DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! FinalFantasy XII
FinalFantasy XII
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tahle hra se mi ze zacatku vubec nelibila, ale zacinam menit nazor. Dneska jsem se probehla v kralovskem palaci a nesmela jsem se nechat chytnout. a musela jsem rvat na strazce, aby se hnuli z mista, abych mohla projit, ale zaroven se nechytit. Uz jsem potkala Frana, toho silenyho pirata a Ashe, ktera se predstavila jako Amaria a ne ze by se ke me kralovninka chtela pridat.
Jinak na system boje se da zvyknout a slavny "gambit" se da celkem dobre pouzivat (jedna se o takovou umelou inteligenci, kterou si na volite. Jako prvni vec je treba utocit, pak si nastavite, ze kdyz vam nekdo sebere 70% zivota, tak na vas nekdo hodi potion etc.)
Take zapomela jsem rict, ze nekteri nepratele jsou neutralni a pak jsou tam potvurky pratelske. Na ty neutocte pokud vam to neni primo receno.
Jinak Vaan mi dneska trikrat v jednom souboji chcipnul. Proc ja vzdycky hraju za slabotinky. Kdyz jsem se ale nakonec vyhrabala z palace tak me prekvapil Vaanuv "sen". (obrazek Vaanrex.jpg). Radsi nebudu az zase TAAAK spoilerovat. ale vaanuv bratr se mi libi^_^. Treba tam bude hrat nejakou vetsi roli.
Vypada to, ze pribeh nebude jenom hodne linearni.
No dobre asi vam to nic nerika co?
Jinak ten obrazek s tou "sachovnici" je level upovaci a ucici grid. proste za bod v nejake schopnosti se plati LPckama (obvykle jedno LP za malou potvoru). Jsou tam dva gridy jeden na zbrane a brneni a tak. a druhy na accessories (zde to zahrnuje i magii) a commandy (jako gambit, auto-healing).












Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

FinalFantasy XII
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)