DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Czech DDR tym Ostrava
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Zennie: Dik za reakci. Co tady vidim, vnimam jako jakousi non-fair-play aktivitu. Na Bemaniconu jsem se dozvedel, ze Al ma fungovat jako nekdo, kdo bude informovat ostatni, kde se co deje apod. Mrzi me, ze jsem u teto zasvecene debaty v cajce nebyl, ale ok. Pred Bemani se mi Al nabizel, ze bude pomahat s organizaci akci apod, ze chce spolupracovat, coz je chvalyhodne (sice zatim jen slova, ale proc neverit). Po Bemaniconu najednou vidim aktivitu vcele s big red bossem (jehoz jedinym prinosem, jak je mi znamo, bylo zorganizovani turnaje na Koprconu - tim myslim zapisovani vysledku, nikoli chystani techniky a starost o stanoviste), coz se mi ale nelibi, protoze jsem vnimal budouci spolupraci jako tymovou vec, bez poskoku ci "pravych ruk". Ostrava nepotrebuje bosse, potrebuje tym lidi, kteri neco chteji dokazat pro ostatni a pro nejaky posun v machine dance, a ne proto aby se mohli chlubit fotkou s muzem v cervenem trikotu. Vsechno vyse napsane odvolam, pokud uvidim, ze boss neni jen nacancana figura, ale nekdo, kdo opravdu neco udelal pro DDR. Po Bemaniconu jsem cekal, ze se nas "koordinator" ozve a budem se bavit, co udelat dal. Zatim vidim, ze si poridil prima cervene tricko.

Ad hraci mimo cajku - Lapalala neni jedine misto v OV, kde se da hrat ITG. Takze se nesmis zlobit, ze sem hraci, ktere neznas, nechodi. Je to tim, ze se k hrani dostali pres Qanoce 2007, celorocni ucasti na oddilovych schuzkach http://pathfinder.sorbox.net , a v neposledni rade na ITG BT. Tzn. cajku fakt neznaji, ale samo nikomu nebranim do cajky chodit, takovy magor nejsem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Jako non-fair-play jsem to na prvni pohled vubec nevnimal, ale az po tvem postu mi doslo, ze to tak muze vyznit a ze mas v nekterych vecech pravdu. Non-fair-play aktivity se taky nemam v planu ucastnit, ale sjednoceni hracu proc ne. Co se tyce Koprconu, mel jsem za to, ze to bylo opravdu zorganizovano (vcetne techniky etc) a stanoviste lidmi z Ostravy, jestli to tak neni, tak se omlouvam za nedostatecnou informovanost. Sam pro DDR udelat nic moc nemuzu, i kdyz bych se klidne na necem podilel (vypomoc s organizaci), financne a podobne proste prispet nedokazu.

Ani netvrdim, ze by to bylo jedine misto - a nerikam, ze bych se na tebe zlobil, ze je neznam. Jen jsem konstatoval, ze "nejdou videt", ze je nikdo (mimo Ostravu) nijak nezna. I kdyz, ted byl Bemanicon, tak mozna jo, nevim. Tim "sem" jsem myslel primo forum, a nerikam, ze bys nekomu branil, jen pocitam, zes jim o foru nerikal, protoze jinak by se tu objevilo vic lidi. Aspon teda hadam. Samozrejme tim opet nemyslim nic spatneho, jen opet konstatuji to, ze pak "nejdou videt".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
Quadim: Ahoj, asi doslo k nedorozumeni. Nikdy jsem nemel v planu delat neco non-fair-play nebo byt nejaky "big boss in red" to ze boss se tam objevilo jsem bral spise jako z legrace, ale opravim to. Co se tyce toho co ma team delat, asi jsem asi vazde docela prestrelil. Vim ze toho dleas opravdu hodne a jestli-ze to beres jako lezeni do zeli, tak se omlouvam, a necham team jen jako skupinu "skakacu". Je mi lito ze jsm se presne nechopily co bylo puvodne mym cilem. Jinak co se tyce tvych akci, tak jsem o nich slysel a vim, ze pro ddr oho delas neuveritelne hodne. A to je jen dobre. A jak jsem ti rikal, rad ti budu pomahat. A nemyslim to jne jako tluchubu, ale uprimne.

