DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! DDR flash
DDR flash
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
KOukněte na trochu divnou flešku co sem našel na netu. Je to na motiv DDR ale reaguje trapně, musíte to zmášknout o docela dost dřív než tam šipka vjede:-)

http://www.ceskehospudky.cz/zabava/flash_ya_dancer.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jenom jedna skladba Smile ale ten panacek je dobrej ze se hybe podle stisku. Me to reaguje docela slusne, tak nevim, co mas za flash?
Zkus tohle:
Arrow http://www.flashflashrevolution.com
a tam das FFR The Game a mas Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ten Flash Ya Dancer mi jede normalne. Ale mohlo by to byt trochu tezsi ... na prvni pokus "AAA" ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
To nebude Flasehm, ale procesorem Very Happy
Ja se svoji 950 taktovanou na 1100MHz taky zaregistroval lprodlevu mezi zmacknutim a uznanim sipky v tom falshi. Ale uz i u jinec¨jch flashu je videt, ze se lehce pocukavaj.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
SneG: To mě štve. NEjde mi plynule NANACA CRASH.....a ta je fakt dobrá.-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
lol, Nanaca Crash ^_^
kolik mas rekord? ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Pulda: 9860:-) bylo to ale hnusný, protože sem tam skončil na stopce, a byl to special, a já měl kurzor šouplej mimo hru takže mi to nevzalo...hold smůla...ale i tak je to pěný. Nedávno sem koukal že na tom někdo má 64 tisíc nebo co..ale nevim jestli je to možný...

Pro ty co nevědí je tu hra NANACA CRASH

http://megami.starcreator.com/nanaca-crash/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Tak nana-crash je vazne husta... a dokonce mi jde plynule Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
JJ stahnul jsem to a parim dosavadni rekord asi 1350 ale to je bida, poradne jsem nepobral to hyperteleportovani ve vzduchu Very Happy

EDIT: tak jsem ho dokopal az k teto hodnote 11 253.90 (povedlo se mi nejaky combo kdy byl zlutej a gumovej a kazdym odrazem od zeme zrychloval), pak jsem si ten SWF nahral na disk a tam mam rekord 9095.90 (chudak mala, zase jiny kombo, jakoby zmrznul a svistel po dobu podivneho odpocitavani vodorovne Very Happy)


Naposledy upravil Bee_Boo dne út, 3.květen 2005, 20:05, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
1335.55

EDIT1: 4930.05
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DDR flash
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)