DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! DDR Trika #3 - (neplatici maji pokutu 50,-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Bee_Boo napsal:
{flame}
Damy a panove (ti co si objednali trika)
vrele vam doporucuji URYCHLENE dodat finance, pokud jste tak jeste neucinili. A nikoliv MUZETE platit, ale MUSITE, protoze kdyz si neco objednam, jsou-li mi receny podminky platby a dodani, tak se normalni clovek hne a zaplati ...
lidem co tohle nechapou uz asi neni pomoci, takze, casu je malo ...
{/flame}
sry za tohle ale opravdu mi zrovna tahle vec hooodne pije krev


Mi to taky pekne sere Sad A vubec by nebylo spatny ty penize priste vybirat rovnou (na ucet?) kdyz nekdo napise ze chce, protoze pak cekat na ostatni slibotechny mi neprijde uplne ok. Nehlede na to, ze je to unfair vuci organizatorum cele akce. Preci jen tricka by to chtelo ... a prece to pak nekdo z ostatnich nebude pul roku pozdeji dolovat, ze?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja ten dluh klidne koupim, ale pak hrozi lidem, co nezaplati, nase malinska mafie. A to uz nebudou jen urgence na foru Twisted Evil to uz bude zajimavejsi ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
neboj - uz je vyreseno jak to bude priste
ted to chce vyrovnat dluhy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Vzdyt rikam, koupim ten dluh a vymahat to budu po svem, a veritelum se to libit NEBUDE Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Bee_Boo napsal:
Vzdyt rikam, koupim ten dluh a vymahat to budu po svem, a veritelum se to libit NEBUDE Twisted Evil


Ja bych to nevidel uplne nerealne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DDr tricka
P@cemaker DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.04.2006
Příspěvky: 6
Citovat
takze ja zaplatim za mne(joe) za muminka za daneczka a za D.A.M.N.E.D.A,prosim te Moliku o zaslani uctu na ktery ty penize mam poslat.MOje ICQ je309-938-845
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele P@cemakerOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Oki, takze

Dave 1x
Muminek 1x
DaneCZek 1x
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
mam vybrano 4250 Kc

chybi 4250 Kc


(je celkem 34 tricek, ne 36, moje chyba)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Johny Idler DDR portal
VIP
VIP

Založen: 28.11.2005
Příspěvky: 9
Citovat
Ja bych samozrejme trika za nas dva (Johny Idler, cernaamodra) velice rad zaplatil (a omlouvam se za prodleni a s nim spojene potize), ale bezne se s vami nevidam, takze bude potreba mi zaslat cislo uctu. Jakmile ho budu mit, okamzite dam pres internetove bankovnictvi prikaz k uhrade.

johny.idler@sg1.cz

Osobne si myslim, ze problem je spis v tom, ze ne vsichni, kteri si triko objednali, chodi na tohle forum. Vy jste tady denne, pro vas je proste forum zaklad a neberete, ze si ho proste nekdo denne necte. Jako rozumne bych videl brat si od objednavajicich maily a pak jim hromadne zaslat info ("jo, uz jsou vyrobena, je potreba zaplatit tolik a tolik tak a tak do tehdy a do tehdy"). V takovem pripade by to nebyl problem a platba by byla na ceste jeste tentyz den. Aspon pokud tedy mluvim za sebe. A myslim, ze nejen za sebe.

Je to i zkusenost z naseho SG fanklubu. Fora jako hlavni komunikacni prostredek s lidmi nefunguji tak dobre. Maily prekvapive porad jeste ano. Navic napsani mailu na pripraveny mailing list neni o nic slozitejsi nebo casove narocnejsi, nez napsani prispevku do fora.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Johny IdlerOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Johny Idler napsal:
Osobne si myslim, ze problem je spis v tom, ze ne vsichni, kteri si triko objednali, chodi na tohle forum. Vy jste tady denne, pro vas je proste forum zaklad a neberete, ze si ho proste nekdo denne necte. Jako rozumne bych videl brat si od objednavajicich maily a pak jim hromadne zaslat info ("jo, uz jsou vyrobena, je potreba zaplatit tolik a tolik tak a tak do tehdy a do tehdy"). V takovem pripade by to nebyl problem a platba by byla na ceste jeste tentyz den. Aspon pokud tedy mluvim za sebe. A myslim, ze nejen za sebe.

