DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! S'Tsung si hraje s playstation 2
S'Tsung si hraje s playstation 2
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Prvni blbost, ktera me napadla (no vlastne Clouda, bylo vyfoceni mych savu z DDR)



Pekne barevne sipecky, ze? Jo nektery se i pekne pohybuji. (festivalova sipecka)

Druha silenost bylo pokouseni dat se Max300 extra stage na DDR MAX. pro report viz zde http://www.ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=80&start=15

Dale tady mate fotku endlessu, kouknete na mozny pocet stagu a vysledne mozne skore.



Takhle na me vykoukl prvni extra stage na Extremu. Mela jsem pocit ze to ma byt TLOM.



Po tomhle silenem vyklepu jsem zacala hrat na light a zkousela jsem svuj PA. Vypadalo to asi takhle.



A ne a ne dat AAA. Proste jeden great porad...ale obvykle mam dva...asi timto stylem>



Po lightu a nepovedenem AAA jsem se rozhodla zkusit na svem PS2 dat The Legend of Max. No nejhorsi byla zamezit softpadu, aby se hybal. Nakonec jsem na nej hodila kosik s casopisy (pekne tezky) a z druhe strany zidli (a pufik a stul). No prvni pokus (teda tohle byl asi paty) skoncil tak ze ten kosik neco zmacknul a ukazalo se mi asi ve 100 combo na TLOMu failed. Dotedka nevim co zmacknul. Dalsi dva pokusy uz byly lepsi, ale porad se to hybalo. Tak jsem to zarazila jeste treti zidli. Pote uz jsem TLOM dala, jen jsem nedomyslela konec. Totiz na konci je hodne skoku. A muj pad nebere dobre skoky (resp. leva sipka ma co delat..tak jsem jen mavala sipkam...a zivoty mi ale vysly.





Take jsem si hrala s Mortal Kombat Deception. Vzdycky zapomenu naloadovat profil, takze se mi nic po hodine hrani neunlockne (jsem v MKDE hrozna lama tak ten unlock zamrzi). Mile. Ale uz si davam vetsi pozor.


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 4.září 2005, 14:59, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Doufam ze MK hrajes taky na padu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak ted jsi me teda dostal...no mam tam moc malo buttonu na MKDE^_~. Ale mozna by to slo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vcera jsem si zase hrala s DDR Extreme, do konce se mi podarilo prekecat mamku i tatku, aby si zahrali DDR.
Pak jsem tam sla ja a zkusila Hold on me na light. No objevily se tam dva greaty. Tak jsem zkusila jeste TwinBee na light a nevim jak se mi to podarilo, ale dala jsem tri A.



Pote jsem se sla kouknout na to jak funguje training course. A zjistila jsem jednu skvelou vecicku. Ono krome toho, ze vam to na konci ukaze, kde jste slapli na great tak vam to i rekne jestli jste na nej slapli brzo nebo pozde. (lama, jsem ale nevyfotila, jak to vypada..no predstavte si edit mode a proste barevne sipky...podle fotky)

