DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Molitan nebo ne?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Který je lepší?
soft-pad s molitany
64%
 64%  [ 9 ]
soft-pad bez molitanů
35%
 35%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 14

Zirland DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.04.2005
Příspěvky: 13
Citovat
Já mám pad bez molitanu (koupené před vice než rokem) a vadí mi, že je to docela tvrdý povrch a mám docela obavu o sousedy (důchodce) - mám doma linoleum. Měl jsem možnost vyzkoušet několikrát molitan (Avalcon, Pragocon, Molik aj.) a rozhodně se mi zdá molitan lepší. Co se týče rychlosti reakce, je to zvyk.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ZirlandOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@ruseni sousedu: no vidite .. takze jsem zalozil tohle Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=3009#3009
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ahoj zirlande, rada te vidim na nasem foru.
Ted jsem z meho ignition padu vyndala molitan a odskakala jsem na nem afronovu (viz 4.tyden dubna). Pak jsem tak vrazila to z PG deluxe ignition a dala jsem crashe (tamtez). Na zemi a tvrdsim povrchu prece jenom mam lepsi stabilitu a pad kupodivu reauje lepe. Ale za to pokud byste na to dupali spickama tak to docela asi chudinka pad.
Ja moc nevazim (i kdyz hodne lidi se docela divy ze vazim 50 kg. Zda se jim to nejak moc..ale to bude asi mym svalstvem..prip. tezkyma kostma). Na deluxe ignition molitanu se dulky delaji celkem rychle a pak sipky neberou..ale molitan se da prece jenom vymenit (narvala jsem tam nejaky koupeny molitan..trochu tvrdsi...reaguje to lepe). a ono se to seslape i celkove (kdyz dupete celou nohou).
A BTW ja sice moc nevazim..ale pokud hraju neco tezkeho co moc nezvladam tak jsem schopna vyvinout hodne velkou silu do svych nohou a prenest ji na jeden bod...takze..
Jinak vcera jsem hrala na molitanu. Dala jsem tri sakuru na heavy za sebou (na A) a pak max300. Slezla jsem dolu a mamka mi rekla ze mam zachvat nebo co. Tak jsem ji rekla ze to byla jen sakura (tak nevim co by to bylo kdybych to slapala na zermi. (no nevim co ted rikaji nasi novy sousede)
Je take pravda ze vim co to je usinat za sesti lidech co slapou afronovu na automatu...ale to uz je asi extrem..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Zirland DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.04.2005
Příspěvky: 13
Citovat
Dneska jsem měl trochu obavu o hluk, takže jsem udělal vychytávku. Dal jsem si pod softpad deku, pod kterou spim. Hluk se utlumil naprosto, ale problém spočíval jinde. Jednak to byli tři vrstvy, které po sobě jezdily navzájem (dost vo hubu), druhak pak se na tom měkkém podkladu dost kroutil a bylo velmi těžké dělat nějaké složitější skladby.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ZirlandOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Sakura je prave ta skladba .. na kterou mi sousedi klepou na topani abych toho nechal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To je fakt tak desny?? hm..dobre..nekdo mi bude muset zadupat sakuru at vim jake to je.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. kdyby aspon do toho topeni mlatili konstantnim BPM Wink ale oni ne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
lol ... ^_^

Jinak ja se sousedy problem nikdy nejak nemel v tomhle ... ale ted nedavno si stezovali ze jeden vecer tu byly slyset nejake hlasite rany, tak se snazim po 22. hodine nevydavat prilisny hluk ... v ramci moznosti ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jako nekdy se klidnim sam od seme .. vzhledem k ... ( (tlapek*BPM + hlasitost hudby) / (tlouska sten * pocet sten) ) * nastvanost sousedu + /1/2 kvality jejich sluchu + random + chaos ... uz vite kdy se zklidnit a kdy ne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No kdyz si to clovek tak skvele spocita tak jo.^_~ Dneska jsem se klidnila jenom na paranoie survivor (bez molitanu teda neni dobre napad..)..sama jsem se zdesila zvuku co to vydavalo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
mozna to sem tak uplne nepatri ,ale mam maly problem a to s pravou sipkou,
nekdy mi dela ,hlavne pri hudebním kole štěstí(menu) jako ze je permanentne zmacknuta av pisnickach mi zase cas od casu nebere,nevim jestli uz muze bejt rozdupnuta,mam to teprv chvilůi a zadny extra kousky nevyvadim... Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ertai: Zkus vyndat vnitrek a pad protrepat, me pomohlo, kdyz jsem na noc dal pad na zem, na nej nejaky deky a pres to polozil hardpad, vsecko se pekne vyrovnalo ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
pad mi s molitanem ani po tom vyrovnani pod dekou stale nechtel dobre brat pravou ,tak sem ho vyndal uplne a de to

jen panely delaj krasny randal ,kdyz sem ted daval v nedeli tak na me poprve nekdo bušil... Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
když jsem si koupila pad tak jsem hopsala s molitanem...jenže asi tak po měsíci mi nebrala levá šipka, tak jsem ho prostě vytáhla a teď skáču jenom bez a podle mě je to lepčí Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Boroofka napsal:
když jsem si koupila pad tak jsem hopsala s molitanem...jenže asi tak po měsíci mi nebrala levá šipka, tak jsem ho prostě vytáhla a teď skáču jenom bez a podle mě je to lepčí Smile


Ehm jo je to bohuzel tak, ten material co je v tom je takovy nif mof a ma docela pamet, takze se do nej produpou dulky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Molitan nebo ne?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)