DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [100%] Narozeniny CzechDDR - 15.-16.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Prijdete?
Mohu si udelat cas a planuji prijit
76%
 76%  [ 13 ]
Mohu si udelat cas, ale neplanuji prijit
11%
 11%  [ 2 ]
Bohuzel se mi to vubec nehodi
11%
 11%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 17

Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ne, Xsofte, chci vedet, co si pod tim mam predstavit. Kdyz reknes "narozky" predstavim si, ze to bude neco jako loni. Tak proste jenom nevim, co od toho mam cekat. Jestli je to akce pro vsechny, proc to neni nikde jinde nez na foru a v kalendari - treba aspon trosku vetsi zprava na portalu ? Nebo je to jen pro ty na foru a co si umi poradne hledat v kalendari ? A co Cloudovi kamaradi, ktere ddr nezajima ? Jedine, na co se ptam, je to, co mam od toho cekat, a protoze to nevim, nemuzu rict, jestli chci nebo nechci prijit. Zatim mam jiste duvody, proc se mi tam moc nechce(nejde jen o "oslavu"), ale treba kdyz mi povite to, co chci vedet, nazor zmenim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jop, to mi pomohlo (+icq) diky.
Vecer zkusim s Trinem dat dohromady anotaci akce a hodim(e) to na VSS.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Skoro presne jak rika Seqojka.

Kdyz nekde vyhlasis akci s nazvem Pragocon, taky lidi nastavis urcitym smerem, pokud je neupozornis na to, ze tam vlastne maji cekat neco uplne jineho. Narozky jsou mensi a byly jen jednou, ale uz maji povest. Jde o to, ze minuly rok ta akce tohodle nazvu byla nejak nastavena a nejak problehla. Pak tedy logicky cekam ze bude podobna, kdyz je i ve stejny termin a stejne se jmenuje a diky tomu za stavu jaky je ted to vidim zle a je jedno, jestli tam prijdou kamaradi nebo ne. Rikam porad, ze pokud ta akce nema byt stejna, nebo aspon podobna, protoze se lidem vryla do pameti, tak at se jmenuje treba vanocni setkani... Nejde o nazev, ale typ akce, v tomhle pripade. V koutku duse si myslim, ze takhle to citi vic lidi, ale nemaji potrebu sem psat, nebo vam psat a delat zle kdyz nemusi.

Mimo to, napsala sem dalsi dva sve duvody a dala je pred tehle posledni presne proto, ze sem cekala takovouhle reakci. Uznavam, ze bod cislo 2 se kryje a cekala jsem spis narazky na nej, ale vysvetleni je jednoduche: sice nejsem pravy hrac podle nekolika ruznych meritek, ale vsechno kolem DDR a vubec machine dance me zajima, zajimalo a bude porad. I kdyz nemuzu delat nic, aspon se podivam na vlastni oci, zhodnotim, vyfotim a splnim slib srandistovi, ktery sem dala davno pred tim, nez sem o operaci vedela.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
molik napsal:
a splnim slib srandistovi, ktery sem dala davno pred tim, nez sem o operaci vedela.


A ja ti za to z celeho srdca dakujem, ako som ti uz dakoval mnoho krat, a este urcite vela krat aj dakovat budem... Kiez by bolo takych skvelich osobok ako si ty, ovela viac... ^_^

A jo, aby som sa vyjadril ku svojej ucasti... Planujem na par chvil (a skutocne to bude len chvilka, vzhladom na to ze neprespavam a vecer planujem byt v Brne) zastavit, hlavne z dovodu, ze v Prahe sa ani zdaleka nevyskytujem tak casto, ako by som chcel, a tak su mi chvile s vami velmi vzacne, a nechcem si ich nechat ujist... Takze ak nahodou odomna nieco chcete, a nedosahuje to velkost arkady, je ta prava chvila, aby ste i o tom dali vediet, snad to pre vas budem moct zariadit (nech to uz bude cokolvek)...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Seqoy napsal:
Ne, Xsofte, chci vedet, co si pod tim mam predstavit. Kdyz reknes "narozky" predstavim si, ze to bude neco jako loni. Tak proste jenom nevim, co od toho mam cekat. Jestli je to akce pro vsechny, proc to neni nikde jinde nez na foru a v kalendari - treba aspon trosku vetsi zprava na portalu ? Nebo je to jen pro ty na foru a co si umi poradne hledat v kalendari ? A co Cloudovi kamaradi, ktere ddr nezajima ? Jedine, na co se ptam, je to, co mam od toho cekat, a protoze to nevim, nemuzu rict, jestli chci nebo nechci prijit. Zatim mam jiste duvody, proc se mi tam moc nechce(nejde jen o "oslavu"), ale treba kdyz mi povite to, co chci vedet, nazor zmenim.


