DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Kvalita padu?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Kvalita padu?
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Ha, tak sem se po dobe opet zalezl ... no mel sem tu moznost si vyzkouset novy trinpad - subjektvni hodceni teda des a hruza.

Kazdopadne co me zaujalo by nasledna diskuze s trinem, ve zkratce sem se dozvedel ze trinpady jsou delane tak aby byli lepsi nez arkada - tedy aby clovek na trinpadu dal lepsi vysledek nez na arkadea hralo se na nem jednodussej. Docela by me na tuto skutecnost zajimal nazor vetsiny lidi na foru.

Podle kyle warda je ITG2 arkada "scoring standard" a co clovek da na arkade je platne skore. Arkady ktere maji jinou elektroniku/pady jsou sycnhronizovane (treba dedicab a upgrade ma jinej timing) tak aby davali stejne vysledky - podobnou procedurou byli sychnrozinovane ITGPC a ITGPS2 (ikdyz tim ze kazdej ma jinej pad to moc nejde). Homepady - at uz ignition, impact, cobalt flux, blueshark - sou bezne delane aby byli arkadam co nejvic podobne (stejne rozmery), bavic konkretne u impactu diky automapu si ITGPC nastavi i timing trosku prizpusobenej.

Ja osobne sem ztravil celkem dost casu nez se svuj home setup nastavil na spravnej timing/offset, ale zase vysledky mam stejne.

Jde mi to ze si clovek muze upravit timing aby daval lepsi vysledky - ale pak nehral ITGcko. Muze hrat na klavesnici, ale potom nemuze tvrdit ze ty songy opravdu dal. Kdyz ma nekdo pad kterej ma jinou konstrukci z duvodu aby na nem vysledky byli lepsi nez podle 'scoring standartu' - neni to taky cheat?
Pak vysledky ztraceji porovnatelnost a clovek co da cokoliv na trinpadu nemuze tvrdit ze to ve skutecnosti dal.

Mozna tohle vyznelo moc utocne proti trinovi - pokud nekdo dalsi taky dela pady tak aby davali jine vysledky nez je skutecnost pro zvysene prodeje povazuju ho za stejnou sw*ni - ale nechtel bych aby z toho byl mindless flame. Kdo ma svuj nazor tak by me to docela zajimalo


Naposledy upravil NX-306 dne st, 14.listopad 2007, 16:10, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Mne osobne se na Trinpadech skutecne hraje daleko lepe nez na akrade, kde s botama zakopavam o sroubecky a nemam tu citlivost, spatne udrzuju rovovahu. Bez bot si na tom moc neverim, bojim se - zajimave je, ze na cobaltu s tim obvykle problem nemam.
Co se tyka platnosti skore, je samozrejme vse diskutabilni a adekvatni vysledek ti zrejme da vzdy jen spravne serizena funkcni arkada. Myslim, ze se muzes snazit jak chces, ale pokud nepostavis akradovy pad, vzdy se presnosti (i nepresnosti) arkady budes vzdy jen blizit. Z toho duvodu beru domaci hrani jako zabavu, odpocinek, pripravu na arkadu a zkousku toho, co dam a vim dobre, ze zdaleka ne vsechno co dam doma na Impactu/Trinpadu/BeeTechu/ whatever, dam na arkade. Vysledny efekt? Akorat pak odjizdim z arkady vzdy mirne zklamana, ale zase to neberu tolik tragicky. Smile

Pokud by vsak nekdo bral Trinpad (a nebo spoustu jinych padu) jako nejaky etalon a trenoval na nem s tim, ze se chce pripravit na konkretni soutez, pak to jiste neni uplne vhodne. V takovem pripade je v nasich podminkach asi nejlepsi sehnat si pad, ktery se arkadovym podminkam maximalne blizi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Kvalita padu?
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
NX-306 napsal:

Mozna tohle vyznelo moc utocne proti trinovi - pokud nekdo dalsi taky dela pady tak aby davali jine vysledky nez je skutecnost pro zvysene prodeje povazuju ho za stejnou sw*ni - ale nechtel bych aby z toho byl mindless flame. Kdo ma svuj nazor tak by me to docela zajimalo

A ja si myslel, ze to davam najevo dostatecne Wink
Cituji z trinpad.eu : TrinPad is a new type of dance pad. It tries to go it's own way and not just to copy dance arcade machines. It is designed to make computer dancing safe, pleasurable and fun.

