DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Hudba podle zanru
Hudba podle zanru
pasky DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 03.07.2007
Příspěvky: 2
Citovat
Ahoj,

existuje nejaka stranka, kde jsou _prehledne_ usporadane pisnicky pro DDR, nejlepe podle zanru? Obvykle to byva dosti neprehledny mix organizovany primarne podle toho, kdo ho udelal; tohle pro mne zrovna neni moc podstatne kriterium, spise zrovna nemiluju JPop ani jine nejcastejsi zanry, naopak by mne zajimaly treba folkove nebo classic remixy, ktere obcas vychazeji moc pekne - vyhrabat je z hromady anime soundtracku a hiphopu je vsak dost tezke, kdyz vse co mam je hromada tajemnych raru s nic nerikajicimi nazvy. Sad

Zatim nejpouzitelnejsi, na co jsem narazil, je sims databaze na FFR (http://www.flashflashrevolution.com/sims/index.php), kde je rozumne velky vyber, da se tam hledat a hlavne si clovek muze pisnicku pustit, nez ji stahne... Trideni podle zanru mi ale stale chybi, diky tehle strance to uz ale alespon neni tak urgentni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele paskyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
karpa DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 02.07.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Řídký, Litomyšl, Pardubický kraj
Citovat
Ahoj, zatím jsem taky žádnou stránku, kde by se nechaly stáhnout nějaké jiné songy, než ty remixy, které mi zrovna moc nevoní (příjdou mi všechny stejné), nenašel Sad Na FFR je to krapet lepší, ale příde mi, že je tam v tom docela zmatek a někdy to nejde vůbec. Ale lepší něco, než nic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele karpaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
muzete zkusit => http://Bemanistyle.com nerikam, ze tam najdete neco podle zanru. ale tihle lidi maji v oblibe Ashuru a dost BeatMania autoru. Jedna se vetsinou o hudbu takovou klasictejsi^_^.

Pokud chcete predelavku klasiky tak hledejte skladby od Banyi. (beethoven virus, pump me amadeus, cancan, winter etc)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Hudba podle zanru
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)