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
S'Tsung si dnes zase hral. Prvni bylo, ze mi nesel hardpad. Druhe...softpad a stepmania nesla dohromady. Casovani bylo totalne mimo a kdyz to poznam ja tak uz je to dost spatny. Nakonec jsem ale zacala ignorovat zvuk a koukala jsem na sipky. Po nejake dobe se "vzbudila" molik a rekla, ze ma pro me max infinity. No nechtelo se mi ucit ani psat nejaky blabol tak jsem se rozhodla zkusit max infinity na heavy. Prvni pokus byl dost des...a skoncila jsem hned na zacatecnich freezech. Dalsi pokusy uz byly lepsi ale i tak jsem se nedostala k te casti, kde mi to ukazovalo 000BPM (resp 1000BBPM). Nakonec jsem to vzdala a sla psat francouzstinu. Napsala jsem vice jak polovinu a mezitim jsem nadavala na francouze a ucitele. Pote me to prestalo bavit pustila jsem PPP a trapila svoje bolave ruce. Pak jsem spustila znova SM a dala max infinity na B.
Kdyz nasi zmizeli tak jsem sla okupovat svoji 35% funkni PS2 a strcila jsem do toho DDR. Pred tim jsem jeste hodinu a neco hrala Arc: The Lad a malem jsem tam zarvala, ale nejak jsem to se svym polomrtvym Karghem a jeho bodygardkou zvladla. Extreme nabehl v pohode. Hned ze zacatku jsem zjistila, ze minula hra se neulozila (ale moji vinou to urcite nebylo). Tak jsem pokracovala v Ackovani skladeb na mem silenem softpadu a nemozne klouzavem koberci. OdAckovala jsem ruzove skladbicky a pak jsem doscrollovala na max period, max300 etc. No samozrejme ze s padem premistujici se na vzdalenost nekolika metru se to dat neda...ani po zatizeni trema velmi tezkyma "shlukama" veci se max 300 nedal dat. Teda sel by ale televize by musela byt o dva metry dal a ja bych musela mit bryle. Nakonec jsem zacala hrat na light a davala jsem dve acka. Kdyz jsem dala na copa la vida (nebo neco...silena skakavka) na svem softpadu full combo...rekla jsem si ze zkusim na necem AAA. To se mi i povedlo, ale blby S'Tsung to neulozil..takze ted silene nadava a je mu z toho dost na nic. chtela jsem udelat fotku z information, ze jsem ziskala AAA, ale bohuzel neudelam, protoze byl reset bez savu. Zkousela jsem pozdeji dat znova me AAA ale neslo to ...po hodine hrani na light jsem to vzdala...Pozdeji prisel na radu double mode. Predstavte si velkou televizi, pred nim hodne klouzajici softpad, na nem S'Tsung v ruce drzici gamepad a asi 90x90 misto napravo od S'Tsunga.
Zacala jsem senoritou na light a mym softpad+gamepad zpusobem jsem to i clearla. CSFLSM jsem dala taky bez problemu, ale pak jsem se sekla na nejake dalsi ctyrtlapce. Zjistila jsem, ze kdyz slapu na ne zrovna sipky potvrzujici koberec pravou nohou, ale potvrzuju sipku levym palcem tak me to dost rozhaze a nedam tu danou sipku. Dve skladby jsem teda trenovala koordinaci, prava noha - pravy palec a leva noha - levy palec. Presla jsem na standard a timto zpuseobem to slo. Kdyz jsem pak ale zacala delat crossovery obcas jsem odbehla nohama v pohode, ale ruce nezvladali. Po dalsich dvou skladbach to bylo ok a preslo se na heavy. No musim rict, ze to byla docela sranda. a lidi, co by na me koukali by to asi totalne nechapali. Clovek s gamepadem v ruce pobihajici castejcne po jednom dance padu a koberci vedle....
No ted stale nadavam na ten save...proto z tohodle prispevku je tak dlouhy prispevek...no snad uz to bude dobry....
Jeste jsem zapomela na jednu vec. Po tomto silenem usili prisla Nathalie s Vanciane (spelling?) a zahrali si DDR. Vinciane dala nejakou skladbu na beginnera a v information se mi objevilo "new". Tak jsem si to precetla. "Povedlo se vam projit Beginner mode. Ted zkuste nastavit STEALTH mode na ON a koukejte na dancer charactera pred vama". Tak jsem to jen tak pro srandu kralikum zkusila...a musim rict, ze mi to neslo. Mozna koukani na ty sipky, co se objevi jak je minete ...ale na dancera..ne...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak dnes jsem si hrala s PPP. Napred na PPP mod a pote na Normal mode, kde jsem si delala vlastni kreace. No nadhera. Pak jsem zkusila jednu cervenou skladbu a vykouklo na me tohle....



