DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vstavani v 8 rano (a driv)

Jak moc je SICK vstavat v 8 rano?
Hrozne moc sick.
9%
 9%  [ 1 ]
Trochu min sick.
27%
 27%  [ 3 ]
zOMG SO SICK!!!
18%
 18%  [ 2 ]
Neni to vubec sick, ale ja jsem SICK, protoze takhle vstavam bezne (mel bych vyhledat odbornou pomoc).
45%
 45%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 11

Vstavani v 8 rano (a driv)
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
ranni vstavani = overkill.
Doufam ze nam sdeli svuj nazor nekdo povolany a v tomto ohledu moudry (Ertaii?).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Tak já se teď budím denodenně v 7 kvůli lékům (a pravděpodobně budu až do konce života) a obvykle pak dospávám do osmi, protože dříve nemůžu po lécích snídat. Ale pravda je, že už se mi párkrát mrtě nechtělo. Na druhou stranu jsem rád když vstanu brzo, člověk toho pak za den více stihne. Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No tak ja posledni dobou dost bezne vstavam v sest do prace. A kdyz nejdu do prace tak okolo devaty, posledni dobou me vyspavani moc nebavi:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
dneska v 6.20 a včera v 5.15...
začínám mě to sr... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Ta uzasna svitiva vec jmenem slunce me kazde rano je schopna probudit uz v 6 hodin, pricemz vubec nezalezi jestli jdu spat v deset vecer nebo jednu rano. Proste super... do skoly se to hodi, ale o vikendu celkem otrava.

EDIT: pro zajemce doporucuji procist tento psychologicko-biologicko-sociologicky rozbor mechanismu prirozeneho spanku a nasledku jejich obchazeni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
stribro napsal:
Ta uzasna svitiva vec jmenem slunce me kazde rano je schopna probudit uz v 6 hodin, pricemz vubec nezalezi jestli jdu spat v deset vecer nebo jednu rano. Proste super... do skoly se to hodi, ale o vikendu celkem otrava.


pod tohle se podepisu... at uz me tu rano vzbudi cokoliv, rozhodne to v tech 6am neni prijemny....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
driv jsem ovladala te um, vstavat treba v jednu odpoledne ale ted se proste vzbudim v pul sedmy a dost! asi starnu... je to wotrawa sneaky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
will napsal:
driv jsem ovladala te um, vstavat treba v jednu odpoledne ale ted se proste vzbudim v pul sedmy a dost! asi starnu... je to wotrawa sneaky


Aspon clovek z toho dne neco ma. Kdyz vstavas ve tri odpoledne, tak to neni nic moc Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vstavani v 8 rano (a driv)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)