovem karate pohyb v zenkutsudachi nedela takovy problem..jako proste pohybuju se pri zemi a rychle. (dobre na karate jsem byla naposled asi nekdy minuly rok..ale pokud bych znova zacala tak to tomu pomuze.) To same i pri jinych sportech..jako volejbal nebo badminton. jsem schopna se dohrabat k mici/micku efektevneji. mozna je to tim ze drzim teziste opravdu jedne rovine...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Urcite ... po hrani se vzdycky citim fajn a tak prijemne vycerpanej, ale to do hodinky zase zmizi. A taky to pomaha vydrzi obecne -alespon u mne (staci jit pesky s par lidma trochu dyl a musim brzdit protoze ostatni jsou hrozne udychani). Ted me posledni dobou obcas trochu bolej nozky ... ale to k tomu patri a opet do hodiny po hrani je vse v normalu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
no při občasnosti mého hraní a mé lemrovitosti,kdy DDR je muj temer jediny pohyb ,
si myslim ze výsledky jsou temer nepozorovatelne strongbench
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Me tanec vzdycky tak prijemne nakopne a probudi. Ale jako kondicku mi to nezlepsilo a jedine tak vydrz mych nohou
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mno zjistila jsem, ze je docela fajn, kdyz se o vikendu rano (teda... rano... to je dost relativni pojem) vykopu z postele a zatapu si. Pak mam cely den tak nejak vic energie (zvlastni, clovek by rekl, ze se spis utaham...) bananadance
A tak nejak mi to udrzuje kondicku... ackoli to nekdy prepisknu a druhy den nevyjdu do schodu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
rozhodne, i kdyz zatezuje hlavne kolena a lytka (a predni strana lytek boli fakt neprijemne). kdyz neskacu na paty, tak to kolena zvladaji celkem dobre.
zase squash mi napravil kycle (asi po tretim treningu mi v nich prestalo cvakat kdyz vybiham schody po dvou)
ze zacatku bylo ddr dost dobre na plice, ted spis jako normalni aerobni trening (nejlepe endless na trochu nizsi obtiznost nez maximalni)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
TEzko rict. Asi mi to nici nohy a klouby, ale zase se mi lepsi fyzicka takze tezko rict. (Je mi to jedno, stejne s tim neskoncim:))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no ja jenom, ze na me to muze mit docela nemile nasledky. a nebyt schopna se pak hybat pozdeji v zivote...na to se netesim. ale taky neskoncim^_~ zatim ne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Skoncit, skoncete s tim rouhanim Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Nenic nam nasi viru:)))), neverici:))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Myslite si, ze vas DDR drzi ve forme?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)