DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDReam studio - zna to nekdo?
DDReam studio - zna to nekdo?
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Google me pres obrazky zavedl na jednu zajimavou adresu
Arrow http://www.ddreamstudio.com/



... priznam se, ze mi to nic nerika. Zna to nekdo, nebo muze to nekdo vyzkouset a napsat feedback?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja uz o tomhle cetl na ITG Freaku par dni zpet, jak moc je to nove/stare nevim. kazdopadne ma to byt jen na lepsi synchronizaci songu s tim ze vidis i tu zvukovou stopu a podle popisu i jako editor stepchartu.

kdyztak ten topic je tady.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
jak jsem to videl, rikal jsem si, ze presne tohle jsem vzdycky hledal. tak jsem to vyzkousel .... synchronizovat se s tim da, ale stejne jedu podle sluchu a asist ticku. Muselo by to mit vymakanejsi frekvencni filtr, aby byly ty razy (beaty) opravdu videt. Nastaveni high pass/low pass je opravdu malo. Navic udelali hroznou chybu tim, ze pri hrani hudby kurzor stoji a pod tim bezi graficky znazornena hudba se sipkama. Kdyz bezej jenom sipky je to dobry (stepmania), ale kdyz jsou tam ty zvukove vlny/carky, delaji se mi jen mzitky pred ocima a nijak to nepomaha tempovani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
leda si to pustit zpomalene, to tam asi jde, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

DDReam studio - zna to nekdo?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)