DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Stepmania - courses...
Stepmania - courses...
rokulka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 20.05.2009
Příspěvky: 5
Citovat
ahoj Smile

doted jsem hral na ITG2, ted jsem nasel na netu pack stepmanie 3.9 s ruznyma vecma z ddr (songy a courses?)

moc mi ale ve stepmanii nevyhovujou sipky.

za prve se mi zobrazuji jen na polovine obrazovky (neslo by s tim neco udelat?) a za druhe jsem zvykly na ty z itg .-)

takze bych potreboval bud prenest songy z stepmania do itg nebo naopak prenest styl sipek z itg do stepmanie. jde to nejak?

a co to jsou courses? mam jich tam cely balik, kazdy course jsem musel rucne instalovat a nakonec ani nevim, k cemu to je a jak se meni Smile puvodne jsem myslel, ze to je prave to "poradi sipek" (cesta...) a ze kazda course odpovida jedne piscnicce (nebo spis 1 urovni pisnicky). ale ted se mi to moc nezda... negeneruje si ty "sipky" vlastne program sam? nebo se mu dodavaji nejak externe?

diky moc a sry za lame dotazy Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele rokulkaOdeslat soukromou zprávu
rokulka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 20.05.2009
Příspěvky: 5
Citovat
sakra a ted se mi (netusim proc) zobrazuje uplne jinej typ sipek. namisto klasickych vlevo, vpravo, dopredu, dozadu tam mam vlevo-vepredu, vlevo-vzadu... a jeste prostredni. to je na nejaky uplne jiny pad. netusite, jak se toho zbavit?

diks
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele rokulkaOdeslat soukromou zprávu
Lusi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Citovat
Osobně doporučuju nejdřív si sám zkusit prolézt a osahat možnosti nastavení stepmanie, abys přišel na to, co to dělá. Můžes si taky přečíst návod, ale není to taková zábava Razz

rokulka napsal:

takze bych potreboval bud prenest songy z stepmania do itg nebo naopak prenest styl sipek z itg do stepmanie. jde to nejak?

Do ITG muzes dat songy ze stepmanie tak, ze ho v preferences.ini navedes, kde ma hledat dalsi slozku se songama. Podrobný návod tu: http://www.stepmania.com/wiki/Load_StepMania_songs_in_In_The_Groove Zádrhel je v tom, že ITG (aspoň to moje ;o) nezvládá písničky v mp3, takže je případně potřeba je konvertovat do ogg.

Styl šipek z ITG do stepmanie - tohle se nastavuje v Options -> Note Skins. Z defaultních stepmániových mají itgčkovým nejblíže "note". Ale určitě půjde někde sehnat i lepší skin.

rokulka napsal:
a co to jsou courses? mam jich tam cely balik, kazdy course jsem musel rucne instalovat a nakonec ani nevim, k cemu to je a jak se meni puvodne jsem myslel, ze to je prave to "poradi sipek" (cesta...) a ze kazda course odpovida jedne piscnicce (nebo spis 1 urovni pisnicky). ale ted se mi to moc nezda... negeneruje si ty "sipky" vlastne program sam? nebo se mu dodavaji nejak externe?

Sipky jsou dane v souboru, ktery je ve slozce s danou pisnickou, o to se (zatim ;o) vubec nemusis starat. Courses s tim nesouvisi. Pokud se nepletu, jsou to neco jako v ITG maratony.


rokulka napsal:
sakra a ted se mi (netusim proc) zobrazuje uplne jinej typ sipek. namisto klasickych vlevo, vpravo, dopredu, dozadu tam mam vlevo-vepredu, vlevo-vzadu... a jeste prostredni. to je na nejaky uplne jiny pad. netusite, jak se toho zbavit?

Nejpíš sis přepnul do PIU módu. Zbavíš se toho tak, že v základním menu vlezeš do položky Select Game a vybereš Dance místo Pump, pokud byl teda problém v tomhle.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LusiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Stepmania - courses...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)