DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Japonsko
Japonsko
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
ahoj,

posilam vsem pozdrav z Japonska.

...pisu teda predevsim proto, ze se chci podivat po nejakych arkadach, a celkove po nejakych zajimavych hrach a podobnych vecech, tak proto tohle zakladam. Bydlim v docela malem meste (na mistni pomery), slysel jsem neco o DDR arkade (ale nic podrobnejsiho nevim) v jednom obchodaku v centru mesta, v patek se mi bohuzel nepodarilo ten obchodak najit. Zitra tam s nekym vyrazim znova. Plus jeste v jednom centru by pry mely byt "dance revolution games", coz mam teda docela daleko, ale nekdy tam zajdu, mam cas do srpna.

Tak jsem se tak chtel zeptat, jestli je zajem o nejake reporty z arkad (pokud nejake najdu), nebo proste cokoli, jestli nekoho neco zajima. A stejne tak uvitam jine obecne poznatky, od vas, co jste byli v Japonsku Smile

Brzo se mozna podivam do Tokya a do Akihabary. Kdyz narazim na nejake zajimave veci, co se tyce hudebnich her, tak muzu posilat fotky, bude-li teda zajem. Kdyby bylo taky nejake doporuceni kam zajit, anebo co byste chteli vedet/videt, tak reknete.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
wow...sice sem v JP nebyl a nevim kdy se podivam, arcade lokace ti moc nereknu. Ale urcite bych zkusit najit alespon jednu BeatManii IIDX. O reporty zajem urcite je. A mas rozkaz si to tam pekne uzit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
reporty, zazitky, fotky cokoliv. zajem je. jen teda nevim jestli tohle je to spravne misto???

Hlavne si to ale uzij a nedatluj reporty kdyz se muzes bavit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Obema vam dekuji Smile Zatim si uzivam velice.

Co se tyce tech reportu, uz jsem zacal, i s fotkama je najdete na webu, ktery mam v profilu. Bohuzel tesne po prijezdu do JP mi byl smazan hosting, vcetne celeho obsahu (i s designem, ktery je zalohovany *doma* na disku; a dvou postu), takze jsem to az vcera zprovoznil, a nestiham psat reporty, driv nebyl vubec cas. Behem tydne to dozenu (chybi jeste fotky z vikendu hlavne), protoze cestovat budu jen o vikendech, a po vecerech jsem vetsinou na ubytovani.

Ad spravne misto - reporty budou na vyse zminenem webu, postnul jsem to sem proto, ze je tady vetsi moznost setkani se s ruznymi arkadami, coz si myslim, ze by vas mohlo zajimat Smile Navic tim blogem se verejne nechlubim, radsi se o nej podelim jen v tech "uzsich" komunitach, ktere jsou mi blizsi - jako je prave tato.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Byt na tvem miste rad bych zkusil jubeat Wink
Jinak fotky Smile cim vic, tim lip.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Jubeat nebyl Smile

Na blog vubec nestiham psat, takze kratky report specialne pro vas. Ted jsem dojel (je ctvrt na 12 vecer) z mesta, byli jsme se dvema lidma v game centru.

System placeni je jiny nez u nas, pri vstupu dostanete cipovou kartu, na kterou se vam pri hrani pridavaji kredity, ktere najednou pri odchodu zaplnite. Nekde jsem cetl, ze to je jedno z vetsich hernich center v Japonsku, ale nejak se mi tomu nechce verit, sice to melo tri patra, ale cekal bych v Japonsku i o hodne vetsi herni centra.

Hledanou arkadu jsme nasli hned - byla to Supernova 2. Krome toho jsme nasli Taiko no Tatsujin, Beatmanii, Pop and Music, Guitar Freaks, Drum Mania. A Rhythm Tengoku - netusil jsem, ze existuje takova arkada, myslel jsem, ze je jen na herni konzole. Pak tam bylo jeste par nejakych dalsich her od Konami, nejaka strilecka, pak neco s ovladanim na styl Wii (Action Keiji se to jmenovalo; keiji = detektiv), kde bylo podle intra nejake boxovani a strileni, ale snad i nejaky sport (prave s ovladanim na principu Wii). A jeste neco neznameho. Krome Konami samozrejme hromady dalsich her, od nejakych air hockeyu (co maji ve FP) az po karty, ruletu a bowling.

Jeden kredit byl vetsinou za 100 yen, pricemz na DDR stacil jeden kredit pro oba hrace.

Na DDR byli hodne dva lidi, trochu jsme s nimi kecali, velice dobre jim to slo, davali i nejaky freestyle (a vypadalo to pekne), to se mi bohuzel nepodarilo zachytit na videu (nemel jsem u sebe zrovna fotak). No a nakonec nam jeste pujcili member card na slevu Smile

Bohuzel fotky budou az za par dni, driv to nestiham, bud to stihnu zitra, nebo az pak pristi tyden, protoze o vikendu jsem pryc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A Rhythm Tengoku je v AC verzi? Smile to bych chtel videt fotky, musi to byt sranda.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat


...a zbytek tedy jindy Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No jo, fakt ze jo. Jak dokazali dat neco tak maleho do neceho tak velkeho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Zdravim, pro skvely napad jsi se to rozhodnul .)
Me osobne budou zajimat jakekoliv obecne zazitky, budu se tesit na updaty tveho blogu, pis, jak to jen bude mozne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Diky diky Smile Dneska jeste snad stihnu postnout fotky z minuleho tydne, o vikendu jsem byl v Tokyu, odkud mam hromadu fotek, ale bude mi trochu trvat to vsechno sepsat a tak Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Mno, postnuty fotky z game centra Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
No. Tak stihl jsem zjistit, ze herni centra jsou tu na kazdem rohu. Predevsim ve velkych mestech v blizkosti turistickych atrakci. DDR teda vetsinou neni, zato skoro vsude je PNM a casto BeatMania a dalsi Konami hry. Skoro vzdycky u toho nekdo je, a vetsinou to dobre umi. Predevcirem jsem v Osace konecne poprve videl jubeat, nicmene porad se na nem hralo, az ve chvili kdy od nej lidi odesli tak jsem si nestihl zahrat, protoze jsem musel letet na posledni metro. Tak aspon fotka Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Japonsko
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)