Na ty urazky jsem nevedel, co rict. Jsou tam uplne zbytecne. Jsem rad, ze to za me udelala Magda. Diky


Naposledy upravil Trin dne út, 13.listopad 2007, 0:07, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Kvalita padu?
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
NX-306 napsal:
Jde mi to ze si clovek muze upravit timing aby daval lepsi vysledky - ale pak nehral ITGcko. Muze hrat na klavesnici, ale potom nemuze tvrdit ze ty songy opravdu dal. Kdyz ma nekdo pad kterej ma jinou konstrukci z duvodu aby na nem vysledky byli lepsi nez podle 'scoring standartu' - neni to taky cheat?
Pak vysledky ztraceji porovnatelnost a clovek co da cokoliv na trinpadu nemuze tvrdit ze to ve skutecnosti dal.


Zase zalezi co vezmes za disciplinu pro onen scoring standart. Podle "Keyboard Scoring Standart" (sm judge 3-4) jsem ti schopen bez vetsich problemu odehrat 20ti tlapky, ale pandemonium ti v pohode dam i na justice. Takze tady nemluv o klavesnici, je to uplne samostatna kapitola sama pro nas, klavesni virtuozy Cool

Jinak podle ITG pravidel nic neni cheat, protoze neni zadna ofiko firma, ktera by tyhle standarty ridila. Tudiz do as you like. Dokud to nekdo nevezme pod trochu ofiko kridla, tak v tom bude porad maglaiz. A proto furt rikam ze by z toho mel konecne nekdo udelat svetovy sport...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Re: Kvalita padu?
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
tak sem se zase pobavil, clovek si akorat s odstupem casu uvedomuje jak moc bylo spravne rozhodnuti totalne tuhle komunitu nechat a jit si svoji cestou Smile

Cloud napsal:
Jinak podle ITG pravidel nic neni cheat, protoze neni zadna ofiko firma, ktera by tyhle standarty ridila. Tudiz do as you like. Dokud to nekdo nevezme pod trochu ofiko kridla, tak v tom bude porad maglaiz. A proto furt rikam ze by z toho mel konecne nekdo udelat svetovy sport...


RoxorGames definovalo standard - jakakoliv nemodifikovana ITG arkada, jakkoliv Smile to je standard i etalon, podle ktery se snazej ridi vyrobci dalsich padu a SW Smile (ITG1 a ITG2 sou dva rozdilny standardy, takze pokud nmekdo neco da na ITG1 dal to podle 'itg1 scoring standardu', soucasnej standart je ITG2 do doby nez vyjde ITG3 - coz se nestane takze etalon zustava ITG2)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kdyztak mluvim za sebe (ostatni podle me taky)...ne za zadnou pseudo/komunitu. RoxorGames sice definovalo standart, ale RoxorGames (podle mych rok starych informaci) uz nejsou a jestli jo, tak pod diktatorskou vladou Konami, ktera na standarty trochu kasle.) A bohuzel monopol udava smer a az bude vychazet Supernova 3,4,5,.....94/11, tak se vyrobci padu vratej k Supernove, protoze zakaznici ji porad budou chtit (freakove budou holt hrat dal podle ITG2).

Jinak k tomu ITG3, kdyz uz jsi to nakousnul. Chovam k tomu docela skepsi, protoze se to tahne uz silene moc dlouho na to aby to dokazalo ÏTG nejak ozivit. Je mi jasny, ze na tom pracuje tuna lidi a navic jeste ve volnem case, ale podle me uz je ITG komercne mrtve. Jediny ofiko scoring standart je chte-nechte nova Supernova.

Bohuzel muj nazor nema stejne zadnou vahu, protoze NX & spol. ma kontakty na cely Roxor aj.a vi toho daleko vic. Neco se tady urcite chysta, akorat nevime co.)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Cloud napsal:
Kdyztak mluvim za sebe (ostatni podle me taky)...ne za zadnou pseudo/komunitu. RoxorGames sice definovalo standart, ale RoxorGames (podle mych rok starych informaci) uz nejsou a jestli jo, tak pod diktatorskou vladou Konami, ktera na standarty trochu kasle.) A bohuzel monopol udava smer a az bude vychazet Supernova 3,4,5,.....94/11, tak se vyrobci padu vratej k Supernove, protoze zakaznici ji porad budou chtit (freakove budou holt hrat dal podle ITG2).


