DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Magicka koule
Magicka koule
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
http://www.ultrapc.cz/magicka-koule/

Vi nekdo jak to funguje ?
Kdyz pocitate dobre podle navodu, opravdu vam to dava vas symbol...

A mouse position to neni sly
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
uz sem to videl v jine podobe, je to jednoduche. pokazde ti totiz vyjde nasobek cisla 9 (9, 18, 27...) a ty maji vsechny stejne symboly Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
jo, porad stejny princip. zvolit mechanismus tak, aby si clovek vzdycky vybral totez. maji zasadni slabinu v tom, ze kdyz si to zkusis vickrat, tak hned vidis, ze vybiras porad to same (i kdyz bys vlastne mela mit na vyber).
konkretne tuhle kouli jsem videl snad uz pred pul rokem. (prvni cifra) * 10 + (druha cifra) - [(prvni cifra) + (druha cifra)] = prvni cifra * 9
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vy mi to kazite, ani jeden clovek to nestihl zkoumat sly
Vite o necem podobnem? Link?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Prijde mi to divne. Ve vetsine pripadu mi to nevychazi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vedel bych o tomhle samem jen v ceske verzi (pred 2-3 lety to nekde probehlo na kolejnim IRC). Muzu kdyztak najit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Cloud napsal:
Prijde mi to divne. Ve vetsine pripadu mi to nevychazi.


tak to delas spatne, protoze to takhle vychazi, vezmi si cislo a secti jeho cislice, ten soucet kdyz odectes od vybraneho cisla ti da vzdy cislo ktere ma stejne znameni, nesmis proste jen nahodne vybrat cislo a nic s nim nedelat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Yzergin napsal:
Cloud napsal:
Prijde mi to divne. Ve vetsine pripadu mi to nevychazi.


tak to delas spatne, protoze to takhle vychazi, vezmi si cislo a secti jeho cislice, ten soucet kdyz odectes od vybraneho cisla ti da vzdy cislo ktere ma stejne znameni, nesmis proste jen nahodne vybrat cislo a nic s nim nedelat Smile


a pokud ti nestaci prsty, tak si vem kalkulacku Smile pokud pocitas spravne, tak to vzdy vyjde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
dalsi varianta: http://www.geocities.com/Baja/4954/number.htm
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Pekna vecicka, ale dava moc volneho prostoru pro lidskou kreativitu.
koala -> azure. Oranzovy klokan je ale samozrejme prvni, co cloveka napadne.

EDIT: preklepy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Magicka koule
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)