DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Trinovy hardpady
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Kolik byste byli ochotni zaplatit za kvalitni, citlivy, trvanlivy a docela lehky hardpad, ktery se Vam hodi do bytu?
2000,- (nemuzu si dovolit vice)
52%
 52%  [ 12 ]
4000,-
43%
 43%  [ 10 ]
6000,-
4%
 4%  [ 1 ]
i vice nez 6000,- (pokud opravdu vydrzi, klidne si priplatim)
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 23

Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
No tak FFS je u konce a ja mel po dlouhe dobe moznost si poradne zaskakat. A vubec poprve poradne na Trinpadech. Takze nejake poznamky k nim: Vubec se mi nezdalo, ze by pad ztratil na citlivosti, pokud ano tak pouze minimalne, odskakal jsem toho celkem dost a nikdy jsem problem nemel. Celkove hodnotim Trinpady jako vynikajici, pouze s jednou namitkou, nemapuji se sami jak tu bylo nekde uvedeno, ale to je malinkaty detail, skoda ze nemam penize na zakoupeni Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ona tam taky jela ITG2 PC R9 a ne R2. (ITG2/3 AC nebo Eternitu .. vlastne cokoliv na SM 3.95 se mi tam nepovedlo rozchodit, vse padalo po pusteni songu).

Me to na nich celkem slo (i kdyz je pravda ze za sobotu/4songy jsem rozdrbal jedny ponozky). Osobne se mi libi jedna rovina na horvi plose. Zasdne papadnuti pri stisku sipky, nebo naopak hrboly (ty vodici rohy jako driv).

Jak je to s tom barvou sipek? Jako .. barvi? rozpiji se?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Yzergin napsal:
nemapuji se sami jak tu bylo nekde uvedeno

Nevzpominam si, ze bych tohle nekdy napsal nebo cetl. Ale je to opravdu drobnost (a navic nevim, jak ji resit).

Xsoft napsal:
Zasdne papadnuti pri stisku sipky, nebo naopak hrboly (ty vodici rohy jako driv).

Jak je to s tom barvou sipek? Jako .. barvi? rozpiji se?

Ty hrboly tam jsou, ale jsou POD tim kobercem. Koberec drzi na suchy zip a ten suchy zip samozrejme neni vsude a je nohama citit. Pokud nekdo chce hrboly, muze si nalepit suchy zip tam, kam potrebuje.
Barva sipek ... jak bych to ... prislo to z tovarny, ve ktere se bezne tisknou koberce na zakazku. Takze barva bude drzet tak, jako na kteremkoli koberci, ktery si koupis v obchode.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Trinovy hardpady
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)