DDR a ITGpady sou to same Smile

Cloud napsal:

Jinak k tomu ITG3, kdyz uz jsi to nakousnul. Chovam k tomu docela skepsi, protoze se to tahne uz silene moc dlouho na to aby to dokazalo ÏTG nejak ozivit. Je mi jasny, ze na tom pracuje tuna lidi a navic jeste ve volnem case, ale podle me uz je ITG komercne mrtve. Jediny ofiko scoring standart je chte-nechte nova Supernova.

Bohuzel muj nazor nema stejne zadnou vahu, protoze NX & spol. ma kontakty na cely Roxor aj.a vi toho daleko vic. Neco se tady urcite chysta, akorat nevime co.)))


ITG3 jako free songpack uz davno vysla, jak si muzes vsimnout napriklad i zde na foru. Nic jineho se ani nechysta takze klid Smile Resp chysta se upgrade kit pro arkady kterej integruje ITG3 songu a skin do arkad simple way, ale je to prace komunity, nic oficialni. Timing a scorovani nechame bejt takze se nic nemeni.

Ta zminka o ITG3 - na tohle tema sem se bavil s kylem tesne po vydani ITGPC, ktere ma uplne jine hodnoceni (a stepcharty), tehdy rikal ze do vydani ITG3 zustava platnym standardem ITG2AC, ITG3 nikdy nevyjde (deal with it) a tim padem ITG2AC zustava. A RoXoRGames je stale in operation ikdyz na ITGcko uz nikdy nesahnou, coz na tom nic nemeni. Az nekdy Konami vyda ITG3 tak se ten standard zmeni... ale tezko se zmeni velikost padu a rozmisteni ploch ktery reagujou ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
NX-306 napsal:
A RoXoRGames je stale in operation ikdyz na ITGcko uz nikdy nesahnou, coz na tom nic nemeni. Az nekdy Konami vyda ITG3 tak se ten standard zmeni... ale tezko se zmeni velikost padu a rozmisteni ploch ktery reagujou ^^


Tak to rozhodne jo^^, ale rozhodne ti nezmizi (narustajici) pocet Supernov, ktery jsou ted tak jedina arkada in operation. ITG2 dedicaby jsou beznadejne prodane a na tech cabech si v Evrope zahraje vazne malo lidi.

U padu je situace jina, Positive gaming (opet podle rok staryho infa.) fan based company a ty Impacty mi pripadaji jako takove itg na softpadu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
tak muj ctvrty pokus o napsani neceho. (bohuzel jsem napsala stranku textu a ztratila se mi).

puvodni otazka, kterou jsem resila byla puvodne trinpady vs. standard pady.

ad trin pad: tohle je pad, na kterem se mi vzdycky hralo spatne. spatna orientace, sedrena kuze, znicene ponozky, double na tom nejde, pady nefunguji jak maji a rychle se opotrebuji a z vlastni zkusenosti proste se mi na tom nepodarilo poradne hrat. neco mi na tom padu nesedi a poradne jsem to jeste nedefinovala. koberec, neco mekkeho pro hrani znamena docela velkou odchylku. resp. na trin padu dopadnu na pad ale sipka se potvrdi v momente kdyz uz jsem na ceste k jine sipce, tudiz docela odchylka.

ad jakykoliv pad: vsechny pady jsou delany tak, aby clovek zvykly hrat DDR na arkade by ho mohl hrat i doma na nejakem padu. jsou pady co jsou ne zrovna moc vychytane jako treba TX1000/2000 se svyma hodne vpustenyma panelama a ostryma hranama oceloveho panelu. stejne tak tx6500 se svyma ocelovyma zprohybujicima se panelama neni nic uzasnyho a jsou lidi co tento pad nemaji radi a jini co ho preferuji nad jinymi. jsou zde vsak i pady jako blueshark nebo CFko, ktere snad nikoho jeste neodradili. vsechny tyhle pady at uz jsou spatny nebo nejsou maji jednu vec spolecnou. a to jest velikost padu, velikost panelu a priblizne stejny pocit z funkcnosti.

