DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď noteskins ITG2.2
noteskins ITG2.2
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
Lidičky, help!

Můžete mi někdo rict, jak mam do SM s theme ITG 2.2 dostat i ty noteskins ITG 2.2? Když jsem je do te slozky prekopirovala a nahradila ty stare, uplne se mi to podelalo a ve vysledku SM preinstalovavam - nerada bych to delala jeste jednou... Porad to na me rvalo ze soubor noteskins-dance-metal... references multiple blabla files (neco na ten zpusob)... ALe kdyz jsem se divala tak v adresari to vickrat nebylo. Pak jsem zkusila cely adresar dance smazat a dat tam cely dance co jsem si stahla k ITG skinu a taky se to nechytlo...

Díky...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Stahni si RedFix a melo by to fungovat -> http://stepmania.naota3k.com/index.php?dir=NoteSkins/3D/Red%20Fix/&file=NoteSkins.rar
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
mozna by bylo dobre postnout celou chybovou hlasku

jinak obecne reseni je smazat cely adresar dance a nahrat tam znova jenom veci z ITG noteskinu, nejlip jinou verzi - tahle funguje celkem bez problemu http://stepmania.naota3k.com/index.php?dir=NoteSkins/3D/3.95%20CVS/&file=NoteSkins.rar
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja vim co je za problem, mel sem to taky...nejen ze sem instaloval jeste ten zmineny red fix a jeste jeden fix, ale jeste je potreba smazat nektere soubory.
Uz nevim presne jak je ta chybova hlaska, ale cesky je to neco ve smyslu ze na danou vec se odkazuje vice souboru a proto je potreba vsechny az na jeden smazat. V ty chybovy hlasce je vzdy napsano jaky soubor dela problem, ale je to bez pripony...takze je potreba se kouknout na nazev souboru, najet si do toho adresare a smazat dany soubor, ktery ma priponu *.redir, obashuje presmerovani na jiny soubor, pokud defaultni neni pristupny, nebo tak neco...smazal sem takhle 3 a od ty doby uz to funguje bez problemu (delal sem to akorat pro skin metal).

jinak je lepsi si udelat zalohu puvodniho adresare dance, jeste pred instalaci ITG noteskins, prave aby pak clovek nemusel zbytecne reinstalovat celou stepmanii...takze pro priste.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
jj, ta hlaska byla neco takoveho - snazila jsem se ty soubory najit, ale kdyz jsem mrkla do te cesty, byl tam vzdycky jen jeden
zalohu jsem si neodelala, protoze me nenapadlo, ze se to tak rozdrbe, kdyz jsem cely ITG skin nainstalovala bez problemu... No mozna se do toho pustim... az bude cas na pripadne opravy...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
rikal jsem ze rozchodit ITG neni sranda a ze je to pro (mirne) pokrocile lidi co maji nervy (noteskinu mam na disku 84 .. jako ITGckovych) takze pri trochu experimentovani s kongifuraci, driverama, grafikou, d3d/opengl .. se urcite nejake reseni najde
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
E.Va. napsal:
jj, ta hlaska byla neco takoveho - snazila jsem se ty soubory najit, ale kdyz jsem mrkla do te cesty, byl tam vzdycky jen jeden
zalohu jsem si neodelala, protoze me nenapadlo, ze se to tak rozdrbe, kdyz jsem cely ITG skin nainstalovala bez problemu... No mozna se do toho pustim... az bude cas na pripadne opravy...


vsak rikam, smaz vzdy ten soubor .redir a bude to ok...i kdyz je tam ten jeden.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
noteskins ITG2.2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)