DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď STOP komoleni nicku
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
STOP komoleni nicku
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Help:
spravne / spatne
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tenhle topic tu jeste neni. Existuji lide s mene ci vice zvlastnim nickem a bylo by dobre rici ostatni jak se jejich nick cte a pouziva, aby nedoslo ke zkomoleni a mutaci nicku. Zacnu (a zapinam diakritiku)

Xsoft: čti [iksoft], pokud máš dobrý jazyk tak [ikssoft], ale první varianta bude stačí. Nečíst jako [ksoft].
5. pád: Xsofte [iksofte], zkrácene [softe] též používaná varianta.
Zkráceně X, čti [iks]
5. pár [iksi], nečíst jako [ksi] to zní dost brutálně
Psát buď Xsoft (tj. první velké, další malá), u loginů většinou vše malými písmeny. Varianta X-Soft se přestala používat od příchodu na VŠ (mínus nechteli vzít jako znak pro název počítače :p)

Další kdo by sem mohl přispět je S'Tsung, Binárek, Pavel ... ať máme jasno.


Naposledy upravil xsoft dne st, 1.červen 2005, 14:10, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
To uz je trosku brutalni tema ne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
molik napsal:
To uz je trosku brutalni tema ne Smile

Jo, ale stve me kdy mi lidi rikaji ksofte, nebo dneska ixe, copak lidi nemate pravidla CZ pravopisu, najdete si slovo Xsoft (ode me to sice sedi kdyz delam tuny brutak hrubek a preklepu), ale aspon vite jak na me nadavat. :-p


Naposledy upravil xsoft dne st, 1.červen 2005, 14:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No tak ja jsem S'Tsung cteno Es Cung (cinske Ts...budiz neresim...jak to rekenete..ale aby to bylo poznat jo?)
Na francouze s komolenim jmen stejne nemate.
Xsoft: no tak sorry za to ze ti rikam 'ksofte' protoze mi to asi uz zustane na dosmrti...

EDIT: ok. nezustalo.


Naposledy upravil S'Tsung dne út, 1.listopad 2005, 20:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
huh je to tady
1. pad Ertai(nemam rad male na zacatku) cteno klasicky s j na konci

5.pad - Question ,kdyz sem si daval kdysi tenhle nick tak sem netusil ze uz ho neodparu a ze mi tak opravdu bude nekdo rikat mi jaksi nedoslo

asi cesky spravne by bylo Ertaii ,což jak sami uznáte zní hůř než trombón v MHD,tudíž asi nesklonně Ertai.... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Dobre tedy, kdyz kazdej tak ja taky, sice jsem si ne "Béé_Bóó" uz taky zvykl a slysim, ale pro poradek, vyslovnost anglicka "Bíí_Bůů" jezisi to vypada strasne napsany. No a pri sklonovani tam snad neni co zkonit Very Happy DULEZITE: podtrzitko je nedilnou soucasti nicku Wink PS: vyslovovat se nemusi Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak ja jsem Will a to jako TA Will, takze opravdu neprijimam osloveni Wille :evil: je to taky asi nesklonny a uz jsem taky slysela nazor, ze to zni jako nejaka kosatka (to byl ale Willi, ci tak nejak) tak pro toho komu se nelibi will, je tu moznost rikat mi Ed, ovsem zase upozornuji ze TA Ed, takze zase osloveni Ede neberu :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Takže... Já jsem 1001101 (čti Binárek) ^_~
Plné znění je 01001101011010010110101101100101 (čti Binárek)
Zkráceně Binárek (čti Binárek) ^_^
Taky mám rád, když mi bishinky říkají Binnie (čti Biný), případně Binie (čti Biný) (pro ostatní se toleruje pouze Binnie) ^_^
Když mi nějaká bishinka bude říkat nějak jinak (ale musí to být aspoň trošku kawaii!), tak se to toleruje (vlastně budu rád, že na mě promluvila) ^_^

Páté pády:
1001101 - neskloňuje se
01001101011010010110101101100101 - neskloňuje se
Binárek - Binárku
Binnie - neskloňuje se

Tak to by mělo být všechno ^_^
Ještě pro ty, co mají japonské fonty: Binárek se dá napsat jako ビナレク (bi-na-re-ku) ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Kohopak to tu máme dál? ... Eee?? už je řada na mě? O_o
Dobá jmenuji se SneG (čti SneG -- žadný háčky ani K na konci) pozor nejedná se o klasckého mlže , ale jakousi podivnou mutaci [ pozor velmi důležité která písmena jsou velká , vyslovovat možno s malými Very Happy ]
Komu by se to špatně vyslovovalo mám druhou možnou variantu která je SFX (čti ESEFIKS) neplést si s Idefixem nebo Asterixem ^_^ Sice starší, ale skoro nepoužívaná. (možno psát i malými)
Přejdeme tedy ke skloňování
SneG
3..pád (o kom, čem) SneGu
5. pád SneGu

SFX
5.pád ESEFIXI

A aby nedošlo k záměně pohlaví ( což se někdy stane) neřadím se mezi hermafrodity, jak pár kamarádu občas vtipně podotýká, ale patřím k mužskému pohlaví. ~_^
To by bylo prozatim vsechno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Procisteno a prebarveno ... odted si omalovanky pouzivejte sami Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
proc jsi muj prispevek zlikvidoval? o.O
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
jo!a muj taky?!?!? O.o
ale ja asi tusim Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
zacalo se to zvrhavat, dobry .. pobavili jsme se, tak tu po nas nechame to dulezite (aby to nemelo opacny efekt)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak teď já... I když si říkám, že na tom opravdu nejde nic říct špatně ale pro jistotu :wink:
Takže Sheila [čteme Šejla] (jej to vypadá divně...).
5. pád Je Sheilo [Šejlo] nikoli Sheili [Šejli] (na to už jsem docela alergická...).
Dále zkráceně to jde říci Shi [Ši] a ne She [Še] jak se mnoho lidí domnívá

To by bylo k mému nicku asi vše... =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
1001101 napsal:
Taky mám rád, když mi bishinky říkají Binnie (čti Biný), případně Binie (čti Biný) (pro ostatní se toleruje pouze Binnie) ^_^
Když mi nějaká bishinka bude říkat nějak jinak (ale musí to být aspoň trošku kawaii!), tak se to toleruje (vlastně budu rád, že na mě promluvila) ^_^


Lol^-^

Ehm..^-^ Jak mám vysvětlit, že Rin (jako TA Rin) se čte Rin, ve všech pádech Rin a nijak jinak?^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

STOP komoleni nicku
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)