jako asi takhle zahraju si na arkade a pak vlezu na TXko a dam to same, aniz by me to az zase tolik znemoznilo hrani (dejme tomu rozdil 3-4 procent na expert). clovek vleze na CFko/blueshark/ion metal pad a ma relativne stejne vysledky jako na arkade. nema zadne problemy s orientaci nebo s tim, kde pad bere nebo nebere a taky nema problem s tim menit svoji techniku hrani. a je jedno jaka technika hrani se pouziva at uz tip toe/heel nebo normalni styl hrani (jako ja).

tohle by melo platit i naopak, ale trin pad je prvni pad, u ktereho to nefunguje, co jsem potkala (vynechavam softpady). odmitam se preucovat na neco, co vybocuje z rady (jestli to vubec jde).

zatim vetsina pad builderu se snazi priblizit arkade, tudiz nejakemu standardu az na par jedincu, kteri prisli treba s kapacitnim padem, nebo optickym padem. proc to vsichni delaji? treba k tomu, aby si mohli zahrat doma stejne jako na arkade nebo jinem standardu. vetsina lidi bere arkadu jako to nejlepsi a chteli by to mit doma. proto se tak snazi...hrat na necem, co jim tento pocit neda nesplnuje co chteji.

jako kritizovat CFka nebo platformu od arkady je opravdu neco, co nechapu. protoze kritizovat to. je to vec, ktera jde totalne proti DDR/ITG. jenze v CR to vypada, ze je zajem jen o princip hry a to je vsechno. nic vic. hra samotna (a co muze nabidnout), stepcharty, hudba, lidi okolo, jine hudebni hry, co z toho vznikly, turnaje na urovni, freestyle...nikdo o to nema zjevne zajem. jako lidi, kteri zacnou na trin padu a pak mi nadavaji na nejake hnusne CFko se sroubkama a na arkadu na novodvorske, ze to je strasny, ze je z toho budou bolet nohy a odrou si nozicky to je fakt svinstvo. ceska republika si vychova skupinu DDR hracu co za prve nevi co to je DDR, protoze to pomalu ani nehrali a taky skupina hracu, co se na arkade zabije protoze je zvykla na nejaky hnusny koberecek a neco co nereaguje jak ma. (resp tak jak je vetsina lidi zvykla.). Me osobne se tohle zda nefer vuci lidem, kteri se s touto hrou setkavaji a teprve ji poznavaji. myslim si, ze si zaslouzi poznat, co je to standard. jako asi takhle je mi to HODNE proti srsti.

jako co jsem cetla od trina me dostalo do hodne podivuhodneho stavu a nakonec jsem to zahrnula do te velke oblasti ktere rikam "cesi". Opravdu co to je. pad, aby byl lepsi jak arkada a lidi meli lepsi vysledky? pokud chci nastavim si stepmanii tak, abych lepsi vysledky mela, ale nemam zajem.

nikdo mozna poradne nevi na jaky timing hrat a jaky life difficulty aby to bylo porovnatelne. ono i na kazde arkade od KONAMI je to jinak. Extreme 30ms napred, Fusion 40ms, Supernova vsemi smery asi 60ms. ITGcko nam vsak ukazalo, ze i bez offsetu se da hrat presne. beru ITG2AC (ano AC a ne zadne PC neco) jako standard i kdyz jsem stale DDR freak jak mi rikate a ne ITGckar jako vetsina z vas zde. ale co se padu tyce i platforma od DDR cabinetu reaguje v ITG2 upgrade cabu naprosto stejne jako dedikovana platforma (a vzhledem k tomu, ze jsem na tom dala Tell na Expert mi nemuzete rikat, ze pri tezsich skladbach to vubec nebere). jako chapu, ze se vam to asi nechce verit, protoze jedine co jste potkali je nas crap-o-cab...


