DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Grunty klub - Uni uni uniiii
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jedna se u tehle pokracovani o videa, nebo je to jen v papirove podobne?
(.hack//Legend of Twilight Bracelet mam v 2 audio stope, ang titule) Pekna kvalitka, jen me se to proste nekde seka a pritom CRC soucet sedi. Pritom z Bee DVD to jede (arigato)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Tak jsem to trochu hledal a studoval a je to skutečně zapeklité...
  • .hack//SIGN je chronologicky první 26 dílů dlouhá TV série, která údajně nemá manga původ...
  • na tuto sérii v DVD verzi navazují 2 OAVy známé jako .hack//Intermezzo a .hack//Unison...
  • dále vyšly postupně 4 epizodické PS2 hry .hack//INFECTION, .hack//MUTATION, .hack//OUTBREAK, .hack//QUARANTINE...
  • ke každé z her zároveň vyšel jeden OAV, dohromady známé souhrně jako .hack//Liminality (vol.1 - vol.4)...
  • parodicky pojatý OAV .hack//GIFT pak vznikl jako bonus pro ty co si pořídí všechny 4 kousky...
  • .hack//Legend of the Twilight je původně manga, zřejmě současně adaptovaná jako další 12 dílů dlouhá TV série...
  • trochu stranou stojí počin .hack//Enemy jakožto sběratelská karetní hra...
  • v mezidobí také startuje MMORPG .hack//frägment...
  • posledním anime počinem je zatím TV série .hack//Roots, 26 dílů... zajímavostí je, že je vysílána výhradně HDTV (720p)...
  • příběh této série uvozuje .hack//G.U. (význam zkratky neznámý) což má být další (tentokrát trojdílná) série epizodických PS2 her...
  • na základě nové série vychází nová sběratelská karetní hra, tentokrát od oficiálních tvůrců, pod názvem .hack//G.U The Card Battle...
  • k tomu všemu průběžně vychází:
    • nějaké doplňkové novely, sbírky příběhů .hack//( AI buster | AI buster 2 | Another Birth | CELL | ZERO )
    • manga .hack//( 4koma | Alcor | GnU | G.U.+ | Rena Special Pack | XXXX )
    • jak jsem pochopil tak manga vychází pravidelně v několika věnovaných magazínech .hack//( Analysis | The World | G.U. The World )


kód:
chronologicky:
- 03.04.2002   začátek vysílání .hack//SIGN
- 20.06.2002   vydání .hack//INFECTION, .hack//Liminality vol.1
- 30.06.2002   začátek vydávání mangy .hack//Legend of the Twilight
~ 09.09.2002   vydání .hack//MUTATION, .hack//Liminality vol.2
- 25.09.2002   konec vysílání .hack//SIGN
~ 12.12.2002   vydání .hack//OUTBREAK, .hack//Liminality vol.3
- 08.01.2003   začátek vysílání .hack//Legend of the Twilight
- 26.03.2003   konec vysílání .hack//Legend of the Twilight
~ 10.04.2003   vydání .hack//QUARANTINE, .hack//Liminality vol.4, .hack//GIFT
- 03.04.2004   konec vydávání mangy .hack//Legend of the Twilight
- 23.11.2005   start .hack//frägment
- 05.04.2006   začátek vysílání .hack//Roots
- 18.05.2006   vydání .hack//G.U. vol.1
- 27.09.2006   konec vysílání .hack//Roots
- 28.09.2006   vydání .hack//G.U. vol.2
- 18.01.2007   vydání .hack//G.U. vol.3


Sám jsem rád že jsem tomu všemu konečně přišel na kloub, už mě to dlouhou dobu trápilo ^^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Kirara napsal:
posledním anime počinem je zatím TV série .hack//Roots, 26 dílů... zajímavostí je, že je vysílána výhradně HDTV (720p)...

A nekteri fansubberi se neboji kvalitu zachovat. Stahovat jeden dil klasickeho serialu o velikosti 372MB, s rozlisenim 1280x720 je rozhodne zajimave (a to nemluvim o tom nadhernem obrazu).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
stribro napsal:
Kirara napsal:
posledním anime počinem je zatím TV série .hack//Roots, 26 dílů... zajímavostí je, že je vysílána výhradně HDTV (720p)...

A nekteri fansubberi se neboji kvalitu zachovat. Stahovat jeden dil klasickeho serialu o velikosti 372MB, s rozlisenim 1280x720 je rozhodne zajimave (a to nemluvim o tom nadhernem obrazu).

jop, ten obraz je opravdu nadherny Smile. Dokonce tak nadherny, ze moje P4 na 2.4 tech 1280x720 pri plnem fullscreenu na 1680x1250 mistama i prestava rozumne stihat (kodeky? rychlost procaku / vykon graf karty? nevim, kazdopadne cuka a to tak ze nekdy dost :'( ). Ale i tak kvalitka nadherna, pri pause je tam videt strasne moc detailu a tak ... mnam ... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
já jediný HDTV počin který jsem měl možnost na počítači sledovat byl trailer k X-Men 3 ... jako jo je to úchvatné, to ano... ale upřímně, co se týče anime, vyplatí se to? vždyť ty detaily by tam nejdříve někdo musel nakreslit a myslím, že zrovna u manga stylu je to mnohem častěji naopak...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
I kdyz to samozrejme anime ma nekdy s detaily na stiru, porad ti zustava nadherne ostry obraz, ktery pri pokusu o roztazeni na velkou obrazovku, nezacne delat psi kusy...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Potřeboval jsem si vyzkoušet okrájení videa a upload na YouTube a todle mi přišlo jako vhodný kousek: http://www.youtube.com/watch?v=nhzJg9G6420
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Grunty klub - Uni uni uniiii
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)