DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Připravte se na SMRT
Připravte se na SMRT
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Varování:
Pouze pro anglicky rozumící individua. Vyhraďte si pro sebe půlhodinku, dojděte si napřed na záchod, připravte kapesníky a dýchací přístroje a řádně promasírujte svalstvo zvlášťě obličejové a břišní...

Pak už jen následujte šipku
šipka doprava http://www.smrt.com.sg/ šipka doleva

Doporučuji projít opravdu pečlivě.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Web singapurskeho dopravce, co si za jmeno vybral nevedomky neco, co v jinem jazyce taky neco znamena.
Par slovnich spojeni zabavnych, ale kde je ta cast, kvuli ktere se mam valet v krecich na zemi?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Mno už "SMRT - Moving People Enhancing Lives" na mě jako reklamní slogan velmi zapůsobilo.
Ale některé věty jako:
"Safety is of upmost priority to SMRT"
"SMRT lends a hand to at-risk youths"
"Today, SMRT is recognised for its standards of corporate governance, corporate transparency and disclosure."
"In the event of an emergency, stay calm, listen to the instructions of SMRT staff ..."
"SMRT flags off more than 1,000 participants in largest-ever SMRT Challenge 2006"
"Give Blood, Give Life. SMRT supports Red Cross' life saving mission"

To mě opravdu přivádí k pláči. Možná jiná měřítka humoru, ale toto je pro mě jednoduše bomba měsíce. A že jsem toho viděl celkem požehnaně vzhledem k tomu, že se v poslední době jinde než u PC nepohybuji.

BTW todle mě taky dost dostalo a docela se to i hodí do tohoto tématu:
http://mozektevidi.net/clanek/sebevrah-kralik-jpg-1
http://mozektevidi.net/clanek/sebevrah-kralik-jpg-2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Připravte se na SMRT
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)