Jinak videa si muzete poustet i samotna bez sipek, v normalu i reverse...je to funny
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Od jednoho seeda se mi dnes konecne podarilo dostahovat DDR Party Collection. Tak jsem si to chtela vypalit a Nero mi to odmitlo vypalit. Deamon Tools se to take nelibilo..a nakonec jsem to namountovala pres alcohol, ktery to vzal. Ale nero to porad chtelo vypalit jako CDcko. Takze jsem to nakonec vypalila jako kopii z virt. drivu na cdcko (misto DVDcka) a na 48x (misto 1x nebo 2x) a vite co na to PS2?
Proste to spustil aniz by jednou oznamil "Insert Disc". Docela sila...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
DDR Party Collection.
Ma to naprosto otresne barvy (fialova a oranzova) ale nakonec to neni tak strasny mix.
Dnes jsem dala dva Extra Stage (paranoia 3k) a povedlo se mi dat full combo na jeden challenge mode (ale lehkej). No a co byste rekli, ze se mi objevilo v informacich? "ziskali jste challenge mode "no miss"". Docela potesi.

BTW: na tom extra stage jsem vydrzela sest vterin...1,5x mi zase tak nevadil..ale reverse...a neznamy song docela dost jo.
par obrazku zde..udelejte si obrazek sami.




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
[doufam, ze si tohle nebude cist nikdo jako zupertails....]

S'Tsung si tentokrat hral spise s pocitacem, ale i tak konecny vysledek se musel ozkouset na PS2.
Pred nejakou dobou jsem rekla Xsoftovi at mi udela ITG2 na PS2 a no on to nejak neudelal^_~ ale zdalo se ze hraju ITG jedna na PS2 a tak kdyz vysel pack na ITG2 do ITG sla jsem to zkusit.

Sranda zacala kdyz se mi nechtela nainstalovat nejaka blbost kvuli knihovnam s .NETu a tak se tak nejak premyslelo co s woknama aby to zvladli. Zacalo se windows update a nakonec se stahnul service pack 2 pres sousedy. Pak nastalo par dalsich problemu...ehmehm...ktere nebudu zminovat..clovek si domysli. Potom se mi podarilo nainstalovat VS/C++ hruzostrasnosti a nasledne vsechen soft na rozbalovani PS2 ITGcka a nasledneho zapakovani.

Stahla jsem si nekde navod a slo se rozpakovavat ....zjistila jsem ze prvni tri packovane soubory na ITGcku jsou songy s animace a se vsim a ze to ma dohmromady asi 4 GB...no zajimalo be me proc...no po tomhle vsem se jsem musela tak nejak preindexovat DVD neco s tim provezt aby to sezral playstation a vypalit. nejvetsi sranda byla ze aby to to DVDcko sezralo musi tam byt nejaky dummy soubor, aby to vzalo jako PS2 soubor. zkousela jsem soubory o evlikosti 100MB, 200MB, 300MB, 500MB az jsem se nastavala a flakla jsem tam zapakovanou tretinu ITG1^_^. Vypalila jsem a cekala na vysledek...

po nekolika minutach co jsem musela cekat az tatka odejde od televize jsem tam vrazila moje ruzove DVD (hodne nekvalitni DVD) a cekala na cervene krychle...

=> NOW LOADING....

nactene ITG2!!!





Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No vidis.
Btw, ITG2PS2 bylo a i jsem ho dotahl, ale po spusteni songu to zmrzlo. Tenhle pack vysel vcera, tak jsem ho sosnul a navody+toolsy jsem mel z minula .. takze jsem ti je tam nechal. Pak se ti sosal SP1+SP2 (divny ze na tom clovek dokaze prezit .. jako bez SP na Belgacomu .. joo to je uspech).

Na PC ti to maka ...
Jinak ad PS2 .. spis bych se bavil o sch5 ^_^ videa jsou celkem .. pouzitelny. Ted ale pobezim na ty Osadniky (sam .. jako obvykle), spinavy, hladovy a nevyspaly. Tak vecer na foru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jo zapomela jsem rict, ze jsem omylem rozchodila sch5 na PC. ^_~. no jo vytvorime si nove forum ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
sch5 na PC? Ja chci taky, ja chci taky ^_^. OK... jdu spat, kdyztak zitra zkusim posehnat jestli to jde .. ? ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung si hraje s playstation 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)