DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ITG1 AC Themes
ITG1 AC Themes
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Diskuze k ITG1 AC Themesu.

Tak je venku decryptovana verze ITG1 AC Themesu. Srandisto - uz jsi ji vlastne zprovoznil? Me se to vcera nakonec povedlo, ani jsem nemusel lovit instalaci na SM 3.9 a22 na netu. Jen je tam problem s tim "urychlenim", ale kdyz se zamackne "~" na klavesnici nejakym papirem, tak jede v pohode. Trochu mi taky delal problem mapovani tlacitek - je rozdil mezi dedicated buttons a padem. Unlockle to bylo do 2 minut, clovek uz zna tech 10 koru pomalu nazpamet.
Flashku jsem ale nezkousel, mel(i) jste vetsi stesti?

A toho MPEG buga jsem nejak nezaznamenal, videa proste sly porad a nevsiml jsem se, ze by se nejaky loop zasekl po jednom prehrani.
PS: Je celkem jedno, jestli pouzijes data (songy+random movies) z toho ITG1 AC HDD nebo jen themes samotny. Pri prekopirovani random mobies pro ITG1 a ITG1 songu to vypadalo naprosto stejne.

PSS: Sts to otestovala, a prohlasila ze je to celkem brutalne presna sestava (kam se to hrabe na Novodvorskou). Osobne jsem se ale na S nebo hvezdicku nedostal, takze to bude asi pravda Wink pri live diff. 4 (defaultu co tam byl.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ful to byl great attack..... no, prekvapilo to jednou veci - cistej obraz. ten kram na novodvorsky ma obraz dost na nic (ono co chtit po 640x240) a PS2 verze zrovna taky kvalita obrazu nic moc... neco tak hezkyho sem od ITG1 necekal...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

ITG1 AC Themes
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)