DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Japonske papani a vse kolem nej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
mno treba rybi tempura v sushi je celkem obvykla... jednou jsem to mel od nejakyho sushi-mistra co byl v miyabi (jak byly predloni kazdy mesic akce k 10temu vyroci..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
ha, tak jsem se probiral recepty z manga.cz a narazil na popis kterak sobe drzeti hulky ... + neco malo povidani o nich Smile. toz link je zde http://www.manga.cz/index.php?clanek=397&druh=3

edit: ... a pri probirani tamtez jsem se skrz linky dostal az semka http://pingmag.jp/2006/07/10/portable-chopstick-designs/ ... tak ja teda nevim jak to uz je spravne Very Happy. ale tak jak jsme to cvicili na tour v Hradci mi to prijde celkem spravne ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
*hlas ze zahrobi*

Instatni polevka vyssi kvality [ Clever a Aro to skutecne nejsou ] , susene houby, pohankove nudle z nakupky a shichimi koreni. Uvarit nudle prihodit k hotove polevce pomer 1:1 klidne + do toho nasypat susene houby a nechat nasaknout polevkou a do toho prisypat shichimi vysledek jest zradylko pro bohy ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Japonske papani a vse kolem nej
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)