DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR vs ITG vs neofic

Co hrajete ted? (nejcasteji)
Prekonvertoval jsem se na ITG
14%
 14%  [ 2 ]
Hraju stale DDR ofic. mixy
0%
 0%  [ 0 ]
Hraju vse i neofic
85%
 85%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 14

DDR vs ITG vs neofic
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Priznejte se kdo se prekonvertoval na ITG? a kdo jeste stale hraje orig. mixy DDR? A kdo kasle na vsechno a hraje proste vse?


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 21.květen 2006, 22:53, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Se mnou to vypadalo ze preconvertuju na ITG, ale vracim se opet ke klasicke vsehochuti ... z ofic DDR mixu mam rad jenom par songu (B4U ... Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Osobne hraju vsecko, i kdyz ITGckove songy maji neco do sebe Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
DDR Extreme II na EX timing, ITG II na ITG timing, KEyboard na sm4
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No ja jsem mela ted dele nez mesicni pauzu od DDR a tak nejak me to tuklo. V posledni dobe jsem toho doma moc neodehrala, ale byla jsem petkrat hrat ITG2. vypada to jako kdybych DDR opustila. Tak jsem dneska hrala DDR MAX a DDR MAX2 ....a tak premyslim, co je lepsi. Ono ITG2 je fakt vetsi sranda...ale zase v DDR jsou jap. songy a eurobeat a konami orig. ktere se mi libi...a na SM obvykle nesaham...krome ITGcka...

kazdopadne se vyhybam DDR EXT2 ale za to strike je peknej. ale na to jsem moc lina^_~ treba priste az budu mit chut na DDR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hraju to, co se rychleji pusti.. . takze uz pul roku ITG.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
hraju vsechno, i kdyz vrcholove ma smysl jen ITG (naprosto presny casovani).
Krome toho z hlediska rytmickeho ... ITG delali profici a vyskytuji se v nich originalni variace kroku, coz jsem jiz pokladal za nemozne. Ale marna slava i tech 40 nebo kolik songu se ohraje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
ITG ma tusim 200 songu i s marathonama:D
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A taky ma random Wink
(maraton neni song)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DDR vs ITG vs neofic
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)