centime: ad blizeni se k arkade. na mem notebooku (ITG2AC) + cobalt flux mam stejne vysledky jako na arkade, stejne tak po serizeni ITG1 a ITG2 PS2 mam take stejne vysledky i tam (ok o trosicku nizsi). Na Stepmanii serizene na DDR Extreme timing mam stejne hnusne vysledky jako na DDR Extreme arkade. rekla bych, ze se clovek mozna blizi...ale vysledky jsou fakt porovnatelne a znatelna zmena tam skoro neni kdyz clovek vi co s tim. (to nam ukazal suikun...95% greatu)

pokud clovek vi, ze hraje na necem nesynchronizovanem nebo na padu, ktery mu brani v tom mit porovnatelne vysledky mel by se k tomu prizpusobit. v pripade mekkeho neceho pod nohama je to vsak zmena techniky. na softpadech jinych nez Impact a Red Octane jsem mela podobny problem. 'kdy se vlastne potvrdi sipka?'.

v cizich zemich se lide snazi blizit k standardu a davaji si pozor na to co si nastavi za timing, davaji si pozor na to co si poridi za pad a take si hlidaji, aby jezdili obcas do nejake herny. ale jsou to take lide, co to hraji pro zabavu.

cloud: nevim kolik jsi potkal supernov. docela by me zajimalo, kolik tech supernov je ofiko a kolik jich je SN s nazvem Dancing Stage. Osobne vim o asi ctyrech supernovach i kdyz chapu, ze jich je vice. popravde vim o vice lokaci ITG2 dedicabu nez DDR Supernov.

jestli si ale myslis, ze standard je supernova, tak co se platformy tyce nemam v tom zadny problem souhlasit. co se tyce timingu tak to uz je diskutabilni. (22,33,66 wokna jsou pekna..ale ne moc friendly).

kazdopadne pokud jste na to jeste neprisli, cokoliv co je syncle at uz ma jakekoliv okna je pro dobreho hrace dobre a da se povazovat take za standard. vetsina lidi totiz v cizine se trefuje do perfectu/fantastiku opravdu v momente jako ma, coz v teto zemi mi ukazal, ze umi jen jeden clovek a tim clovekem je WerK. proto u vas taky zjistit, jak vlastne hrajete je docela zazrak. kazdy z vas ma jinou odchylku, navic jine nastaveni SM, jine "neco"pady a jine redukce.

jako dualshooter mi napr. ukazal co je to variable offset a musim rict, ze jsem netusila, ze neco takoveho poznam. ted ale poznam odchylku 10ms a "trapi me to". a co teprve kdyz si zahraju na cloudove stepmanii na trinpadu. to je potom muj mozek uplne nekde jinde...proto pak hraju nejak a je mi jedno jak to dopadne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
tak opravdu poctive jsem si to precetl, polovinu slov neznam, jsem na tom asi opravdu spatne........

..........no a ted vazne, nejsem zadnym znalcem DDR a ITG, to co vim, me naucila S´Tsung...presto...priznavam, ze na Trinpadu se mi hraje dobre hlavne diky jeho povrchove uprave, je to mozna zhyckanost, ale je to proste tak...
...na arkade spravne serizene jsem jeste nikdy nehral a na te, ktera je na Novodvorske, jsem hral jednou a dopadlo to strasne, ale moje presnost je spatna, takze to neni nic neobvykleho, sice citim rytmus, ale na tancovani se opravdu nemusim pohybovat v desitkach milisekund...

mam jen jednu poznamku od kdy Kyle Ward urcuje standart, ano je to uzasny skladatel a stepmaker, ale toho preci neradi do pozice boha DDR (ted myslim fenomen), podle me, jestlize neni zadna mezinarodni federace pro tento sport, tak standart se urcuje tim, co lidi hraji...upozornuji, ze tohle je jen a jen muj nazor a nikomu ho nechci vnucovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Mozna jsem se nevyjadril uplne presne. Snazim se stavet pady podle urcitych priorit. Asi takhle:
rozmery - ty jsou standartni, ty zachovavat musim a taky to delam
pohodli - chci, aby me ddrko bavilo. to znamena, ze chci hopsat co nejvice v pohode. proto je tam ten koberec a rovna plocha bez sroubu.
bezpecnost - z hlediska rizika uklouznuti mi nejlip vychazi prave koberec nebo specialni linoleum
minimalizace lagu - proto jsem delal vlastni elektroniku. znamena to, ze se stepmanie/itg4pc da nastavit na libovolny timing. bez ohledu jaky timing povazujete za spravny, lze se to na nej nastavit. samozrejme musite timing serizovat pro jednu konkretni pocitacovou sestavu.

