DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 10-ti tlapky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Další
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak a tady je moje 10ti tlapka z dneska
(jedna mizerna pomala sipka mi znicila combo, fnuk)

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No pekne Acko! Jen tak dal...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Dal jsem Supercalifragilisticexpialidocious!!! ^_^ Ten nazev ted uz jen tak nezapomenu ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Congrats ... lidi, zkuste hrat taky nekdy neco jineho ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
To je mluveni do zdi Very Happy tady je Supecali a Sakura a mozna jeste MAX300 jako berna mince, z principu je nehraju ^^; a taky proto, ze mi nejdou, ale to neni dulezity ^__^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Bee_Boo napsal:
To je mluveni do zdi Very Happy tady je Supecali a Sakura a mozna jeste MAX300 jako berna mince, z principu je nehraju ^^; a taky proto, ze mi nejdou, ale to neni dulezity ^__^;

Me vubec nejde Sakura... Kazdemu jde neco jineho a ja bych rekl, ze tohle jsou (aspon Supercali a Sakura) dost odlisne a necim typicke pisnicky...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ano, vsimla sem si toho, ze kdyz tady nekdo skoci Sakuru na Hard, je brany hned ze umi ... Coz je mi trosku lito a nesouhlasim s tim. Ale je to tak nejak obecny "metr" a vzycky se najde neco, podle ceho se bude porovnavat. Kdyz ji tu vsichni znaji ...

Pak sem tapla v DDM Bag na harda a ani sem si nevsimla ze je to 10ti tlapka... za ten nikdo nechvali Smile Az nejak pred 14ti dny mi to nekdo rekl ... tusim Cloud, ze sem patri. No dam ji sem az mi pujde ftp at to tu neni jednotvarne ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ano Bag odehran tak jak je je fakt sila^_^ a melo by se za to dostat poradneho obdivu^_~...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ehm zadne falesne zasluhy ... 3x rychlost a 2x rychlost .. tak jak je zatim ne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
No bag tak jak je, to kdyz odehrajes, tak pujdu odevzdat nohy ^___^
Protoze to je hudbicka kde bez zvysene rychlosti vidis nekonecne lany hran sipek, a pak poznej jestli tahle je o milimetr vys nez ta druha ^^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Jo, presne tak ... Bag klidne, ale pod 4x jsem zatim nesel ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak tedy za poslední týden jsem toho dal docela hodně, tak alespoň něco z toho co si pamatuju.

54 Cymru Beats - C
Supercalifragilistic - A
It's a Small world - A
My Will - B
Sakura - B
Bag - B
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dobre, i ja sem napisu (ftp porad nejde)

My Will A
It`s small world A
Supercali A
Bag B
Face to Fact C
Sakura (zatim) D


My will nevim jestli je uplne 10ti tlapka, je to strasne jednoduche az na jeden fakt ... Je uplne mimo rytmus Smile tam jsou snad 4 sipky v rytmu. No a Face to Fact .. to sem ted nasla a ma to dokonalou hudbu, fakt krasnou ... nevite nekdo z jakeho je to anime (filmu) ? Dvakrat tapnuto a libi se mi vic jak sakura Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja uz jsem ve fazi kdy to nema cenu psat.
Ale aspon...Acka
Supercali AA
Sakura A
Max300 A
It's a small world AA
face of fact A
bag A
a mozna ze jeste neco jineho, ale nevzpominam si...
My will? co to je? hm..musim zkusit

STS tenfooters...
csikos post
beyond abilities
cowboy bepop
bend your mind
outer limits
remember december
queen of light A
max300 A
neomax A
the legend of max B
paranoia survivor B
baldrs force AA
it's a small world AA
sakura AA
bag A
my favorite game
Supercalifragilisticexpialidocious AA
Mega man 2
Vivid A
Klungkung 1655
b4u hyperstyle oni/heavy
brilliant2u
par skladeb z megapacku
amore


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 11.listopad 2005, 16:00, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
... to je spis omyl nez 10ti tlapka Very Happy Jedina chyba je ze je to mimo rytmus. Jinak zadna zrada, zadna velka rychlost, zadna voltage ... hodne freezu ... ale tak do seznamu aspon jedna polozka pro nas amatery :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

10-ti tlapky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 16  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)