DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Hřbitov
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Taiko velice doporucuji a to nejsem zadny extra japanofil
(jen se mi zda ze tam opicakovi autor dost fandi a barvi ho moc do ruzova)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
jo, uz jsem na nejake 140. strane... a zatim je to az nebezpecne chytlave. Stylem "jeste jednu kapitolu a jdu spat" jsem dlouho nic necetl. Naposledy neco od Mievilla nebo Murakamiho. Jenom se bojim, jaky potom musi byt Musashi, jestli je jeste lepsi, nez tohle.
Ale na nejake overall zhodnoceni si radeji pockam az to doctu...

EDIT: Jenom skoda, ze prekladatel nekdy ujede do podivnych anglistickych patvaru, jako treba doslovne prelozeni idiomu. Ale nestava se to nastesti moc casto a u osmiset strankove bichle se clovek ani nemuze divit.

EDIT2: Zvlast kdyz nekdo vytvari anglisticke patvary od rana do vecera jako ja... Wink

EDIT3: zvlast kdyz se nekdy z normalni vety vytvori patvar v me hlave a pak pri novem precteni vety zjistim, ze kecam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Musasiho uz mi zbyva poslednich 100 stran... je to fakt strasne ctivy a vzdycky se zlobim na tatu, ze me od toho o pulnoci vyhazuje XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Porad lepsi, nez abys chodila spat ve dve rano a pak "oficialne" vstavala ve dve odpoledne...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak to ja vstavam stejne XD a pak se mi vzdycky povede nastvat strasne moc lidi, kdyz jim v jednu odpoledne preji dobre rano XD
Jinak Musasiho jsem docetla, je to uplne vyborny, moc moc se mi to libilo =) Tedka chci precist bud Soguna nebo Knihu peti kruhu =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Sheila napsal:
Tak to ja vstavam stejne XD a pak se mi vzdycky povede nastvat strasne moc lidi, kdyz jim v jednu odpoledne preji dobre rano XD
Jinak Musasiho jsem docetla, je to uplne vyborny, moc moc se mi to libilo =) Tedka chci precist bud Soguna nebo Knihu peti kruhu =)


Sheilo ze mi to prineses na advik prosim:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Neprinesu, protoze to neni moje a musim to vratit, gomeeen
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Vy jste všichni takový knihomolíci... já před časem četl trochu delší článek o globálním stmívání a měl jsem toho plný kecky.
btw fakt zajímavý http://www.blisty.cz/2005/1/17/art21551.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
zajimava stranka... vskutku zajimava
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Hmm, vlastně je to docela smutný. Mě k tomu vyplynula conclusion "vědění je mrzutá věc, pokud ho nedoprovází možnost s ním něják efektivně naložit". Jako já se považuji za člověka, který má docela přehled. A tento článek je 2 roky starý a slyšel jsem o tom poprvé. Kolik lidí co na věci mohou něco změnit to ví? Pramálo, zda-li vůbec někdo. A stejně se hrabou spíš za penězma a budoucnost je nezajímá. A zatím mezi obyčejnými lidmi, kdo alespoň trochu ekologicky smýšlí je téměř za exota. A je to zvláštní. Že lidi nesoucítí třeba s týranými zvířaty, nebo s hladovějící afrikou, to bych asi pochopil, konec konců jich se to bezprostředně netýká. Ale když jim jde o vlastní kejhák? A do toho všeho tendle Klaus, kterého jsem považoval za celkem rozumného člověka a on si klidně vesele prohlásí klimatické změny za pohádku. Waaah už jsem do toho zase moc zabředl.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Hřbitov
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)