DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Stepmania - zařazení songů
Stepmania - zařazení songů
Lenny DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.08.2008
Příspěvky: 2
Citovat
Zdravím, mám problém se Stepmanií. Vše jsem nainstaloval, jede to správně, ale mám pár problémů.
1) Od kamaráda jsem dostal spoustu songů, ale jsou ve složkách (anime mix, video game mix, apod.). Když Stepmanii spustím, vždy se mi ukážoui jen ty složky, které musím rozkliknout, čímž se prvně otevřená zas zavře. Jak docílím toho aby se ihned otevřely všechny songy a žádný složky to tam neházelo ? Nechci to vše zdlouhavě házet do jednoho foldru, jelikož by v tom byl bordel.

2) Existuje nějakej skin/theme či jak se tomu nadává na lepší viditelnost obtížnosti ? Abych nemusel zbytečně zkoušet mačkat tlapky a rovnbou viděl, že tenhle song miá třeba 3, 5, 7..

3) Stahování songů. Vím, že tu je spousta odkazů, ovšem kdybych hledal konkrétní místě na googlu nebo na DC++ jak na to ? "DDR songs" "Dance pad songs" ? Nějak mi to nic nenachází.

Děkuji moc za odpověď
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LennyOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
1) Pouzij kod na zmenu razeni (nahoru-dolu-nahoru-dolu). Pak si muzes vybrat podle ceho radit - abeceda (je t opak v "adresarich" podle pisemene), ale muzes i jako Prefered - a je vse v jednom, nebo Hard meter .. (ruzne vzhledy tyto nazvy zobrazuji ruzne, tak zkus co jaky dela).



Cim vice songu bude, tim vic mozna pozdeji budes chtit prejit na slozkovy system (Groups), nicmene zkus toto pro zmenu.

2) Jop urcite. Pokud nevyhovuje default, zkus ITG vzhledy (pouzito ve screenshotech), ale jsou i dalsi viz:
http://stepmaniathings.com/downloads/themes.html
Takova CyberiaStyle, Zero 0.5, i Pop.n.candy byla sveho casu (i ted) dobra.



3) http://ddrforum.pocitac.com/download-kde-hledat-hudbu-songy-t64.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Lenny DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.08.2008
Příspěvky: 2
Citovat
Mnohokrát děkuji. Přesně tohle jsem potřeboval
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LennyOdeslat soukromou zprávu
Stepmania - zařazení songů
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)