DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď TX1000 - první dojmy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
TX1000 - první dojmy
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Takže už pár dní jsem šťastným vlastníkem hardpadu TX-1000. Koupil jsem ho na Arrow play-asia.com, jelikož od nich stojí shipping třetinu oproti Lik-Sangu a navíc ještě k padu přidají konvertor pro XBOX a redukci PSX->USB. Posílají to přes UPS a za tři dni máte balík doma.
Zdá se, že výrobcem tohoto padu je čínská firma Arrow TigerGame.

Po prvotních problémech s PSX redukcí mne napadlo si přečíst návod, kde jsem se dozvěděl, že je nutno tuto redukci do dancepad módu přepnout pomocí zvláštní kombinace tlačítek :oops: Pak už to celkem fungovalo, akorát rohová tlačítka měla z nějakého důvodu zapnuté automatické opakování při stisku, které nejde nijak vypnout. Question Takže nakonec jsem u XBOX konvertoru (který je USB kompatibilní) vyměnil konektor za obyčejný PCčkový, stáhnul jsem od výrobce ovladač pro nějakou jejich XBOX->USB redukci a v této kombinaci všechno jede na 100%.
Oproti popisu na webu je pad navíc vybaven LED diodami pod šipkami, které při každém stisku pěkně červeně svítí, i když všechny najednou. Takže hned inspirace pro první modifikaci: výměna LEDek za různé barvičky, které navíc budou svítit jen při stisku odpovídajícího tlačítka.

No a jak se na tom skáče? Dost dobře Cool Nikam to neujíždí pod nohama, citlivost je docela dobrá. Skáču bez obuvi, není to tak hrozné a navíc se tak dá pěkně poznat, když člověk začíná skákat mimo. Čistě záměnou padů jsem dosáhl zlepšení o jednu až dvě tlapky :wink: Bez těch bot to opravdu prakticky není slyšet, ale s teniskama už se na tom padu dá udělat slušný rachot. Pokud mohu porovnat s opravdovou arcade machinou, tak na tomto padu jdou šipky "hlouběji" a lépe se na nich tudíž orientuje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak ještě prosím pár informaci, jako:
- jak si platil
- kolik to celkem (nebo zbozi + postovy) stalo v prepoctu na nase
- tlacitka jsou vyndavaci? (videl jsem nekde moznost nakupu nahradnich)
- co select a start .. u SM videi to vypadalo jakoby se mackaly zepredu, ale nevidel jsem je
- delka kabelu
- +2 tlapky je super (ale ma kolik ses vlastne dostal?)
- pri par hodinach ddr, nespini se sipky? nebo na to lees porad bez bot
...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Platba: z kolegovy kreditky :wink: , kterému jsem po odečtení platby částku poslal převodem.
Celkem: při současném kurzu 3711,- Kč za zboží + UPS dopravu až domů.
Tlačítka: velice snadno vyndávací po odšroubování dvou odpovídajících středových šroubů s velkou kulatou podložkou. Je to kus plexiskla s potiskem a nalepeným kusem plechu a SMD LEDkama.
Select+Start: na zvláštním Arrow kontroléru. Ty tlačítka mimochodem za moc nestojí, někdy neregistrují stisk (jak PSX, tak Xbox verze) a až se naštvu, tak je vyměním za něco jiného - nějaké velkoplošné kousky. Dá se do nich trefit nohou, pokud je máš blízko u padu, ale softpad je v tomto směru pohodlnější.
Délka kabelu: nejsem teď doma, tak aspoň přibližně - z padu vede káblík cca 50 cm zakončený třířadým Canon konektorem (jako od monitoru), který se zapojuje do kontroléru (PSX/Xbox). Kontrolér má kabel asi 80 cm dlouhý. Adaptér PSX->USB, který ale nepoužívám, přidá dalších 20 cm. Mi ta celková délka stačí tak tak, ale dokoupení USB prodlužovačky (nebo hubu) samozřejmě není problém.
Zlepšení skóre: lol, záludná otázka Very Happy Po výměně padu jsem byl hned schopný dát 6-ti a 7-mi tlapky, které mi předtím nešly, protože mi softpad ujížděl po koberci. Na Heavy věci zatím bohužel nemám, takže nemůžu srovnávat. Nevylučuju, že to ujíždění mohlo být částečně způsobeno mojí ne zcela dokonalou prací s těžištěm. Nicméně pad jsem si primárně nekupoval kvůli zlepšení skóre, jako spíš pro lepší požitek ze hry, což mi zcela jistě splňuje.
Boty: zatím bez bot, takže nevím. Na druhou stranu se na těch šipkách chytá neuvěřitelná spousta prachu, jelikož při skákání se tam nasbírá statická elektřina. Pad má zespodu nalepenou měkkou vrstvu z pěnové gumy, takže je dobře izolovaný a tvoří ideální kondenzátor Smile

V každém případě se nevzdávám myšlenky na výrobu vlastního hardpadu, jelikož jsem tady z tohohle odkoukal pár triků.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
Fanta DDR portal
Anonymní

Citovat
Ahoj jtk.

