DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [otazka tydne 20] Vas styl hrani?

Jaky je vas styl hrani?
bar - flat foot
7%
 7%  [ 1 ]
bar - toe
7%
 7%  [ 1 ]
no bar - flat foot
15%
 15%  [ 2 ]
no bar - toe
69%
 69%  [ 9 ]
bar/no bar - tiptoe-heel
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 13

[otazka tydne 20] Vas styl hrani?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jaky je vas styl hrani DDR/ITG? hrajete na spickach nebo celou nohou nebo nahodou pouzivate techniku spicka-pata?
Muzete psat i hlasovat.


Bar // Flat-foot:
http://www.youtube.com/watch?v=8TA6aBKnotA

Bar // Toe:
http://www.youtube.com/watch?v=9ARGEZ50J4s

No Bar // Flat-foot:
http://www.youtube.com/watch?v=Df6wMkZIKmM

No Bar // Toe:
http://www.youtube.com/watch?v=-SRrJRlyfHU


Naposledy upravil S'Tsung dne út, 22.květen 2007, 14:47, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja tancuju na spickach ty pasaze kde jede vice sipek. kdyz je nejaka klidnejsi pasaz, nebo nejedou sipky atd., tak pokladam na pad i patu, protoze to stani na spickach kdyz se nic nedeje docela unavuje. kdyz jede malo sipek, tak je to spis jako chozeni a na to neni potreba stat na spickach, takze to hraju celym chodidlem. nevim jestli tenhle "muj styl" treba neni spatny, ale ja sem nad tim nikdy moc nepremyslel, proste tancuju tak jak mi to jde nejlepe.
no a samozrejme bez baru, k baru me nikdo nedonuti Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Robot2037 napsal:
ja tancuju na spickach ty pasaze kde jede vice sipek. kdyz je nejaka klidnejsi pasaz, nebo nejedou sipky atd., tak pokladam na pad i patu, protoze to stani na spickach kdyz se nic nedeje docela unavuje.

tak nejak. kdyz jsem hral poprve "running on ice", dal jsem ho na spickach. po zbytek dne jsem protahoval nohy. od te doby flat foot (co to jde) a jen v narocnejsich castech na spickach.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
no bar flat-foot jedině. Težší pasáže hraju na špičkách "omylem" pokud se nehlídám. (flat-foot je pro mě o hodně fyzicky méně namáhavější než toe)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Snazim se hrat tip-toe, bohuzel arkadu na tip-toe tu nemam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ja sa snazim spicka-pata, ale este to nie je uplne tak ako by som si predstavoval Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Buh zna akym sposobom hrajem, kazdopadne, pokial viem, nehram na spickach alebo sa aspon pokusam nehrat na nich... Som si isty, ze doma mi to zarucene ide, na arkade netucham, pretoze tam je to zas o inom pocite... Kazdopadne sa snazim hrat systemom spicka-pata, snad mi to raz aj pojde ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
[otazka tydne 20] Vas styl hrani?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)