DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Ranni Useri -[login]-
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Další
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
hezke posledni rano pracovniho tydne... ach ta seda rutina bezneho zivota :/
(ja jsem po ranu strasne depresivni osoba...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Hlavne ze jsou zitra ty narozky:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Laughing já už jsem hodinu vzhůru a připravuju se....to víš, Cloude, dneska narozky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
tak bry rano XD a jede se do prahyyyyy XD ne na narozky neeeee XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Vim Scarlett, ja uz pomalu vyrazim:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak je rano a dneska zase vyrazime na Budanku:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
no, tak je rano a bohuzel na Narozky uz se nerazi.... sedim na ligvistice a strasne se nudim u tematu PRAGMATICS... mam hlad!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tohle je docela vtipny. Vsimnete si ze jsme treba lepsi nez nemecko http://www.groovestats.com/index.php?page=regionranking
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Dobre rano, svete ;+) Neni nad ranni Omegu... do usi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Oriskovy kolacek, vonave kafe, dobra hudba ...

... az na to ze sedim v praci evo

Bre rano
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
dobre rano, coze? to jeste neni 9? chrrr
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ziiiv, sedm rano je moc brzo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
citace:
#790 + (35/45) -

<ctyrocko> nerikej mi mladej nebo uvidis !!! a kdyby neco tak mi de jen o hosting !!!! tak mi tu adresu do piče dej nez se naseru !!!
<Reaver.man> vazne? a co mi udelas? prejedes me autickem na ovladani? Smile)) ne, umlatis me kizkou s pohadkama Smile)
<ctyrocko> hacknu te ... například ...
<Reaver.man> vazne? tak vis co? kdyz mi reknes, jakej mam operacni system, dam ti tu adresu + pristup na FTP Wink))
<ctyrocko> to ze je mi 13 neznamena ze nic neumim !!
<Reaver.man> prosim, rekni mi presnou verzi myho systemu
<ctyrocko> nereknu si myslis ze budu zbytecne riskovat kvuli takovymu volovi ??
<Reaver.man> ale notak, jednoduchej trik a mel bys to... zadnej risk v tom neni... nebo to snad neumis?
<Reaver.man> tim to mozna bude... v knizce s krteckem to nebylo Smile)
<ctyrocko> kdyz hackuju tak riskuju tim ze mě chytnou softaci pak dojedou policajti a OSmile
<Reaver.man> to ti rekli ve skolce, nebos na to prisel sam? Smile) vis, kdybys aspon jak blbecek nemachroval, ze umis hackovat...
<ctyrocko> uz me tak dost dobre hlidaj ...
<ctyrocko> no ja to neumim ja se ucim ...
<Reaver.man> aha, tak to pardon, to asi urcit operacni system cile jeste neumis Wink) dam ti jednodussi ukol - rekni mi, jakou mam IP... nebo aspon providera Wink
<ctyrocko> jo a tvuj operacni system asi bude (i v hlavě) Windows 95 Very Happy
<Reaver.man> tak tenhle vtip byl ze slabsiho soudku... povis mi teda tu moji IP nebo ne? Wink)
<ctyrocko> ne a vis ty co ??? nepovim proc bych to delal ??
<Reaver.man> protoze jsem ti slibil FTP a hosting? navic, ja sam tu IP nevim, takze bych ji docela rad zjistil, jen nevim jak... Sad
<ctyrocko> kdyz ti reknu jak tak mi to das ?? aj pristup k FTP ??
<Reaver.man> jiste, slibil jsem to
<ctyrocko> jak zjistit jako IP ...
<ctyrocko> tvoje jak ho ty zjistis, kdyz ti to reknu reknes mi ten pristup k FTP ??
<Reaver.man> ja to nechci hledat sam, mi rekni rovnou moji IP
<Reaver.man> ja si ji nekam napisu,abych ji nezapomnel
<ctyrocko> ja ti reknu jak to mas ty zjistit a ty mi das pristup ... ok ?? bihuzel ja nevim jak mam zjistit tvoje a nevim jestli to vubec ide ...
<ctyrocko> to asi nejde protoze na komp se da napojit pres IP a to ty nezjistit ...
<Reaver.man> Pan Hacker promluvil Wink) moje IP je **** ty blbecku... a jen pro zajimavost, tvoje je **** RazzP
<ctyrocko> uz musim jit veceret, za chvili su tu...
Komentář: z ICQ


Jsem se tak kouknul na lamera:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
^^^^ Ach jo ^^^^
takhle zneuzivat male nezkusene chlapce ... neutral (nojo, rikal si o to, ale stejne ...)

vsem ostatnim dobre rano
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
muhehe, joooo, to bejvaly casy ;))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Ranni Useri -[login]-
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 44 z 48  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)