DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Hromadné stavění DDR v Praze
Hromadné stavění DDR v Praze
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Sice jsem to sem nechtěl zezačátku dát, protože pár věcí není jistých, ale čert to vem..

Takže - příští sobotu (tj 2.4.) by v DDM na Proseku mělo proběhnout hromadné stavění DDR

Přislíbilo mi účast 10 lidí, stavět se bude okolo 10 padů (někdo má 2 nebo je víc lidí na jeden pad)

Akce začne podle toho, jak řekne Molík (doufám že brzy odpoledne)

Materiál si každý donece vlastní - společných budeme mít jenom pár drobností (alobal, šroubky, možná lino a koberec, chemoprén..) a samozřejmě nějaké to nářadí a počítač na otestování..

Toť zatím asi vše.. jestli to vyjde, tak jste všichni srdečně zváni (tedy jestli bude místo) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Molík mi potvrdila datum 2.4. takže se to bude konat (od 13:00)

Už se nám podařilo zorganizovat nákum nejdůležitějšího materiálu, snad se to podaří (a snad nebude zapotřebí kamarád s tlakovýmy obvazy Surprised )

Jak jsem již napsal, všichni jste zváni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Lol, mohl bys mi tedy prozradit, CO všechno musím mít vlastní?^-^ To jsi mi stále ještě neřekl a sobota se blíží~-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Rin napsal:
Lol, mohl bys mi tedy prozradit, CO všechno musím mít vlastní?^-^ To jsi mi stále ještě neřekl a sobota se blíží~-^


No dneska v čajovně doladíme detaily.. ale zatím to vypadá na to, že budeš musét jenom kus lina.. v lepším případě nic...

Každopádně si vezmi nůž na koberce,peníze, tlakové obvazy, anestetika, chirurgické potřeby.. v horším připadě rovnou rakev Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Rakev? Na co?^-^ Já už mám hrob~-^

Lino..?^-^; Já totiž nevím, kde bych sehnala lino..^-^; ani kolik když o tom tak přemýšlím..^-^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Rin napsal:
Lino..?^-^; Já totiž nevím, kde bych sehnala lino..^-^; ani kolik když o tom tak přemýšlím..^-^;


Problem je, ze to samy v podstate rekli i ostatni... proto to zajistuji pouze ja s par lidma
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dotaz: delate jen pro sebe, nebo bude mozna pak neco odprodat? .. kdyby jich bylo vic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
xsoft napsal:
Dotaz: delate jen pro sebe, nebo bude mozna pak neco odprodat? .. kdyby jich bylo vic.


Bohuzel jenom pro sebe.. preci jen to neni az tak levna legrace..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Chapu, no kdyztak budete mit zkusenosti a priste se muzem domluvit, nejak slozit penize aby pady meli i lidi co nemohou vlastni hardpad udelat.

Btw, ty hardpady na FF se budou delat tady nebo to je mimo vas?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
xsoft napsal:
Chapu, no kdyztak budete mit zkusenosti a priste se muzem domluvit, nejak slozit penize aby pady meli i lidi co nemohou vlastni hardpad udelat.

Btw, ty hardpady na FF se budou delat tady nebo to je mimo vas?


FF= Festival fantazie ? tak to jde absolutne mimo nas...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
... tak ja je budu mit zatim jen na fotce ...
... a na svuj hard pad koukam doma pred spanim jak smutne stoji opreny o zed ...

za blbost se plati a penize nejsou stesti, ale jsou potreba
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Vždycky když vidím FF, první se mi vybaví Final Fantasy^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Hromadné stavění DDR v Praze
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)