DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Duvody proc hrat ITG/DDR sam (nebo s nekym)
Jdi na stránku 1, 2  Další
Duvody proc hrat ITG/DDR sam (nebo s nekym)
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ad clouduva odpoved v itg1 arcade diskusi.

v podstate z meho pohledu cloud nema ani duvod napsat takovouto odpoved. (pokud [ten clovek] ma duvod [jet na arkadu na freeplay])
pokud nema duvod jet na arkadu tak at nejezdi, treba opravdu preferuje hrat sam.

z toho se tak zrodila myslenka...teda uz nam to dloube hlavou dlouho, ale tohle k tomu zase prispelo.

lidi, co si myslite o hrani sam nebo s nekym? jake mate duvody pro to hrat sami pokud to preferujete nebo jake jsou duvodu hrat s nekym pokud preferujete to same. do toho chci zahrnout i srazy (jako sraz u arkady nebo sraz, kde se jde hrat...).

ja svuj nazor mam, ale napisu ho az uvidim, ze se nekdo taky vyjadril.

(note to self: jak nazor na hrani sam/s nekym tak co se arkady tyce)

EDIT (Xsoft): Tohle neni chapano jako diskuze jestli hrajete sam nebo s nekym, ale duvod proc hrajete sami.


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 6.duben 2007, 19:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Odpoved na otazku Jaky je duvod toho, aby clovek hral sam muze byt dle me napriklad:
Arrow nechci se ztrapnit (aby lidi koukali jak mi to nejde)
Arrow chci volnost (hrat jakym stylem chci, bez cizich komentaru)
Arrow chci nahlas hudbu
Arrow chci potichu hudbu
Arrow chci slyset jen sve kroky
Arrow chci mit moznost si "sbovodne" vybrat song
Arrow chci mit moznost si "sbovodne" vybrat pad (P1 / P2)
Arrow chci mit moznost si "sbovodne" vybrat mody
Arrow nekoho proste nesnesu, tak hraji sam
Arrow double play
Arrow chci znicit a rozmlatit arkadu a nechci aby me nekdo videl Wink

Rozebirat duvody proc nehrat sam sle me nema ani cenu. Lidi proste chteji byt ve skupine, bavit se, bla bla a tak. tyhle nazory kazdy asi zna, ale daleko zajimavejsi je probrat, proc by clovek hral nekdy sam - jako co ho k tomu vede.

Ja bych hral sam (a obcas hraji), protoze chci:
Arrow hudbu nahlas
Arrow free vyber songu/mody/a hlavne padu
Arrow "bez ddr obecenstva", chci si vyzkouset neco, co jinde jde uz obtizneji
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
mno ja rozhodne preferuju hrani s nekym... zahrnuje to v sobe vsechno co to ma kdyz je clovek sam na padu + plus se clovek zasmeje, pobavi se, muze se hecovat k lepsim vykonum a da se delat spousta konin ktere jinak nejdou Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tenhle post (ktery me taky napadlo udelat) neni anitak o tom jestil clovek preferuje hrat sam nebo s nekym, ale spis rozebrat duvody, proc by (v nekterych pripadech) hral sam.

Muze se klidne udelat topic, kam budete psat "hraji 50hodin s nekym a 2 hodiny sam". Otazka je, jestli tam takovahle informace k necemu je. Me by vice zajimalo, co vas k tem 2h alone vedlo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
tak dobre, u me je to hodne na vazkach, oboje ma svoje plus. Ale nakonec radsi asi sam.
Proc sam:
- potim se. kdyz hraju, tak hraju hodinu a vic (treba 3) v kuse. Ve skupine bych se musel s nekym stridat, vychladnul bych, vystydne mi krk, zatuhne, ja to zase budu tyden rozcvicovat. nemluvim o tom, ze se neni kde umyt (maximalne si muzu vymenit tricko).
- muzu skakat jen v trenkach (lepsi pohyblivost).
- mam to hned po ruce. zadna cesta, zadne domlouvani, zadna priprava. proste pustim stepmanii.

Proc ve skupine:
- jsem rad s lidma
- jsem schopny se vybicovat k vyssim vykonum, kdyz hraju - rad se predvadim (a kdo ne?). zejmena kdyz je tam nekdo, kdo to umi (jako Stsu, ze?)
- je mozne zacit hrat neco jineho (deskovky)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Duvody proc hrat sam (nebo s nekym)
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
ad clouduva odpoved v itg1 arcade diskusi.

v podstate z meho pohledu cloud nema ani duvod napsat takovouto odpoved. (pokud [ten clovek] ma duvod [jet na arkadu na freeplay])
pokud nema duvod jet na arkadu tak at nejezdi, treba opravdu preferuje hrat sam.


