DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Zazitky s Trinpadem :) nebo vlastne i s padem:)
Zazitky s Trinpadem :) nebo vlastne i s padem:)
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Jojo jak uz tu nekdo rikal: "Kdyz jdete po meste s padikem, vsichni na vas blbe koukaj, co to nesete za "cosi" se sipeckama, ale kdyz dete s Trinpadikem, vsichni na vas jeste blbjeji koukaji a rikaji si co to ma za tezkou desku polepenou kobercem?" A tak proto jsem zavedla toto povidani, pac se mi zrovna nedavno stala celkem fajn prihoda v trolejbuse Smile Takze piste vase zazitky ci podavejte fotecky o cestovani:)

Sla jsem si takhle na carodky s trinpadem na trolejbus...(mimochodem kdo nevi, tak muj trinpad ma na sobe velike kytky) no a uz jen pan ridic se strasne smal kdyz jsem nastupovala...sedla sem si v klidku na dvojsedacku a trinpadik vedle me na zem...hnedka se panni s hoolcinou co sedeli predemnou otocili a vyptavali se, co ze to je vlastne zac...ze pry to vypada jako modernii obraz a jestli jsem ho delala sama, ale nadruhou stranu se divili ze zneho couhaji snurky do ceho si, tak jsem jim ted nazorne popsala k cemu ze to slouzi, pani byla strasne nadsena a hned si na me vzali kontakt a chystaji se prijit si zaskakat na Bambiriadu Cool ....ale ted k veci...na dalsi zastavce nastoupil druhej pan ridic a povidali si u rizeni...mezi tim vystoupil malej hosik(cca 3 roky) a pekne si o Trinpad nabil...byl do nej tak zaujatej ze nekoukal na cestu Laughing dojeli jsme na konecnou a ja vystoupila ze pujdu smerem k mamce do prace...uz sem vydela jak na me pani ridici koukaji..."chlapi, tohle neni zadny moderni umeni, to je neco jako tanecni koberecek, zepojite do pocitace a skacete...to ste chteli vedet ze?" ridic se na me udivene povidal, usmal se a pravil "tohle neni obraz od Picassa? Very Happy " a ten druhej rikal "no to znam to je jako ze na tom tancujes...." "coze? to jako na to takle slapes?" "jojo to mas ty blbe jako kdyz slapes v buse na pedaly, akorat u tohodle nekroutis volantem a mysto obrazovky mas vokno Very Happy "
Tak vidite co se da behem 15 minut v trolejbuse zvladnout:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Tak to je dobry, z Trina se stal druhy Picasso. Nemas nekde fotky onoho "umeleckeho dila"? Jo, jeste by me zajimalo kolikpak asi takovej trinpad vazi?
To ja kdyz tahnul pad ( ne Trinpad, aale Bee TECH) vsichni mi uvolnovali cestu, pusteli me sednout v metru, nechavali me predbihat pred eskalatory a bali se aby jim ta podivna velka deska ,nesouci se castecne na moji hlave za staleho podpirani rukama, neslitla na nohu nebo jinou cast tela.
Cestu vlakem domu si moc nepamatuju protoze sem ji prospal ( prece jenom jsem jel z nocni rovnou na Anime Dance Vikend)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
SneG napsal:
Jo, jeste by me zajimalo kolikpak asi takovej trinpad vazi?

Posledni verze 13 kilo a uz nejak neni kde ubirat. Pres rameno se da nosit celkem pohodlne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Trin napsal:
SneG napsal:
Jo, jeste by me zajimalo kolikpak asi takovej trinpad vazi?

Posledni verze 13 kilo a uz nejak neni kde ubirat. Pres rameno se da nosit celkem pohodlne.

Diky za odpoved ^_^

Hehee tak to je uz skoro softpad oproti mymu cca 30Kg Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zazitky s Trinpadem :) nebo vlastne i s padem:)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)