DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Sníh 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Máte rádi sníh?
ANO
52%
 52%  [ 9 ]
NE
47%
 47%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 17

Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Rolling Eyes a nezasněží a nezasněží...ale zejtra je Martina Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
jj... ale já mám bílého koně na chalupě ve stodole a pojedu tam nejdřív příští týden ^^; takže jestli bude tak já v tom prsty nemám
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
já koně tenhle týden jo, bílej tam taky byl,...ale se sněhem do styku nepříjdu Smile)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
chair já chci snííííh
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Vsak si ho jeste uzijeme... uvidis, jak si v pulce cervna budeme rikat, ze chceme slunicko a teplo a zadny osklivy snih ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
ja snih nechci, tady u nas v horach to je o drzku. loni se tridni netvarila moc presvedcive kdyz jsem do skoly prisla v deset s tim, ze driv jsem se tam kvuli snehu proste nedostala. A to jsem ji vyjimecne nekecala guns
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Hořice v Podkrkonoší, dnes ráno..sněhůůůů bylo dost...pak pršelo a všechno to šlo dolů, páč to napadlo v noci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
u nas bylo taky neco malo snizku ale diky bohu pak dest a je zase vsechno pryc XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
grrr..nemam te rada, ty nemuzes bejt ani clovek! Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Sneh saje, dufam ze tato akoze zima coskoro skonci a nasadnem na bike vo svojich kratkych veciach ^_^

P.S. Tu v BA po snehu ani chyru, ani slychu ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
Scarlett napsal:
grrr..nemam te rada, ty nemuzes bejt ani clovek! Smile


lidem je v zime zima a proto ji nemaji radi XD takze ja jsem clovek ale co jsi ty? XDDD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
zima FTW! konecne teplota ze se da chodit v tricku s kratkym rukavem a neuvarit se pri tom Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Laughing dobře no...já raději kabát
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Zima pravítkuje... v létě je zase vedro a je mnohem složitější se schladit než zahřát. Ale abych byl upřímný nejradši mám jaro, kvetou sakury a je přiměřeně.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
na druhou stranu mi prijde prijemnejsi se parit, nez mrznout... a k tomu se v lete muzu po ceste domu projit lesem bez toho, abych si prinesl jako suvenyr kilo blata.
ale s tim jarem asi budes mit pravdu, i kdyz podle toho, jake bylo letos kalendarove jaro, a vzhledem ke katastrofickym scenarum nostradamujicim (sileny vyraz...) pokracovani tohoto trendu, bych to s tim ceskym jarem nevidel zas az tak poeticky.

(mimochodem, diky jednomu skvelemu programku mi sakury kvetou a nasledne opadavaji celorocne...Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sníh 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 5  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)