DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Arkáda (automat)
Arkáda (automat)
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Zdravím, zajímalo by mě, jestli jde ještě někde sehnat originální ITG arkáda ... a pokud ne, tak jak / kde / atd. se dá koupit jedna z těch originálních Konami DDR / Dancing Stage automatů?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Arkáda (automat)
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
MaJJ napsal:
Zdravím, zajímalo by mě, jestli jde ještě někde sehnat originální ITG arkáda ... a pokud ne, tak jak / kde / atd. se dá koupit jedna z těch originálních Konami DDR / Dancing Stage automatů?



No, ojetou ITG jednou za uherský rok nějaký blázen prodává a počítej, že nasadí takovou cenu, že se nedoplatíš. Naposledy jednu někdo prodával za 11k USD.
S DDR arkádami je to jednodušši, po světě se jich válí mraky a stači mrknout na ebay, kde bývají k mání za trochu příznivější ceny, vzhledem k tomu, že nové DDR arkády jsou předražené.
Jestli chceš něco kupovat, tak asi raději PIU arkádu, novou nebo starou... na ebay nebo na machinedance.cz Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Arkáda (automat)
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
MaJJ napsal:
Zdravím, zajímalo by mě, jestli jde ještě někde sehnat originální ITG arkáda ... a pokud ne, tak jak / kde / atd. se dá koupit jedna z těch originálních Konami DDR / Dancing Stage automatů?


Clovece, vela stastia... Dufam ze nemas hlboko do penazenky, inak mozes svoj sen snivat dalej...

Ako tu uz bolo spominane... Ak chces kupit ITG arkadu, tak musis mat OHROMNE stastie a este OHROMNEJSIE mnozstvo penazi...
Ovela rozumejsie je, ak chces kupit 4 panel, kupit nejake lacnejsie DDR (takze nie Supernovu ani Supernovu 2)... Napr. toto: DANCE DANCE REVOLUTION ~~GREAT FOR HOME OR ARCADE Kedze poslnedne typek vyhral s 910$, mal by si asi dat krapet viac, ale inak ta cena bola fakt mrtne nizka...
Asi najrozumnejsia vec, co mozes dnes spravit je kupit si PIU arkadu... Tu mas aj vyhliadky do buducna, ze ak sa moc vyhecujes, mozno si spravis aj 4 panel z neho (metoda urob si sam)... Kupit PIU sa dnes da za vcelku prijemne ceny, jedna je napr. tu: Pump it Up NX GX **EXCELLENT CONDITION**

Bohuzial, co je dost problem, je dovoz, pretoze ten ide vzdy cez ocean, a to sa cena dokaze dost navysit...

Ak mas o arkadu naozaj seriozny zaujim, pred kupou si zozen vsetky mozne info, aby si nebol po vybaleni prekvapeny, a hlavne vzdy si presne dojednaj cenu, a po uzavreti obchodu uz o nijakej zmene nejednaj... Ak by si mal este nejake otazky, kludne sem s nimi...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Driv jsem na ceny koukal na ChannelBeat pro orientaci - http://www.channelbeat.com/products/dance.html
Nynto to nejspis tak aktualni nebude (plus clo, doprava a fakt .. ze nove se uz moc koupit nedaji)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Díky za rady ...

jako - nemám o to nějak šílený zájem, jen mě to napadlo, chvíli jsem googlil a překvapilo mě, jak těžko se to dá sehnat...

Spíš mě napadlo postavit PC sestavu (myslím že pro např. to ITG by nemusela být nějak šílená, spíš šílený lowend), koupit k tomu nějaký ten coin-op (vhodí se mince a zpřístupní se PS2 / spíš by se hodilo USB) atd. ... nevím, no.

Ale jak říkám, jen mě to napadlo Smile Každopádně dobré vědět.

PIU je ten, co má ty šipky šikmo, žejo ... To jsem ještě nezkoušel Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
MaJJ napsal:
Díky za rady ...

jako - nemám o to nějak šílený zájem, jen mě to napadlo, chvíli jsem googlil a překvapilo mě, jak těžko se to dá sehnat...

Spíš mě napadlo postavit PC sestavu (myslím že pro např. to ITG by nemusela být nějak šílená, spíš šílený lowend), koupit k tomu nějaký ten coin-op (vhodí se mince a zpřístupní se PS2 / spíš by se hodilo USB) atd. ... nevím, no.

Ale jak říkám, jen mě to napadlo Smile Každopádně dobré vědět.

PIU je ten, co má ty šipky šikmo, žejo ... To jsem ještě nezkoušel Smile


Proc na mince? Surprised
To jedine pokud chces provozovat hernu. Kazdy normalni clovek, co to ma doma hraje na freeplay...zustava otazka, jestli clovek, co to ma doma, je normalni. Very Happy

PIU ma sice sipek pet, ale stoji za to ho vyzkouset. Pokud mas zaklady ze 4panelovky, naucis se to rychle. Daji se tam hrat velmi prijemne a stepcharty, ktere pusobi vice "tanecne".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
channel beat ne. nebo ano, pokud budes pocitat s tim, ze nedostanes to, co sis objednal a ne v tom stavu, co sis to objednal.

=> ebay
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Arkáda (automat)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)