DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [100%] Narozeniny CzechDDR - 15.-16.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Prijdete?
Mohu si udelat cas a planuji prijit
76%
 76%  [ 13 ]
Mohu si udelat cas, ale neplanuji prijit
11%
 11%  [ 2 ]
Bohuzel se mi to vubec nehodi
11%
 11%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 17

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Rin napsal:
Možnost, že se tam vyskytnu je tak max. 10%, když to tak nutně potřebujete vědět, ale určitě ne na celou dobu.

Jde o to, ze Fortik chce alespon priblizny seznam ucastniku a to predem (a ja se mu nedivim, pujcuje nam skolu). Proto to tak nutne potrebujeme vedet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Čau vy milí lidičkové ^_^ Jsem tu zas dlouho nebyl, Cloud mě sem vytáhl jsou mass message. Já bych se i stavil, alespoň na jeden den počítám, ale opravdu i kdybyste mě zabili, tak nevím, jestli ten víkend už něco nemám. Takže to asi nakonec bude asi překvápko. Program se mi zamlouvá, něčím bych i přispěl, ale už asi nemám nic užitečného. No uvidíme vývoj, nejsem zvyklý moc plánovat několik týdnů dopředu ^_^ gomen
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
V pohode, aspon ze se ozves. Molik a jeste dost "regulars" se nam vubec neozvalo.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ja sem preci neslibila ucast, uz na druhe strance, nejaky 4ty prispevek odspodu. Mam k tomu vic duvodu:

1) uz neco pres dva mesice mame dohodlou cestu do Liberce se Srandistou a Magdou a na tenhle termin, ale nemam volny ani
tyden pred kvuli skole a po jsou skoro vanoce. Zatim podle planu to vypada, ze budem ve tri zpet v Praze, takze mozna se stavime pak (Srandista vas chce taky videt)

2) nesmim jeste 14 dni cvicit, zvedat nic tezkeho a namahat se, protoze sem po male operaci bricha

3) nechce se mi tam, protoze v tehle oslave nevidim moc smysl. Kdyby se cela pojala jako vanocni setkani, nebo maly con proc ne, rada vas vsecky uvidim. Jako narozky sdruzeni mi to nesedi. Neni co slavit, nic se neudelalo, nic se nedeje a krome valne hromady tam toho o DDRku asi moc nebude (neznam cely program, takhle to na me pusobi). Sorry, ze to pisu takhle, nechci to nikomu kazit, ale je to muj nazor. Pujcim co potrebujete, pomuzu, propaguju, ale nazor to nezmeni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Take bych to, spis nez druhe narozeniny, pojmenoval jako prvni requiem za CzechDDR. Ja to beru ciste jako vanocni setkani s sanci se nad vsim zamyslet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
... abyste nerekli, ze vam to jen pomlouvam, tady je generator napadu na narozky by molik:

Arrow neomax night II (budou tam lidi i vybaveni), tapani venku ve snehu nebo na ulici, v krytu dole nebo proste nekde vyjimecne
Arrow nejaky DDR rekord, treba tapani jedoho songu nonstop dokola (pokazde nekym jinym v nejake zavrene mistnosti)
Arrow nejake 30ti minutove miniprednasky (jak se hlida DDRko, DDRko v cizine, Editace songu, cokoliv) porad jsou lidi co neco nevi
Arrow secviceni freestylu na nejaky jednoduchy song
Arrow DDR kviz, DDR soutez nasleduj minu nebo cokoliv znalostniho
Arrow editace stepchartu nejake megadlouhe skladby a obihacka (stridani se na padu presne za sebou s potvrzovanim sipek)
Arrow pozvani nekoho zahranicniho a povidani (btw, snad bude srandista)
Arrow nahrani nejakeho vlastniho funny videa pro nejaky stavajici DDR (ITG) song, treba s xuxou
Arrow dopiste DDR na wikipedii (neni tam skoro nic)
Arrow udelejte obrovskou minu ze snehu misto snehulaka (pokud bude snih)
Arrow udeljete hardpad workshop
Arrow udelejte burzu (padu, ITGcek, tricek, obrazku, plakatu, ddr predelanych her, klicenek cehokoliv DDR)

(vymysleno ted na miste, nehledejte v tom prevratne myslenky)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Co se tyce te bojovky .. tak pokud ji planujete, tak venku nebo uvnitr?

Btw, sal by se natocit / sestavi nejaky quad mod, aby vypadal, ze vsichni lidi jsou fakt stejne .. treba na QoL.
Taky by se dal preeditovat double na quad double (jeden doble stepchart C se predela na 2 stepcharty A,B pro single, pak se zapoji pady aby na nich jelo A,B,A,B).

Jeste jeden napad. Pokud by nekdo mel kameru (fotak, nebo neco co zvladne zvuk a obraz), mohla by se udelat takova .. "Nikdo neni dokonali" report, proste obchodit lidi na miste a ptat se jich na naprosto slozite nebo jine otazky, ktere ho zaskoci a bypadne z nich neco "vtipneho" (nebo schvalne takhle odpovidat).

