DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vykonny micek (aka PowerBall ™ ^_^)
Vykonny micek (aka PowerBall ™ ^_^)
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
tak, semka tedy presuneme vykonomickovou diskuzi z DDRTour 2007.

mno, a hned k tematu - mate nekdo svitici powerballek? Sviceni je v nem reseno tak, ze na rotoru (to je ta cast, co se ve vykovemmicku vrti) je desticka, na ni led diody (svititka) a taky civecky, do kterych se indukuje proud tim, ze se vrti pobliz magnetu, ktery normalne stoji - je soucasti klece, ktera se netoci tak ryhle jako rotor. No a muj dotaz zni - ten magnet, jak moc tam ma drzet? Protoze me prijde, ze na tom, co mam, tam teda moc nedrzi, spis jako jen silou vule, a tak mam obavu prave o ty civecky, aby se casem neprodreli nebo tak neco ... takze kdo mate, muzete juknout skrz plast, zda mate magnet "nafest", nebo tam taky plave a pri lehkem pootaceni rotoru ma tendenci se take pootacet? kujuuu za reakci Wink

Jeste pridam par linku, co jsem tak nasel, ze by se dalo sehnat (netvrdim ze jsou vsechny, pokud jste nekdo narazil na levnejsi lepsi, dejte urcite vedet Smile )

hejno powerballu z Alzy (shop v Praglu, umeji posilat na dobirku) http://www.alza.cz/SearchAdvanced.asp?EXPS=powerball&NameSearch=1&CodeSearch=1&PartNumber=1

tady maji jeden za stovku, teda meli, ted je vyprodany a otazka zda bude/nebude a tak http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=601785

jinak, tahle hracka se krom treningu da pouzit jako lampicka a take dobijecka baterek do mobilu - http://www.ball.cz/index.php?page=shop.browse&category_id=7&option=com_phpshop&Itemid=1
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
macek napsal:
Marty: Me se libi (a budu asi objednavat) tenhle POWERBALL - http://www.nejlepsiceny.cz/hokejove-powerbally/powerball-250-hz-pro.html

Jinak musim rict ze to bylo opravdu super. Necekal jsem takovy uspech EyeToy - priste muzu vzit taky pokud by byl zajem Wink
Munchkin FU byla docela sranda - asi to objednam - donuti me to zase se neco priucit anglicky. Jinak urcite koupim i BANG a kravy (nezapomenu nikdy na Martyho hlasku ze ma 15 krávů - to me docela dostalo - MARTY RULEZZ Laughing )

Doufam ze se dostanu i do Brna ...


Marty napsal:
2 macek : Smile vim, ale me prijde, ze nejlepsiceny maji ty ceny trosku vyssi jak alza - http://www.alza.cz/powerball-250hz-pro-jantarovy-amber-d66779.htm - ale nejak mam pocit, ze chci svitici Very Happy. treba proto, ze kdyz pujdu nekde po ceste, tak ze sebe muzu udelat svetlusku a nic me nesejme (teda neumyslne), protoze me uvidi Smile. Ja asi pujdu do tohohle
http://www.alza.cz/powerball-neon-pro-modry-blue-d66783.htm ... a nebo tenhle? http://www.alza.cz/powerball-signature-edition-d68784.htm ... tak asi ten druhy Very Happy
Mozna by nam mohl poradit i Trin - ktery presne mas, Trine? A odkama? Smile


Trin napsal:
ja si ho kupoval uz pred cca 2 lety. byl to nejaky zastrceny maly cesky e-obchod. To co mam ja je me neon red s pocitadlem. tehdy me stal cca 1150,-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
ah, jasne, pozapomel jsem si to sem prestehovat Very Happy

btw, xsofte, muzes se prosim juknout na svuj powerball, zda je ten magnet pro generovani energie pro ledky, umisteny napevno na te kostre, ve ktere se otaci setrvacnik? Nebo zda se tam vakla a muze se dotykat a skrtat o ten setrvak? mam pocit ze mi alza dala neco, co jim nekdo vyreklamoval ... nebo to je proste vadny kousek uz od vyroby
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Ja uz taky vrnim Laughing jen jsem se ale chtela zeptat jak je to stemi udaji na LCD jestli to nekdo vite, coz asi jo:) ale ja sem takovy neumel, tak bych pocebovala vysvetlit...kuju Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
ad udaje z lcd -nemam to overene, ale takhle mi prijde ze se to chova. kdo ma tohle zlo a vi o tom vic, mohl by prihodit comment Smile. takze me postrehy:

prvni (puntik v kruhu sipek) je "pocitadlo ujetych kilometru" - meri to celkovy pocet otacek (ve stovkach nebo tisickach otacek)

druhe (cisty kruh sipek) je "aktualni rychlost" - ukazuje, jak moc se v tu danou chvili otaci

treti (blesk), to jsou maximalni dosazene otacky - zobrazuje se jen kdyz micek stoji. kdyz se vrni, tak se to prepne na predposledni ikonku (blesk v kruhu sipek) - to ukazuje maximalni dosazene otacky v prubehu toho jednoho konkretniho vrneni - tj kdyz se roztoci a pak zpomaluje, zachyti maximum.