Doufam ze jsem se jen co se tyce ostravy spatne pochopily, protoze to by bylo velice nemile. Pro istotu aby se toto jiz neopakovalo, editnu prvi post a opravim to na ciste sjednoceni hracu.


ps: koprcon 2007 - pokud vim, tak s organizatory veci domlouvala sestra (chani). Ja jsem na nej prijel az v sobotu a mel jsem za ukol pokusit se zorganizovat soutez v ddr.

btw: psal jsem ti pm kde jsem se ti to snazil osvetlit, neb tvuj mail bohuzel nemam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
jeste ad. kopr07 - pad se tam bral z cajovny, druhy pad jsem sehnal na pujceni u kamaradky ja, na chodbe byl potom uvolneni macik se softpady na freeplay

ale to uz je v podstate jendo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
To Alasak: Takze ok, jsem rad, ze jsme si to tady nejako vyrikali. O zeli nejde, jde o spolupraci, o koordinaci a komunikaci. Posledni dve cinnosti bys mel zabezpecovat Ty, takze verim, ze budou fungovat (a to i drive, nez se objevi zde na foru - ted me treba stvalo, ze nekdo nekde neco vykutil, plac to sem a diskuse zadna - pritom ICQ na me uz nejaky mesic mas). Pokud mame v OV na necem dalsim spolupracovat a ma v tom figurovat OV DDR tym, opravdu preferuji tymoveho ducha a vysledky, nikoli barvy tricek a divadylko kolem.

P.S.: Asi by Te taky nebavilo investovat cas, penize a energii s vysledkem, ze se pak odjinud dovis, ze akci delal vlastne nekdo jiny/nebo ze se akce tak nejak sama stala, organizator tam byl vlastne jen nekym "navic". Black and team RULEZ. Objednavam si cernou barvu tricka, jestli jeste delas objednavky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
zdravim ...
tak po dnesku (akce v ostrave-dubine) jsem se poznal s par dalsima ddr lidma, super Smile

Chtel bych se zeptat, jestli byste me taky vzali do toho OV teamu - sice jsem trochu dal, ale sem tam na nejakou akci / pokud se nekde schazite pravidelne, dojet muzu.
Jo a tricko - sice na to je topic hned vedle, ale to je jedno Smile Taky bych nejspis jedno prosil, cerne, na rukavu jako jmeno MaJJ, ale aby to nebylo jako to Qad!movo (misto šipka dolu bylo šipka nahoru Smile ) ...
Qadim me trochu informoval - myslim ze rikal 150kc ... do tech 200 je to pro mne prijatelne, tak kdyby to slo, byl bych rad Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
MaJJ napsal:
zdravim ...
tak po dnesku (akce v ostrave-dubine) jsem se poznal s par dalsima ddr lidma, super Smile

Chtel bych se zeptat, jestli byste me taky vzali do toho OV teamu - sice jsem trochu dal, ale sem tam na nejakou akci / pokud se nekde schazite pravidelne, dojet muzu.
Jo a tricko - sice na to je topic hned vedle, ale to je jedno Smile Taky bych nejspis jedno prosil, cerne, na rukavu jako jmeno MaJJ, ale aby to nebylo jako to Qad!movo (misto šipka dolu bylo šipka nahoru Smile ) ...
Qadim me trochu informoval - myslim ze rikal 150kc ... do tech 200 je to pro mne prijatelne, tak kdyby to slo, byl bych rad Smile


ahoj,

ja v tom nevidim problem Smile

ps: o tricko mi napis radeji na mail, je vetsi jistota ze na nej nezapomenu a urcite si dam pozor na sipecky Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Czech DDR tym Ostrava
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)