DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Skusenosti s Play-Asia.com
Skusenosti s Play-Asia.com
johny DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 07.01.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Košice
Citovat
Tak som teda prednedavnom objednal 4 pady (2 krabice) Deluxe Ignition pre X-Box z Play-Asie. Platba cez Moneybookers prebehla bez problemov, na dalsi den bol "Order shipped". Balik dosiel po necelych dvoch tyzdnoch (asi 12 dni).

No, a tu prichadzame ku korenu celeho problemu, dosli totiz namiesto objednanych pady pre PlayStation. Pouzil som teda formular pre reklamacie na ich stranke. No a moje najvacsie sklamanie bol sposob ich komunikacie so zakaznikom, vlastne ani nie tak sposob, ale rychlost. Na ich stranke garantuju odpoved do 24 hodin, a mozete si byt isty, ze tento limit vyuziju, nakolko mozu, dokonca casto odpovedali aj omnoho neskor.

K dobru im prispieva, ze nakoniec reklamaciu vyriesili, v podstate k spokojnosti obidvoch stran. No aby ste mali pribliznu predstavu o rychlosti ich komunikacie, tu je strucny log:

10. januar -- zaplatenie objednavky
11. januar -- "Order shipped"
23. januar -- dosli pady (zle)
23. januar -- odoslal som staznost
24. januar -- odpovedali, neveria, chcu fotky
24. januar -- posielam fotky
26. januar -- neodpovedali mi, tak sa pytam, ze co a ako
27. januar -- pisu, ze "Sorry for our late reply. We have received your last email and we are now checking on your case. We will contact you later for the treatment about this order. I kindly ask you for patience."
5. februar -- "I'm sorry for bothering you again. A week ago, you promised to check on my case, but I still haven't received any answer. I would really like to use the product as soon as possible. Could you please tell me what to do to have it exchanged as soon as possible?" -- tak to som zase ja Smile
8. februar -- pytaju sa, ci si nechcem pady nechat, ved mi staci kupit redukcie!
8. februar -- odpovedam, ze si pady rad necham, ked mi redukcie poslu a vratia rozdiel v cene ($20)
10. februar -- "The cost of the XP Joy Box (Xbox™ to PS™/PS2™ Controller Adapter) is US$ 14.90. We can send two to you. The cost total should be able to cover the cost difference of the pads." -- zjavne vobec nepochopili...
10. februar -- ...tak som im to znovu vysvetlil
14. februar -- nakoniec suhlasia, ze poslu 4 korekcie, aj ked na mojich $20 sa zabudlo, radsej uz neprovokujem
15. februar -- "Order shipped"
27. februar -- dosli korekcie a k tomu kupon na zlavu $5 (dovtedy mi ziadny neposlali Sad)

Teda, prajem vam vsetkym, ktori objednavate z Play-Asie, aby sa vam nic podobne nestalo, a aby ste na svojich objednanych padoch mohli skakat skor ako po jeden a pol mesiaci Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele johnyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Skusenosti s Play-Asia.com
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)