posledni (takovy jako sval) - to je asi neco jako "pocitadlo kalorii" - kdyz se na to prepne a vrni se, tak to zacne odpocitavat dolu od triceti do nuly, po tu dobu je potreba intenzivne vrnet a az se to dopocita na nulu, tak to ukaze nejaky udaj - prijde mi ze to je pocet otacek celkem za tu pulminutu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Powerball je vybornej ( mam ho uz neco prez pul roku).
Ja mam 250Hz PRO ( to je ten s pocitadlem ) - barva: jantar /amber/
Znal sem tuhle vecicku uz nejakej rok, kdyz ho mel kamos z ameriky.
Jakmile jsem videl ze ho nabizi i alza ( kdysi alzasoft) vseho jsem nechal a hned tam spechal ( bane kecam, proste jsem si ho objednal)
Jinak je vyborny a to jak na posileni i na protazeni zapesi po delsim hrani (nebo praci) na pocitaci , nebo kdyz dyl hraju na basovku.
Mimochodem kolik jste kdo uz natocil ( mysleno maximalni otacky) ja mam momentalne max 12125.
A jeste neco ... zvladate ho roztacet i bez snurky? Me se to teda nepovedlo jeste ani jednou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Noo tak moje nejvetsi rychlost je asi 9 000 Laughing coz je hodne malo, na to ze to vzal do ruky kamos a ten napodruhy natocil 10 000 Cool co se tyce toceni beze snurky tak co sem vydela Martyho roztoc na jeden pokus Rolling Eyes tak sem druhej den trenovala a az dneska se mi to dvakrat povedlo, ale obcas mam problemek vubec balonek roztocit, pac me boli ruka...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
no, moje "maximalka" kolem 9000, resp cca 9200 z oslav kamaradovo holcicky, kde silogula slavila naramny uspech. tj zatim niic mooc - ale take proto to mam, abych se zlepsil Wink

mam tu signed edici, tj s pocitadlem, kourovy, bile svitici

co se tyka mych stiznosti a trapeni ohledne magnetu, zasel jsem si primo do firmy, kam by to poslala alza na reklamaci, a tam mi ukazali jakze to vypada vevnitr a ze to, ze se magnet otaci, je naprosto ale naprosto noumalni ^_^. Jinak, pro pripadne zvidave clovicky, zda se ze neni vubec sranda se dostat dovnitr - ty sroubky, co tam jsou, jsou asi neco jako demo Very Happy. Rozdelat ty dve "polokoule" od sebe je skorem nemozne - tedy urcite je tam hodne vysoka mira rizika, ze to proste praskne ...

jinak ad navod na lcd - to "mereni vykonnosti" po 30, 60 a 90 vterinach ... chmmm, me tak vlastne napada, ze k cemu to sem psat, kdyz kazdy kdo silogulu ma, tak ma i navod v cestine a tam je to popsane celkem dobre ... ano, zabralo stare zname "selhaly vsechny pokusy? tedy otevreme manual ..." Very Happy

s roztacenim - hmm, ano, nasel jsem si cesticku jak silogulku roztocit i bez spagatku a bez rizika depilace a cucflekovani Very Happy (a take bez rizika, ze si budu muset hodinu hrat s provazkem, namotanym na osicce vevnitr ... jednou mi to celkem stacilo, aj to je riziko vyskytu silogule na "chlastacce"). Potrebuju k tomu ale celou dlan ruky, kterou silogulu nedrzim. podle kolegy z prace jsou aj borci, co si siloguli roztaci jen palcem, primo te ruky, jez ji drzi ... (ne, nechtel bych aby me tim palcem cvrnkli do nosu, urcite na nej musi mit zbrojak Wink ). Pripadne se necha roztocit aj jako "na kacu" - opakovanym rychlym prejetim prstu po rotoru. nicmene to chce cvik - jednak je riziko ze se briska prstu ocucflekovati a pri prilis silnem "mlaceni" se muze poskodit vnitrek silogule ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
to mi pripomina, ze jsem silogul'u (hezke) jeste o hradce nevzal do ruky. Musim ji rozebrat a vycistit (kdyz uz ted vim jak).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Confused Muj powerballek asi umira, uz nepodava takovy vykon jakozto predtim....asi hapal na zem a zposlednich sil se snazil roztocit martymu v tapce..cudacek Very Happy mozna je chybka ve mne ale mamca ma stejny...akorat jinou barvicku a snim mi to jde...jenom tedleten muj modrej micucek neroztocim uplne o vrneni(teda jooo, ale trva to moc dlouho:()
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Vykonny micek (aka PowerBall ™ ^_^)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)