DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! S"Tsung's birthday - thanks
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
jojo, na MoR se letos konecne urcite sejdem.
Kapely jsou solidni dost ... a jsem rad ze to rikas i ty, zdalo se mi zes na AF tvrdil opak ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
tak zas tak sem nenadaval, asi to bude trochu horsi nez loni,ale to byl zase hodne silny rocnik NW,hamerfall atp.

stvou mne ale veci typu ze tam pozvou Jrmilu Čulákovou, a ze dopoledne misto aby dali sanci nejakym ,i treba zacinajicim a neznamym, ceskym metalovym kapelam tak tam zas hodi takove poprockove s*acky typu Jaksi Taksi a doktor PP Rolling Eyes chair

navic nikdo z headlineru -gamma ray ,haloween,whitesnake-mne tolik nebere ,jako treba loni hamerfall;na druhou stranu se dost tesim na Korpiklaani,Edguy, The gathering(ty taky moc metal nehrajou ,ale ta zpevacky ma spuer hlas tongue )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Jj, tady ty "Jaksi Taksi" kapely taky zrovna slyset nemusim ... no co, dopoledne budem hrat Bang, poker, mozna nejake rpg a tak vubec se vsemozne flakat ^_^
Jinak Korpiklaani nazivo bude predpokladam rulezz ^_^ a taky se mi posledni dobou zalibil Kreator Twisted Evil (teda aspon to jejich posledni album...)
(to uz jsme mirne offtopic ^_~)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S"Tsung's birthday - thanks
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)