vsechny tyto priority pokladam za vicemene nezavisle. myslim si, ze vylepsovanim jedne vlastnosti neubiram jinou.

nazor "ale vy se ddrkem bavite spatne, spravne byste se meli bavit ddrkem tak a tak" nechapu a dost dobre nevim, co na to takovym lidem rict. sakra kdyz me neco bavi a delam to proto, ze me to bavi, tak mi do toho nema nikdo co kecat. vy ostatni se bavte ddrkem jak pokladate za nejlepsi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Yzergin napsal:
mam jen jednu poznamku od kdy Kyle Ward urcuje standart, ano je to uzasny skladatel a stepmaker, ale toho preci neradi do pozice boha DDR (ted myslim fenomen), podle me, jestlize neni zadna mezinarodni federace pro tento sport, tak standart se urcuje tim, co lidi hraji...upozornuji, ze tohle je jen a jen muj nazor a nikomu ho nechci vnucovat


Vzdycky sem mluvil o standardu pro ITGcko, kterej imho ma Kyle celkem pravo urcit, a pokud ne je to vec roxorgames ze nekdo pres to ze nema pravo cokoliv rikat neco rika.

co se standardu pro DDR tyce je to vec KONAMI, opet ne lidi co to hrajou.

co se arkady na Novodvorske tyce je to arkada podle ITG1 standardu, kterej neni aktualni, nicmene vysledky z ni sou officialne porovnatelne s ostatnima ITG1 strojema (AC a PS2)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
jestli si ale myslis, ze standard je supernova, tak co se platformy tyce nemam v tom zadny problem souhlasit. co se tyce timingu tak to uz je diskutabilni. (22,33,66 wokna jsou pekna..ale ne moc friendly).


Ty wokna jsou hnusna, ale jak to napsal NX, standart pro DDRko urcuje Konami a japoncum (potozmo amikum, kteri neznaji itg) to nijak extra nevadi (i kdyby vadilo, tak s tim nic neudelaji).
Supernovu jsem nepotkal (kdyz jsem byl v Londyne, tak ji jeste neprivezli), ale jako svetovy standart se to brat da. Konami moc nebere Evropu jako soucast toho "vydelecneho" sveta. Kdyby ano, tak neni 90% arkad v japonsku a americe.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
bubaci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz, idem si trochu rypnut, pretoze mozem...

Sts, zboznujem, ked prave ty zo seba vzdy robis akysi standard, a obhajujes svoje nazory ako svetonazory, ktore musia platit, lebo si ich povedala, len preto, ze si najlepsia v CR...

Co sa padov tyka... Viem davat na svoju uroven dobre vysledky na: filipovom a ulovom CFku, random Impactoch, Trinpade a ITG2 Arkade... Na com dobre vysledky davat neviem je: TVOJE CF a ITG Arkada na Novodvorskej... A prave pretoze mam vyskusane hore vymenovane pady/platformy, mam plne pravo nadavat na Tvoje CFko a na ITG Arkadu na Novodvorskej... Kludne si ma zarad do nejakej skatulky hracov, co ani nevedia o tom co DDR/ITG je (asi preto hram na ITG2AC) a tych co pindaju na ITG na Novodvorskej (pretoze chodim na ITG2 Dedicab do Viedne)... Je mi to uplne ukradnute, len mi to az tahalo oci, ako si opisovala, co je standard, co nie, co je pre vsetkych spravne, a co nie, a ze vsetci co neskacu na tom, na com sa skace dobre tebe, su uplny noobovia...

A jo, nemusis si davat tu namahu zistovat u mna, na com hram... Je to vzdy ITG2AC... To ze sa netriafam do FANTASTICOV! a EXCELENTOV je uz holt moj problem, na ktorom postupne pracujem... Ale len preto ze ludia nie su presni ako ludia v Amerike, alebo taky, ktori maju pravidelny pristup k normalnej arkade (a ked uz sme u toho, ty tiez nie si taka presna ako oni), ich takto odsudzovat, to dava jasne najavo tvoju nadradenu povahu a celkovy pohlad, ktorym sa divas na ludi okolo seba... Potom sa necuduj, ze su k tebe taky, aky su... V poslednej dobe sa im totiz zacinam cim dalej, tym menej divit aj ja...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kvalita padu?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)