DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [Stepmania] - Themes
[Stepmania] - Themes
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
1. Jake theme se vam libi (originalni)?
2. Jake se vam libi predelavky z originalnich mixu?
3. Ktere featury, co maji themy navic se vam libi?
-------------------------

1A. me osobne se treba libi nocturnal dream, ale osobne bych s tim hrat nemohla. je i plno dalsich, co se mi po graficke strance a zpracovani libi (treba ITG3 theme se mi libi)
2A. co se predelavek tyce. vzdycky jsem hrala na extreme themu v1 a pozdeji v5. Nakonec prisel Beware s novou grafikou, kterou puvodne vygeneroval pro moje stranky.
jinak se mi take libi DDR Party Collection (nebo jak se to jmenuje - je to oranzovo fialove)
3A. napriklad percentualni ohodnocovani sipek v pop'n candy. ukazalo mi to jak jsem mimo a jak se mam synchronizovat.

co vy? muzete se rozepsat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
No popncandy je naprosto dokonaly theme Smile Jako snad prvni prisel ve vyhodnoceni s prubehem lifebaru behem songu. Navic je mimoradne pekne graficky vyveden. Na stepmanii jsem ho mel opravdu dlouho. Ted tam mam itg2 theme, ale spis ze setrvacnosti - nejak nemam potrebu ho menit. Holt delali to profici. A spatne se kvuli tomu necitim, protoze jsem si ITG4PC koupil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
1. Nejlepsi theme na SM je System Zero Beta 0.5 (ta 1.0 verze nestoji za moc). Umi naprosto vsechno, ma krasne pekne (obrazove) okno a je rychly.

2. Predelavky z orig. mixu se mi nelibi nic, akorat pro hrani DDR pouzivam DDR Extreme skin (tusim 1.0)

3. Feature : treba ten graf vedle songu, kde nejdete i pocet vsech stepu a prehled vseho co vas muze zajimat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(bez slozky /themes predemnou si nejsem jisty nazvama, nicmene).

1. Jake theme se vam libi (originalni)?
> A.O.I. Projekt Blue, Nocturnal Dream, D3Mania, Trance Machina 3: HMM, Trance Machina 5: ZR - prevazne diky grafice
> Stepmania System Zero - kvuli prehlednosti (mozna az na velky songwheel)

2. Jake se vam libi predelavky z originalnich mixu?
> DDR NewNOVAE
> KatzeExtreme, a pak Beware Extreme 2 (tu verzi co byla pred Befarem tak ne, kvuli rozliseni)

3. Ktere featury, co maji themy navic se vam libi?
>Pop*Candy2 (i jednicka - libi se mi tam jak se zobrazuje info pri vyberu songu).
>FoonMod PLUS, Cobalite kvuli modum (snad je to on)
>Cyberia Style (prechodove screeny)
>FoonMod PLUS ()
Techno Fiend 3: Eternity, Techno Fiend 3.1 (kvuli easter eggum, vtipkum a vychytavkam v hrafice / prehodech).

(trochu se mi michaji kategorie 1 a 3, ale je tu snad vse na co jsem si za tak kratkou dobu vzpomnel)

Co se ITG tyce, tak se mi libi:
- ITG2 AC themes (ofiko z arkady, tj. vcete toho jejich pekneho fontu),
- ITG3 (ale ten ofiko venku neni, takze konkretneji: ikonky pri vyberu songu oznacujici pocet min/skoku/.. ve hre, detailnejsi score vysledky - bylo myslim planovano na itg2ps2 kdyz se na vysledkach zmackne /\ nebo tak neco, a pak roletove hlavni menu ITG2PS2).

- z delanych themesu: Beta62, ITG2 for PC R9 (v ni ITG2 themes a uvodni menu pro ITG2PS2 themes + screeny pred dostanim se k songwheelu), ITG500z, Groove 2.3 (2.2, 2.4 i bety predtim).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
[Stepmania] - Themes
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)