DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Time attack - zapareni hry vecer na AdViku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. ja bych mozna stal vic o klasiku. Preci jen najit par hracu co hraji DM je tezsi nej najit lidi co hraji CS.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jde o to vybrat nejakou starou znamou vykopavku, ktera se da dohrat za rozumnou dobu. osobne dunu 2 jsem hrala vzdycky na dvakrat. 5 misi jeden den a druhy posledni 4.

co se tyrianu tyce tak tyrian jsem hrala na HODNE kousku...jako je to dlouhy, ale da se po misich treba. nebo shodnout se na jedne misi a tu dat. kazdej proste sam za sebe a dostrilet se nakonec na full mode, co nejdrive.

RPGcka nejaka by taky sla nebo co treba Legend of Kyrandia? nebo Quest For Glory? Kyrandia je kratka, QFG celkem taky.

Osobne bych treba dala Prince of Persia 1 a 2. neni to dlouhe a da se za 2 hodiny dohrat. i kdyz jo taky mi pamet uz moc neslouzi mozna by mi to trvalo dele nez pul hodiny na dil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Tak mě napadá co takhle třeba Civilizaci Smile A nebo teď jsem slyšel že hi-res remake Another World a počeštěný Flashback... za to bych dal nevím co mít čas si to zapařit ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Time attack - zapareni hry vecer na AdViku
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)