Ja to spis myslel tak, ze hromada lidi na hrani na itg arkade zadarmo v prioritach nekde u naucit se portugalsky. A pro tuhle cast lidi to neni proc hrat sam/s nekym, ale spis proc hrat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja tancuju sam, protoze:
- nemam s kym tancovat
- cvicim urcite veci (presnost, urcitou kombinaci sipek, nebo problemovy song atd.) - ale tohle se da delat ve vice lidech pokud se dohodnou, takze to neni uplne duvod hrat sam
- pri stridani s nekym clovek vychladne a nohy ztuhnou
- rad si zahraju double
- nerad prohravam Very Happy

chtel bych hrat s nekym, protoze:
- rad se trosku vytahnu (jak psal trin) Smile
- clovek se muze necemu priucit
- da se soutezit (ono nemusi jit primo o samotne soutezeni jako takove, ale uz to ze tancuji dva a na konci srovnaji svoje skore kdo to dal lip...to uz proste soutezeni je a dela to asi kazdy)
- clovek se pobavi s kamarady
- rad vyhravam Very Happy


vic me ted nenapada.

ad dalsi duvody:
- poceni - u DDR se poti snad kazdy
- hlasita hudba - to snad maji radi vsichni
- chci slyset jen sebe - to se me netyka, ja totiz sebe neslysim i normalne, protoze tancuju potichu (doslapuju lehce), ale je pravda ze lide kteri do toho triskaji jak o zivot pusobi velmi casto jako rusivy moment, ktery mi vadi.
- dalsi duvody - tezko rict, zalezi na lidech a na situaci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
v podstate jedina chvile, kdy hraju sam, je kdyz mam po ranu pocit, ze by nebyla spatna nejaka ta rozcvicka (coz uz ale pomalu prestava platit, protoze tu mame jaro, venku je pekne, a kdyz uz pohyb, tak radsi zajdu ven trenovat kendo, nebo se projet na kole).
Naprosto souhlasim se vsemi Trinovymi argumenty proc hrat sam, coz ale neznamena, ze bych samotarsky styl nejak preferoval. Proste, kdyz na me nahodou padne chut si zahrat, par songu si dam. Jinak to je spise zalezitost typu "Fajn, jsem s lidmi, je tu sranda, DDRko je jenom takovy bonus".
A trenink za cilem zlepseni se, je ve spolecnosti take efektivnejsi... (dale viz. NX)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
proc hrat sam (doma):

- muzu hrat co chci kolikrat chci, treba pustit trenink nebo si zahrat endless nebo si zahrat max period a jine hruzostrasnosti (ne ze by na tohle u me dochazelo casto)
- pokud mam doma pad a soft, tak to muzu brat jako trening, hrat kdy chci, jak chci a nikoho tim neotravovat (do jiste miry)

proc hrat s nekym (nerovna se srazy):
- proste se hraje tak, ze jeden vede toho druhyho a role se muzou vymenovat.
- hraje se vice skladeb, zatim jsem potkala jenom jednoho cloveka co si vybira skladby, co me se nelibi (zrovna ten nejblizsi)
- hraje se obvykle na vice obtiznosti, dojde i na vice modu
- dojde na marathony a jine
- vetsi zabava, pauzy, trocha teorie

srazy:
- setkani se s lidma, co se obvykle casto nevidi
- hrani na ruznych urovnich
- konkurence, zaroven ale se najdou vzdycky bavici
- obvykle dojde i na freestyle
- obvykle se toho dost i namluvi, clovek se dost veci dozvi
- double (jak na arkade tak na srazich jsou dva pady...tudiz moznost double)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Hrani sam
+ clovek neni nicim limitovat a muze skakat co chce a kolikrat chce
+ pri delsim skakani si clovek muze odlozit (skoro) vsechno obleceni :D

Hrani s nekym
+ objektivne mam lepsi vykony :)
+ je to vetsi sranda, neni to jen o tom skakani

No a co preferuju? Samozrejme s nekym :) Doma sam je sice fajn na trenovani presnosti a novej srandicek, ale k cemu by to cloveku bylo, kdyz to pak nemuze nikde ukazat? Vim, ze jsem nerekl vubec nic noveho, ale kdyz uz ta otazka padla... :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
jeste me napada - co si myslite o online hrani? zkouseli jste to? muze to castecne nahradit to "tancovat s nekym"?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
hrala jsem to...jen tedy na klavesnici Smile nevim, nejak moc slozite
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
robot: kdyz jsem hrala online na softpadu na smonline a vsichni ostatni na klavesnici, dostalo se mi dokonce uznani, ze jsem dobra. ale jinak...neni to stejne jako hrani s nekym. problemy s pripojenim, dohadovani se na skladbe, lidi nevidis...hrajes stejne doma u kompu. jen toho napises na klavesnici vice nez kdyz hrajes sam.

trin: ad deskovky

tenhle topic by zalozen ciste jenom na hrani DDR, ITG. Chci narazet hlavne na hrani ve dvojicich, ale to tu asi moc nehrozi. nemyslela jsem tim srazy, kde se dela hodne jinych veci okolo. jinak ok.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jaz DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 18.03.2007
Příspěvky: 11
Citovat
Ahoj,

v ITG jsem ještě úplná lama, ale určitě si myslím, že hrát s někým (lepším) je přínosnější, protože to nutí člověka zlepšovat. Na určitý dobrý úrovni jsem hrál šipky (ty házecí, ne ty, co jezdí po obrazovce Smile ) a vím, že sám nebo při hře se slabším soupeřem se prostě málokdy donutím k lepšímu výkonu než k dostačujícímu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jazOdeslat soukromou zprávu
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
to já se nejvíc zlepšuju, když jsem naštvaná a dupu to do padu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Duvody proc hrat ITG/DDR sam (nebo s nekym)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)