DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Tanecni parket za arkadou
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Tanecni parket za arkadou
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dovolim si znova zalozit tento topic. Protoze jsou i jine tance:), nejen MAX300 a Pandemonium. A take jsem davejte vsechno co se tyka "nasich" tanecnich a ostatnich tanecnich soutezi.

(a neodpustim si tenhle genialni strip)

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Stredoveke tance, hlavne renesance (ale z gotiky kostymy!) na hrad! Ostatni sux! Flame! Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Argentinske tango rulez. Twisted Evil Burn flamewar burn.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Trin napsal:
Argentinske tango rulez. Twisted Evil Burn flamewar burn.


To ano:). At zije tango:).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
... obecne irske a skotske tance ... at solove reely nebo ceilies ^_^ (neee, ja opravdu nejsem fanatik do tej party kolem Lord of Dance ... fakt to neposloucham porad dokola Very Happy) ... no verte mi toooooo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
ceilies? co to je? ja teda na skotsky tance chodim ale teda na country(reely) ale pojem ceilies jsem nikdy neslysela (coz ovsem neznamena, ze to nic neni Rolling Eyes Laughing )
jsem docela pwned pac tanec miluju ale jsem naprosty poleno XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
a vubec skotove rulez ne?
haggis,higlanderi,skotska,dudy,a ...

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Souhlas. Hlavne William Wallace v Braveheartu .) Takovy veselice bych bral Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Ertai napsal:
a vubec skotove rulez ne?
haggis,higlanderi,skotska,dudy,a ...



A taky Scotty!

cowboy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mno a pristi rok (od rijna) mame v planu chodit na latinu (jop, jenom latina, zadny osklivy waltz, zadna polka, zadny valcik, jen latina), takze kdybyste mel nekdo zajem. Bude to tam co chodime ted = Tanecni Style a ... pondelky to tusim bylo ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kdo ma vsechno v plnau chodit na latinu ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mnoooo tak ja, Martin, pak tusim Dita rikala, ze by taky sla... mno pak jeste jeden clovek z tech tanecnich mnooo... a urcite ty se Seq a tak =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Aha, tak to vazne nevim, vzhledem k tomu, ze jsme ted zvazovali Salsu. No priste se zeptej osobne:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ja tim my myslela predevsim sebe a Martina... =)

tady ta otazka byla myslena tak jako do davu, kdo pujde s nama =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
will napsal:
ceilies? co to je? ja teda na skotsky tance chodim ale teda na country(reely) ale pojem ceilies jsem nikdy neslysela (coz ovsem neznamena, ze to nic neni Rolling Eyes Laughing )
jsem docela pwned pac tanec miluju ale jsem naprosty poleno XD

normalne jsem se lekl, ze lamim a vymyslim si Very Happy ... ale ne, ceilies skutecne existuje, vic o tom treba tady ... http://rinceoiri.cz/ - pokud se nepletu tak jsou to takove ty kolove tance.

btw, Rinceoiri poradaji kazdorocne vyuku irskych tancu nekdy v lete v Praze - Modranech ... me se to tak libi ze bych se snad aj prihlasil ... ackoliv bych tam byl asi jak poleno Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Tanecni parket za arkadou
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)