Priste to muzete rict primo me, tak lidi "navic" odhlaseni.

edit: odhlaseni z duvodu nekompatibility s freak-typem zbytku ucastniku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
- topic pro danou akci zalozen ve VSS+link na portalu http://ddrforum.pocitac.com/15-16-12-2007-vanocni-setkani-na-budance-t1675.html (diskuze o technice a ucasti)
- zde muzeme pokracovat v diskuzi o pripravovanem programu, soutezich, bojovkach, akcich a dalsich silenostech
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Cloud napsal:

Priste to muzete rict primo me, tak lidi "navic" odhlaseni.

edit: odhlaseni z duvodu nekompatibility s freak-typem zbytku ucastniku.

Tak to abych se nad tim taky zamyslel. Freakovost uz me pustila... Doufal jsem ve staveni padle komunity spise nez ve hrejive pocity z pohledu na QoL na experta.
(o PS2 se bat nemusite, to pujcim kazdopadne. Ale co koukam, nikdo zatim nezajistil televizi.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
zda se ze tady stale nikdo asi nechape, ze lidi, zde schazejici se jsou bud kamaradi, znami nebo proste nahodni lide, co se dostali k hudebnim hram. pokud vim tak jako jediny freak jsem tu povazovana ja a to negativne a jen do me vsichni rejou. avsak reknete mi neni tady duvod se jen tak sejit bez zadneho viditelneho duvodu a pokecat nebo si neco zahrat?

nevim kdo tuhle akci ma organizovat nebo jak ale pokud vim tak cloud by nemel pozvavat na tuhle akci 300 lidi. na tuhle akci maji lidi jit dobrovolne protoze chteji. bud poznat nove lidi, pobavit se nebo si jenom zahrat ddrko. vypada to, ze co si clovek udela prinese to se bude dit. tak cloude rekni mi co ti tvi kamosi udelaji a prinesou na tuhle akci? seznamovani je dobre ale v tomhle ohledu stacit nebude. byla by to akce o ruznych frakcich.

osobne 4 hraci hrajici QoL na experta spravne by mi udelali radost, ale je to vec, ktera se da zdokumentovat a staci na to sehnat ctyri lidi. kdyz se najdou dobrovolnici neni problem ne? stejne si myslim, ze se tato akce neuskutecni nebo nebude vypadat tak jak by mela.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
nevim kdo tuhle akci ma organizovat nebo jak ale pokud vim tak cloud by nemel pozvavat na tuhle akci 300 lidi. na tuhle akci maji lidi jit dobrovolne protoze chteji. bud poznat nove lidi, pobavit se nebo si jenom zahrat ddrko. vypada to, ze co si clovek udela prinese to se bude dit. tak cloude rekni mi co ti tvi kamosi udelaji a prinesou na tuhle akci? seznamovani je dobre ale v tomhle ohledu stacit nebude. byla by to akce o ruznych frakcich.


Vzdyt uz jsem to zrusil, neni duvod dal komentovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cloud napsal:
Vzdyt uz jsem to zrusil, neni duvod dal komentovat.

.. to bylo spis, aby bylo jasno Smile
(pres 2h to tak jeste nevypadalo)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Deirh napsal:
(o PS2 se bat nemusite, to pujcim kazdopadne. Ale co koukam, nikdo zatim nezajistil televizi.)

Chystam se vezt veci od Snipera, myslis, ze bych se mohl zastavit i u tebe?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ja se tam taky shownu, trochu refreshnout kontakty :) Pojedu autem, takze muzu vzit nekoho/neco/whatever.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Trin napsal:
Deirh napsal:
(o PS2 se bat nemusite, to pujcim kazdopadne. Ale co koukam, nikdo zatim nezajistil televizi.)

Chystam se vezt veci od Snipera, myslis, ze bych se mohl zastavit i u tebe?

No zkusim se spolehnout na Werka Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Don't worry, tohle ma technickou i emise
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
WerK napsal:
Ja se tam taky shownu, trochu refreshnout kontakty Smile


Zeby stretnutie po roku? Snad sa uvidime... A mozno ta aj spoznam Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
[100%] Narozeniny CzechDDR - 15.-16.12.2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 6 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)