Je to i zkusenost z naseho SG fanklubu. Fora jako hlavni komunikacni prostredek s lidmi nefunguji tak dobre. Maily prekvapive porad jeste ano. Navic napsani mailu na pripraveny mailing list neni o nic slozitejsi nebo casove narocnejsi, nez napsani prispevku do fora.


Mno, mas do jiste miry pravdu ... nicmene nastavit si sledovani threadu je jen jedno kliknuti ... a pak vis, ze se neco zrovna v "Trika" threadu delo a tudiz pak vis, ze uz mas poslat penize. Ja taky nechodim na forum kazdy den ... ale "sleduju" thready, ktere jsou zajimave - a tim padem dostavam maily s updatem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Sledovani nikdo nepouziva, protoze je na vsech forech a lidi ho ignoruji. Navic takovyhle "fload" sledovn nechci. No mail jsem poslal vsem (o FF, trickach a podobne), ale protoze jsem tu i neaktivni uzivatele, udelal jsem dump z databaze jen u lidi s vice jak 10 prispevkama (hoops, asi te to nevzalo).

Priste to uz bude jine, to je zarizeno (jako aby to probehlo v klidu a pohode). Zatim je ale aktualni tahle varka.
Zaplatit by to chtelo predem a kdyz si tricko nebudes moci vyzvenout, no problemo, vezou se na FF.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
xsoft napsal:
Sledovani nikdo nepouziva, protoze je na vsech forech a lidi ho ignoruji.
Mno, z hlediska matematicke logiky si dovolim protestovat. Nebot existuje alespon jeden clovek, ktery ho pouziva (JA!!!). Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Johny Idler DDR portal
VIP
VIP

Založen: 28.11.2005
Příspěvky: 9
Citovat
xsoft napsal:
Sledovani nikdo nepouziva, protoze je na vsech forech a lidi ho ignoruji. Navic takovyhle "fload" sledovn nechci. No mail jsem poslal vsem (o FF, trickach a podobne), ale protoze jsem tu i neaktivni uzivatele, udelal jsem dump z databaze jen u lidi s vice jak 10 prispevkama (hoops, asi te to nevzalo).


Tohle jsem prave chtel naznacit. Wink

Jediny mail, ktery mi prisel, byl "Czech DDR Infomail 1/06", ve kterem byl snad jen tolik, ze se chysta treti varka a to je vsechno, co jsem dostal.

xsoft napsal:
Priste to uz bude jine, to je zarizeno (jako aby to probehlo v klidu a pohode). Zatim je ale aktualni tahle varka.
Zaplatit by to chtelo predem a kdyz si tricko nebudes moci vyzvenout, no problemo, vezou se na FF.


To jsem rad, zaplatim ted (jakmile budu mit to cislo uctu) a trika si tedy vyzvednu tam. Jedine, na co jsme chtel poukazat je fakt, ze jste podle meho prislis zamereni dovnitr na ty lidi, kteri se uz mezi sebou dobre znaji a pravidelne se stykaji a takovymi "externimi fany" se prilis nepocita.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Johny IdlerOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jinak http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=13700#13700 (tohle byl posledni mail)
A mimochodem tohle forum ( http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=777 ) sleduje 19 lidi. Nic prevratneho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
P@cemaker DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.04.2006
Příspěvky: 6
Citovat
molik napsal:
Oki, takze

Dave 1x
Muminek 1x
DaneCZek 1x



no a jeste Joe(to jsem ja ,moc se omlouvam za zpozdeni ale dneska uz to tam zarucene je)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele P@cemakerOdeslat soukromou zprávu
DDR Trika #3 - (neplatici maji pokutu 50,-)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 6  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)