PS: Fakt se nezesene Gamesr 2?? (nebo neco v podobnem duchu?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
d12045 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.01.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Chvili tu, chvili tamhle...
Citovat
Arrow Nebo muzeme byt nekde v parku, mohu vzit generator.Smile

Ale nekdo musi vzit 50M prodluzovak:-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele d12045Odeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
molik napsal:
3) nechce se mi tam, protoze v tehle oslave nevidim moc smysl. Kdyby se cela pojala jako vanocni setkani, nebo maly con proc ne, rada vas vsecky uvidim. Jako narozky sdruzeni mi to nesedi. Neni co slavit, nic se neudelalo, nic se nedeje a krome valne hromady tam toho o DDRku asi moc nebude (neznam cely program, takhle to na me pusobi). Sorry, ze to pisu takhle, nechci to nikomu kazit, ale je to muj nazor. Pujcim co potrebujete, pomuzu, propaguju, ale nazor to nezmeni.


Berte to jak budete chtit, ale pokud by to byli ciste narozky sdruzeni tak neposilam pozvanku 300 lidem kteri maji radi machine dance. Kdybychom zvali akorat lidi ze sdruzeni tak tam bude sqr(5) lidi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
xsoft napsal:
Co se tyce te bojovky .. tak pokud ji planujete, tak venku nebo uvnitr?

Btw, sal by se natocit / sestavi nejaky quad mod, aby vypadal, ze vsichni lidi jsou fakt stejne .. treba na QoL.
Taky by se dal preeditovat double na quad double (jeden doble stepchart C se predela na 2 stepcharty A,B pro single, pak se zapoji pady aby na nich jelo A,B,A,B).

Jeste jeden napad. Pokud by nekdo mel kameru (fotak, nebo neco co zvladne zvuk a obraz), mohla by se udelat takova .. "Nikdo neni dokonali" report, proste obchodit lidi na miste a ptat se jich na naprosto slozite nebo jine otazky, ktere ho zaskoci a bypadne z nich neco "vtipneho" (nebo schvalne takhle odpovidat).

PS: Fakt se nezesene Gamesr 2?? (nebo neco v podobnem duchu?)


velice rad bych je sehnal, jenze kdyz je stale jeste nereleasenuli...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
minimalne jsem pro quad mode a jeden song (QoL nebo Twilight)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kolik bude padu .. ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
Kolik bude padu .. ?

kolik budete chtit. klidne treba 8.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ja osobne teda nevim, nijak jsem nemela v planu se stavit na oslavu, protoze mi prijde, ze neni co oslavovat. Jedine, proc jsem uvazovala, ze bych se stavila, bylo to, ze jsem myslela, ze by se mohlo ujasnit a vyrikat si dost veci, ale kdyz vidim tu sestavu lidi, co tam bude, tak me i tahle myslenka opousti...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
molik napsal:
nechce se mi tam, protoze v tehle oslave nevidim moc smysl. Kdyby se cela pojala jako vanocni setkani, nebo maly con proc ne, rada vas vsecky uvidim. Jako narozky sdruzeni mi to nesedi. Neni co slavit, nic se neudelalo, nic se nedeje ...

seqoy napsal:
Ja osobne teda nevim, nijak jsem nemela v planu se stavit na oslavu, protoze mi prijde, ze neni co oslavovat


Jezisi .. a od kdy lidem zalezi na tom jak se akce jmenuje? Na cony jako FF prece taky nejezdite kvuli tomu, ze je to con (protoze to uz dost dlouho neni), ale kvuli lidem, programu a zabave tam. Pokud vam to udela radost, muzeme to klidne prejmenovat na "seslost kamaradu".

Kdybyste nechteli z nejakeho duvodu prijit, ok - beru (at uz je to jakykoliv), ale tohle se mi zda jako docela blba vymluva - podle toho, jak se akce jmenuje. Zadne rozdili clen/neclen se nedelaji, vstupne take neni, mimo VH tam "nic" ooofiko od Czech DDR neni - vse si delame sami navzajem pro sebe, a o "slaveni" nikdo nerekl ani slovo (nebo jen spatne koukam). Neni tam zadny dort, jako odmena za dobre udelanou praci a tak.

Nicmene respektuji vas nazor na akci jit/nejit, jen se mi ty duvody jsou spise vymluvy (ale to je muj nazor, treba to tak opravdu citite).

PS: Mozna by to zajimave znelo v negaci. Kdyby se za rok/pulrok neco stalo, tak byste meli duvod slavit a prisli byste? Takze to znamena, ze citite jako "povinnost" slavit, protoze neco dobre vyslo? ...ze by to byl spise tento pocit, nez se jit podivat na seslost s kamarady?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
[100%] Narozeniny CzechDDR - 15.-16.12.2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)