Ty tlačítka Start ,Select u TX-1000 je jediná věc co není moc povedená. Ty mě asi štvou podobně jako tebe. Protože netancuju solo ale jen versus nebo double tak jsem si v SM LHŠ přemapoval na Select a PHŠ na Start. A už jsem mooooc spokojenej. Pokud ti nejde o Solo tak je to good řešení jak se těch čudlíků zbavit Smile
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Ahoj Fanto, díky za příspěvek do diskuze!
Už jsem nad tím taky přemýšlel. Původně jsem tuto myšlenku zavrhnul s tím, že by to dělalo paseku, když bych se na Select trefil při hraní - mám nastavenou okamžitou funkci Selectu bez prodlevy. Nicméně zatím to vypadá, že to nebude až taková hrůza, takže to zkušebně přemapuju a uvidíme...
Solo mne opravdu netrápí, docela si s těma čtyřma šipkama vystačím :wink:

btw: máš to zapojeno přes PSX, nebo Xbox konvertor? Připadalo mi, že přes PSX krabičku + PSX->USB konvertor to má "dlouhé vedení", ale ta Xboxová krabice je v pohodě.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Takže u příležitosti upgrade SM na a24 jsem si konečně přemapoval ty
tlačítka a už jsem mooooc spokojenej taky Very Happy

Ještě zkusím vymyslet, co teď s těma tlačítkama na krabičce. Ideální
by bylo na ně nějak namapovat screenshot nebo tak něco.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no nevim jak se da premapovat screenshot ale printscreen by mozna sel. V novejsich verzich SM je nastavena nejaka klavesa na delani screenshotu. (F12? nebo neco). V configuraku nebo nekde jinde by to slo mozna nejak prenastavit..(zjistit si jak v SM mas oznaceny ty dva maly cerveny tuftiky)

Jinak zpet k topicu.
TX1000 prvni dojmy. Prvni dojem byl celkem dobry. Sipky mi to krasne bralo, nemusela jsem do toho dupat. jen jsem si rychle odrela nohy. Bosa se clovek muze obcas jen tak trochu k padu prilepit. Takze takove ty rychle presuny jedne nohy z jedne sipky na druhou moc nejdou. Ale aspon to cloveka donuti zmenit styl na nejaky jednodussi. Skladby stylu Kakumei, Tsugaru, V for extreme (heavy a challenge) se na tom hraji skvele.
Prvni minus. Nepodarilo se mi pad udrzet na zemi. Mozna ze na linu by to stalo, ale na tomhle to fakt neslo. zjistila jsem, ze misto na sipky dozadu slapu na neco kovoveho a pak jsem si zarazila pravou nohu o hranu nekde u levy sipky. Docela to boli. Kdyz jsem se pak podivala z ceho to vzniklo zjistila jsem, ze pad se premistil nekolik desitek centimetru a jeste k tomu natocil. Tak jsem ho zarazila dvoulitrovyma kolama (sesti) a trochu to pomohlo.
TX1000 ale oproti platforme reaguje jinak. Reaguje casove jinak nez na automatu a taky misto, kde to vezme je jiny. Ale to miproblem nedelalo. TX1000 ma blize ohledne potvrzovani blize k softpadu nez prave kovove platforme. nejak si ted neumim predstavit tx2000 si barem. Protoze to TX1000 moc stabilni neni...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Ja mam ten hardpad polozeny na koberci a ani pri tech nejdivocejsich kreacich se nehne z mista. Preci jen neco vazi a zespod je jeste tenka vrstva gumy - pro moje podminky naprosto dostacujici.

Skakani naboso opravdu neni uplne idealni, ale ponozky to resi :wink:
I kdyz zrovna dneska jsem mel ponozky z nejakeho hladsiho materialu a malem jsem si nabil hubu Confused
Ty hrany mi naopak vyhovuji, je to takovy taktilni feedback - rychle poznas, ze jsi mimo...

Co jsem tak cetl hodnoceni TX2000 na play-asii a lik-sangu, tak to zabradlicko je spis na okrasu a pouzitelne moc neni.

Jinak uz mam zmaknuty postup vyroby nahradnich sipek (praskly mi uz dve). Az budete nekdo potrebovat, dejte vedet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nevim jak ti praskaj sipky, ale me ani ta guma zespodu (co jsem kontrolovala jestli tam je) nepomohla.
Nevim jak zabradli u TX2000 ale vim, ze to pravy u automatu obvykle moc bytelny taky neni..na DSSolo ale bytelny docela je...
BTW: staci zidle se dvema lidmi na ni^_^ 11lahvi dvoulitrove coly nestaci

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
21:19:15 DE BILLING INFORMATION RECEIVED

Jsou rychli :wink: UPS je UPS ... za chvili mam pad doma Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Hodne stesti, tesim se na fotodokumentaci ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
No to si jeste tak tyden pockas Sad Do toho vikend ... chjo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
14:45:10 DE NURNBERG LOCATION SCAN
nevim presne co to znamena, ale je to dobre :wink: Asi jen zjistuji kam to vlastne poslat, ale proc je o tom informace ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Uz te zamerujou, skenujo posibble locationy tveho pobytu!!! Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
20:09:00 DE NURNBERG EXPORT SCAN
A je to na cesteeee :wink:

Maka UPS i o vikendech ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
TX1000 - první dojmy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)