DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Molitan nebo ne?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Který je lepší?
soft-pad s molitany
64%
 64%  [ 9 ]
soft-pad bez molitanů
35%
 35%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 14

Molitan nebo ne?
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já jsem snad jediný, kterému vyhovuje šlapat na pad bez molitanů, tedy prakticky na stejné úrovni jako je podlaha.
Zatímco když vylezu na pad typu "molíkův soft-pad" nemůžu nic uhrát, asi je to o zvyku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Slapat na molitanu je neco jineho nez na pevny zemi. Na pevny zemi mas lepsi orientaci a presnost. Na molitanu je to trochu vice na rovnovahu a trochu jine casovani.
Ja hraju s 'molitanem'.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Bez tech vystelek jsem to jeste nezkousel, zitra zkusnu.
Cloud: na koberci nebo ciste na zemi? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jak kdy, jak na cem .. ale osobne jsem pro "+molitan". Vic vydrzi a pri rychlejsich lepe reaguje (aspon co se tyce porovnani Logic3 a ProLogic3).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Teď jsme zrovna došli z DDMka a tam jsme hráli na pevném linu a to s tím padem nejde.
Normálně hraju na koberci doma. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No nevim...řek bych že orientace na molitanu je přesnější. 4lověk ví kde stojí - na Cloudově padu sem občas stál ani nevim kde - na normálním je vydupán ďůlek:-) + šipka reaguje už na kraji...tž člověk na něm může dá ostřejší skladby...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já co jsem testoval ten molíkův pad, tak jsem měl pocit, že všechny šipky to bere tak o čtvrt vteřiny později.

Nemůže to být váhou?
Třeba jsem pro ten pad moc lehký.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
To bych nerekl ... Ja taky moc nevazim a treba S'Tsung asi taky ne. Spis pujde o zvyk ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Diky, uz sem si rikala ze sem tezsi nez si myslim Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak jsem vcera vyndal ten vnitrek z ignitionu, a je to genialni, o 300% lepsi, hlavne bude trvat trochu delsi dobu nez vydupu dulky do podlahy ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
jsem rád, že alespoň jeden člověk v republice má stejný názor.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
to Cloud: jo ja mam sice stejnej nazor, ale zase castecne sdilim nazor STsung ze je to o necem jinym, na zemi jsi stabilnejsi, a to o dost, a taky nemusis pocitat s pruhybem podlozky pri machinegun stepech a tak, je to zjednoduseni asi ...
ale zase je potreba si na to zvyknout ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Všechno má svoje klady, zase je pravda, že ty moje pady asi moc dlouho nevydržej
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Beru pad s molitanem - co je mi platnej pad co lepe reaguje, kdyz bude produpanej? Proto se ucim rovnou na molitanu. Jako nic proti "nelomitan verzim", ale kdyz uz pad molitan ma .. je to trochu uchylnost to z nej vyndavat ...

... nereknu treba na necem dulezitem (score attact, full combo, turnaje) .. ale na bezne tlapani pouzivam pad v puvodni verzi (s titulky / s molitanem - pokud byl v baleni).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Vis proc ho z nej vyndavam, protoze nejsem tricetikilova japonska skolacka a pri nejakym HC skakani dvouhodinovym se mi do te pos* peny produpou takovy diry ze by do nich chytil mamuta, a to se samozrejmne ukaze na tom ze to absolutne nebere sipky ... Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Molitan nebo ne?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)