DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pad přestal fungovat po prvním odpojení!? :(
Pad přestal fungovat po prvním odpojení!? :(
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
Mám celkem vážný problém, koupil jsem si Deluxe Ignition Pad (http://www.play-asia.com/paOS-13-71-yo-49-en-70-166c.html), jeden, zapojil ho, hrál 2 hodiny v naprostém klidu, vše fungovalo, v padu jsem měl výplň, a pak jsem pad odpojil, postavil ke stěně, šel na večeři, zapojil ho a už vůbec nereagoval. Vůbec nechápu co se mohlo stát, nefunguje s žýdnou verzí StepManie (před 2. zapojením jsem nainstaloval stepmanii 3.95 CVS, předtím jsem skákal na 3.9), na žádném počítači (skoušeno na 3 nezávislích, na jednom pouze s 3.9, na druhém pouze s 3.95 CVS).

Nemá někdo podobnou zkušenost, nebo jakýkoli nápad co s tím udělat? Je nějaká možnost abych zjistil jestli je chyba v kabelu, nebo v koncovce, nebo v dotykových plochách nebo tak něco? Posílat zpátky je úplně na nic, dojde mi to za půl roku :-/

BTW: druhý pad co byl koupen společně s tímto má kámoš a funguje naprosto v pořádku, už se na něm skáče měsíc bez chyby.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Confused zkusil jsi nastavení a tam nastavit šipky znova prostě "nahrát"...když mi tohle dělalo, jinde problém nebyl Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
Ne, znovu nastavit šipky nepomohlo, protože pad neregistruje žádný stisky kláves z padu. Zkoušel jsem to v Input testu v StepManii.

Ale teď při 15cti minutovým hraní si s kabelem se mi povedlo na 15s pad zprovoznit, registroval klávesy.... pak ale zase vypadl a už se zase vůbec nechytá. Kabel je asi na sračky, a to jsem ho nepřejel ani nic jinýho, je ve stavu v jakým jsem ho dostal. Sad

To mě přívádí k myšlence, že založím vedle téma Reklamace :-/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
Poškozený přívodní kabel
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
Nová otázka: Máte někdo zkušenosti (případně návrh řešení) co dělat s poškozeným přívodním kabelem Deluxe Ignition Padu?
Kromě reklamace teda....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Pokud vis, kde je kabel poskozeny, tak ho muzes strihnout, a barevne stejne dratky napajet, ale prvni zkus rozebrat tu krabici co je primo u padu, je tam plosnak a mozna je tam nekde studenak nebo utrzenej dratek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Pad přestal fungovat po prvním odpojení!? :(
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)